Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 03. Júl 2020 18:36:17

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 84 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 14. Máj 2020 12:51:31 
občasný diskutér

Domek pre keramickú strešnú krytinu Tondach sme sa rozhodli. A objednával som ju tu pri nás v jedných stavebninách, aby som za dovoz veľa € nemusel platiť. Máš pravdu, ani som nemal veľký problém ale ten počet, ktorý som potreboval tak nemali, ale oni objednávali a za chvíľu som to mal na stavbe. Takže to bolo super.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 05. Jún 2020 8:19:45 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

rozek vsak oni objednali zo skladu Wienerbergeru, tak preto to tak rychlo mali na sklade...oni maju obrovske skladove priestory a vela aj skridli tam maju naskladnenych...raz som u nich bol a v soku som ostal, ked som to tam videl, ake to tam maju velke...ale chcem vediet, ktoru skridlu od nich ste brali?...aky tvar, farbu a povrchovu upravu?..

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 12. Jún 2020 9:17:49 
občasný diskutér

Minaros neviem, keďže ja som nikdy nebol ale verím, že musia mať veľké skladové priestory, keďže je to veľká spoločnosť, tak musia to mať niekde uskladnené. A prečo si tam bol? Jazdíš na kamióne alebo si tam bol palety zaniesť? Vybrali sme Mediteran plus prírodnú.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Uto 30. Jún 2020 10:21:51 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

rozek bol som palety zaniest, lebo som bol so stavebninami tak dohodnuty, ze ich sam donesiem...mediteran, ta je tiez pekna, viem ktora to je...a nechceli ste glazuru?...ci to vam prislo vela penazi?...ta prirodna nie je zla, ale obaval by som sa, ze po case sa tam bude robit mach...

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 84 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť