Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:12:07


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 18. Okt 2021 7:41:37 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
majcich moze byt, vsak ked viacero ludi tu riesi nakupy alebo rozhodovanie alebo tak celkovo nieco, staci, ze sa do toho zacitas a uz si sa v tom zacnes stracat, kto co pise. aspon u mna to tak je, ze sa mi hned vsetko mota. tak v skratke, vybavoval som plot aj branu a aj zopar z tych doplnkov. jasne, potom mozem aj foto, ak to pojde. zatial len takto v skratke som ti to pripomenul. no a co sa tyka tej montaze, tak to uz ocakavam kazdu chvilu. tento mesiac by malo byt vsetko hotovo.
jardojar no jasne, to sa zvykne takto kombinovat, aby to nebolo uplne ako past na oko. aj ked uz som videl aj take, ze dom bol taky normalny standardny nevyrazny na prvy pohlad a co uputalo, tak to bol prave plot. akoze co sa tyka farebneho prevedenia teraz. kazdemu sa nieco ine lubi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 18. Okt 2021 9:37:06 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
dromir to by bolo dost zvlastne, keby si podla nazvu poznal vsetky tie modely. to by malo byt tak, ze ty si vyberas farbu vlastne vsetkeho. ono ani ten vzor, co je na tych vyplniach nemusi byt taky, ako tam maju oni na obrazku. lebo napriklad, ked si to porozklikavas, tak na niektorych fotkach je o nieco iny. cize da sa to fakt kadejako nakombinovat. mne sa paci, ze si to mozem aj sama ako keby rozvrhnut. no nie asi uplne, ale tak nemusim mat len jednu predpisanu formu, co je v ponuke. je fajn, ze je to takto variabilne. vies, ako to myslim, nie? lebo niekedy mam pocit, ze sa vyjadrujem dost nelogicky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 19. Okt 2021 9:50:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Emano viem si predstaviť ten rozdiel. Taká obyčajná vec v podstate ako to vie potešiť, že? Už aby to aj u nás tak bolo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 19. Okt 2021 10:37:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Horarka to asi ano, vzhladom na to, ze ich je take mnozstvo. Ale zase maju take fajn nazvy zahranicnych destinacii. By mohlo byt zaujimave, keby si ludia vyberali podla toho, kam by sa chceli ist pozriet. No dobre, to uz nejak fantazirujem. Hej hej, vsak to je fajn, ze je takato moznost a nevyberas len z presne stanovenych moznosti. Takto je tam aj vacsia variabilita pri tych jednotlivych modeloch. Viem, ako to myslis, neboj nic. A farbu si teda aku vybrala?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 20. Okt 2021 6:53:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
To som išiel aj ja písať, že každý preferuje niečo iné. Moja je pyšná na to, že bývame konečne v dome, za tým je dlhý príbeh, tak automaticky ju to nejak ťahá k tomu viacej ten prezentovať. Ja som ale rád, že to oplotenie bude takto spravené. To už je vlastne taká posledná vec, čo nám chýba, aby sme to mali na komplet porobené aspoň spredu. Záhrada, dvor, to mi zase nejak neponáhľa. Nehovorím, že spravené nie je, ale tam mám ešte v pláne čo to majstrovať. Čiže už teraz za mňa super, že sme sa takto rozhodli ohľadne oplotenia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 20. Okt 2021 10:59:51 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
jardojar tak to vam prajem, nech vam dlhe roky sluzi. vsak predpoklady su na to dobre vzhladom na pouzity material a skutocnost, ze nevyzaduje udrzbu tiez hra do karat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 21. Okt 2021 6:32:03 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Galadriel tak tomu ver, že je to rozdiel. Však uvidíš potom sám, ako to je. Aspoň ja by som nepovedal, že to bude až takto oproti tej starej. Potom daj samozrejme vedieť, ako ste dopadli a ako sa ti celé pozdáva. Nebudem tu ja zbytočne vypisovať a otravovať, však keď budeš mať nejaké novinky, tak sa ozývaj. Podľa tých tvojích tajností tipujem, že to bude v dohľadnej dobe.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 21. Okt 2021 9:23:23 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
dromir inac toto som si aj ja vsimla, ze je to celkom zaujimave. vies, si pripadas ako v cestovke, ked si to pozeras. no presne, toto sa mi paci, ze mas taku slobodu pri vybere a nie je to tak, ze dostanes pred seba cisto len nejaku ponuku a musis vybrat a nie je ina moznost. toto je tak fajn, ze to maju takymto sposobom vymyslene. vybrala som taku tmavu sedu. zvykne byt oznacovana aj ako antracit, oni to maju vsak len pod ciselnym oznacenim ral 7016. este si to pamatam, lebo som to nedavno naklikavala, tak kym zabudnem, to spomeniem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 22. Okt 2021 6:40:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Emano ešte práveže ani nie, ešte si počkám nejaký ten mesiac. Však ešte len takto v septembri som potvrdzoval objednávku, čiže ešte mám čas, kým bude hotovo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 25. Okt 2021 6:45:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
V to pevne verím, že aj bude. Však preto sme si aj toto vybrali. Jednak tam je roky záruka a taktiež roky nevyžaduje žiadnu údržbu. Žiadne brásenie, kartáčovanie a behanie s kýblikom farby okolo plota. Toto mi ozaj chýbať nebude. Radšej sme to vyriešili takouto možnosťou, kde nebude potrebná údržba a podľa mňa sme dobre spravili.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt