Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 9:30:29


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 14. Jan 2022 9:26:04 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
ruth ten betónový, to sa mi moc nepozdáva. chcel by som niečo také, čo nepôsobí ako panely postavené vedľa seba, že nevidno ani dnu ani von. potom mi napadol ešte drevený, reku taký má ešte moja starká doma už roky rokúce. ale keď som nad tým tak rozmýšľal, tak som nejak nevidel v poslednej dobe, že práve takéto ploty by si niekto dával robiť. už sa skôr asi nahrádza to drevo inými materiálmi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 17. Jan 2022 8:08:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Mayky no ved presne, my sa tak snazime vyberat, take produkty pri vsetkom, ze aby to aj vydrzalo a nemuseli sme menit po par rokoch. Radsej zainvestujeme, ale mame tam potom aj taku istotu, ze ked vyberieme nieco kvalitne, tak to bude sluzit. Hej presne, taketo bezudrzbove, to su najlepsie, preto napriklad aj na vanu sme si vybrali povrchovu upravu taku jednu, ze ulahcuje udrzbu. Tak preco si takuto vyhodu nedopriat aj pri oploteni.
Baroon takze demontaz nie ale odvoz ano, tak? Tak to je super, lebo nemame take auto, aby sme to sami vedeli odpratat na zberny dvor. A zase poziciavat kvoli tomu nejaku dodavku a zhanat, tak to je zbytocne, ked vedia odvoz stareho zabezpecit aj oni.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 17. Jan 2022 12:30:36 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
galadriel čo som si len tak sám pre seba uvažoval, tak sa mi pozdáva celkom hliník. čo na to povieš? akože napadla mi aj taká tá ozdobná kovaná, ale to bude isto ťažšie ako keby bola hliníková. plus aj údržba by bola očividne častejšia a rozsiahlejšia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 18. Jan 2022 8:19:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Tomomiro tak keď si porovnám tieto dve možnosti, tak lepšie mi z toho vychádza hliník. Akože čo sa týka tej hmotnosti, tak áno, kovaná brána bude jednoznačne niekoľkonásobne ťažšia než tá hliníková. S tým môže potom v budúcnosti súvisieť aj rýchle opotrebenie "pántov". A keď sa na to pozrieš z hľadiska tej údržby, tak bude tiež vyžadovať istotne nejakú starostlivosť. Na kovanej sa počasie a čas isto ukážu prv než na hliníkovej. Tam pokiaľ máš dobrú povrchovú úpravu a kvalitnú farbu, tak to máš bez starostí.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 19. Jan 2022 8:05:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
americano ked ti mam pravdu povedat, tak tiez sa mi to dvakrat nepaci. akoze viem, ze daju sa spravit tie vzory a zdobenia na to, ze aby to nebol proste len panel. ale ja to tak nejak mam, ze to je proste mur a koniec. radsej takto nieco take vzdusnejsie s tymi lamelami, ze to uplne nezadebni. no drevene su akoze fajn z tohto hladiska. len to zase ked si zoberies, ze treba sa o to starat, aby to vyzeralo aj po case, po rokoch, tak si treba dobre zvazit, ci sa niekomu do toho chce. u nas sa nechcelo, preto sme vybrali ako material hlinik.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 19. Jan 2022 11:51:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Horarka hej hej, oni to maju ako taku rodinnu firmicku. Vsak tak to tusim aj zakladali, neviem ci otec so synom alebo tak nejako. A uz roky pokracuju v tejto tradicii a pekne pomaly sa rozsiruju, ci uz ohladne tejto lakovne by sme hovorili alebo aj do zahranicia zacali uz robit mam taky pocit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 20. Jan 2022 7:39:54 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
nicolletka presne tak, ako si to zhrnula. ved to malokto ma takto nejake vacsie hocikedy k dispozicii. preto je fajn, ze to vedia oni zobrat so sebou, ked sa s nimi na tom dohodnes. len hovorim, ze je akoze lepsie dopredu to nahlasit a dohodnut sa s nimi. neviem, ze ci to beru aj ked pridu na zameranie alebo potom, ked na montaz. vsak to ti vsetko povedia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 21. Jan 2022 7:24:21 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
galadriel veď hej, to máš pravdu s týmito materiálmi. čo spomínaš tú povrchovú úpravu, tak tým čo myslíš. že si akože môžem aj niečo navoliť, či ako?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 24. Jan 2022 8:44:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Tomomiro nie tak som to myslel, že ty si vyberieš povrchovú úpravu. Ale že aké povrchové úpravy používajú oni ako spoločnosť, aké techniky a materiály používajú pri výrobe. Oni vlastne nanesú všetky tieto úpravy a farby a tak ďalej, že je ten hliník ako keby aj ošetrený a tým pádom už ty ako zákazník a užívateľ sa o to nemusíš nejak starať ani pri montáži, ani o rok ani o tri, štyri či desať rokov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 26. Jan 2022 8:06:03 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
ruth no jasne, keby nieco, tak napisem, to dakujem za ochotu. zatial som vyuzil ten konfigurator, co ma Elmar na stranke a cez to si dal vypracovat cenovu ponuku brany. len by som potreboval este nejake detaily doriesit, tak neviem, ze ci to mam teraz alebo pockat, kym by prisli na to zameranie, ze by sme to potom osobne prebrali.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt