Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 17:10:19


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 15. Mar 2022 8:54:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Jardojar ale nie teraz, nejak to moze rok a pol dozadu cca, ked tak rozmyslam. Takze ani nie teraz ale ani nie nejak davno. Preco sa pytas? Hladas nejaku inspiraciu alebo informacie? Akoze co si budem pamatat a vediet, tak poradim. Takto cele, ako sme si predtym pisali, tak nas to vyslo okolo 8500€. Co akoze je dost v pohode si myslim, ked si to zoberies z toho hladiska, ze je to kvalitne, trvacne a bude to vyzerat rovnako aj o desat rokov bez toho, aby sme sa nejak zvlast museli starat o ten plot a vsetko.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 16. Mar 2022 8:35:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
samiska ak sa môžem opýtať, čo presne máte zarátané v tej sume? čisto zo zvedavosti sa pýtam. viem, že je to individuálne aj podľa modelu, rozmerov a tak ďalej.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 16. Mar 2022 10:30:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
emano cize to ides davat robit u tej istej spolocnosti, ci to ides nejak dopasovavat k tomu plotu a brane? lebo co viem, tak niektori maju v ponuke ako keby take komplety, alebo jak by som to nazval.
kisiacka ved jasne, tomu rozumiem, nie zakazdym sa da vsetko naraz porobit. vsak nie je zle ani takto postupne na to ist. skus sa popytat na to aj tutu emana, ten spominal, ze je v podobnej situacii ako ty.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 17. Mar 2022 8:27:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Tiva skusala si si pozriet, co som ti pisal minule? Oni maju v ponuke aj take modely, ze cez ne nie je vidno, ze to proste nie su len take tie lamely, ci uz vodorovne alebo zvisle, ale normalne aj plne plotove dielce robia. Podla mna je pri tom hliniku zivotnost dlhsia ako pri tych betonovych dielcoch. A keby si akoze nechcela ten hlinik, tak su aj ine materialy na vyber u nich, ktore sa daju vybrat ako vypln.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 18. Mar 2022 8:14:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Samiska to ja len tak som sa pýtal, lebo nám teraz začiatkom roka boli montovať všetko, tak že či je tu ešte niekto takýto čerstvý Elmar-ak ako ja. Ale tak páči sa vám to všetko hej? Reku takto aspoň po nejakom čase, keď to vieš už aj nejak posúdiť, či to je tak, ako ste si predstavovali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 18. Mar 2022 10:52:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Majcich pozerala len tak zbežne, takže priznávam, že som mohla prehliadnuť. Ale toto čo píšeš s tými inými výplňami, tak to ti ma akože oslovilo. Aj vieš, že aké iné sú na výber? Lebo to zase kým ja niečo pôjdem pozrieť, tak tri razy na to zabudnem a potom to aj tak odfláknem ako sa poznám. Videla som na jednom plote také asi plastové alebo aké výplne, že to boli také väčšie tabule a také ako keby mliečne. Reku cez to tiež nie je moc vidno a zase aspoň by nikto nepovedal, že sa sa zabednili.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 21. Mar 2022 8:21:17 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Balac čo som si dával robiť bránu, spomínal som, že plot mám inak robený. Pred časom som tu tiež takto podobne hľadal rady a inšpirácie, že ako vlastne začať, s čím pri tom výbere, na akú spoločnosť sa obrátiť. Nechal som si poradiť vlastne od ľudí, čo už mali nejaké skúsenosti a dobre som spravil. Teraz aj ja už môžem poradiť, keď potrebuje niekto :D A hej, táto spoločnosť to má tiež takto, že si vieš z niektorých tých model aj plot aj bránu a aj to zábradlie vybrať rovnaké.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 22. Mar 2022 7:57:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Feb 2019 11:38:26
Príspevky: 41
Bydlisko: Prievidza
Balac ďakujem za radu, skúsim napísať. Ale tak zase neviem, či nejak špeciálne potrebujem radiť v tomto. V podstate mi len stačí nájsť niečo, čo sa bude aj páčiť a aj to bude dobré, čo sa týka vlastností a nejakej tej prípadnej údržby. Lebo keď ešte treba plot natierať, tak okej, ale na balkóne to zábradlie, to je trošku horšie aj čo sa prístupu týka.
Emano tiež pozeráš teraz nejaké zábradlia? Balac píše, že sme na tom podobne a ja by som potrebovala niečo na balkón situovaný do ulice.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 22. Mar 2022 10:16:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
ľudia moji, keď chcem kupovať bránu, dá sa to aj ísť pozrieť niekam? reku nech viem, že do čoho by som išiel. nech neobjednávam len podľa obrázkov a popisu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 24. Mar 2022 8:32:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
borty podla mna isto ano, vsak to by bolo asi divne, keby si kupoval nieco taketo bez toho, aby si dopredu videl, ze co kupujes. skus si najskor pozriet nejakych predajcov, lebo ani nepises, ze aku branu by si chcel, akoze material, ci tam chces aj pohon, ake ovladanie, otvaranie. skor by ti mozno vedel aj niekto odporucit alebo posunut kontakt, takto bez blizsich info je to tazko.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt