Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 14:39:30


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 04. Máj 2022 10:24:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 77
vedeli by ste mi povedat kolko tak teraz vychadza plot aj vratane brany? alebo teda aspon ako to bolo vo :shock: vasich pripadoch, ked ste si hoc aj pred rokmi davali nieco taketo robit? viem, ze tie ceny budu teraz o nieco ine, ale tak aspon ako orientacny udaj by to bolo fajn.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 05. Máj 2022 8:01:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Domusko takto nejak podobne som sa tiež nedávno pýtal. Dostal som tu od baby odpoveď, že ich posuvná brána, bránička so schránkou a niekoľko plotových dielcov vyšlo na osem a pol. My sme dávali robiť v podstate to isté, s menšími obmenami hlavne čo sa týka modelu, farby a tak a cena vychádzala podobne cca. Ale tak to ťažko sa spoliehať na to, že aj v tvojom prípade to tak bude. Však skús si dať porobiť tiež nejaké ponuky, aby si mal prehľad, ako sa to teraz pohybuje cenovo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 05. Máj 2022 10:08:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 77
je pravda, ze mne to asi teda nevyjde tak ako vam, ale chcel som vediet, ze ci mam radat dve, pat, osem alebo kolko tisic, ze to moze byt. tiez si tak daval najskor spravit viacero ponuk, ked si sa do toho pustal?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 06. Máj 2022 7:35:42 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
Tiva vidíš, to mi ani nenapadlo spomenúť. Tak dobre, že si sa tomu trochu viac aj povenovala. A to takto plánujete? Že nejakú inú farbu si dávať namiešať mimo tých, čo majú v ponuke? Aj s tými lamelami a výplňami sa idete pohrať?
Domusko ak môžem, tak ja by som ti odporučil to takto spraviť s tými viacerými cenovými ponukami. Však ono je to v podstate nezáväzné, tak prečo to takto nespraviť. Budeš mať aspoň lepší prehľad, ak teda nie si rozhodnutý skalopevne pre nejakú konkrétnu spoločnosť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 09. Máj 2022 6:22:14 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
krischko tak to sa mi nechce verit, ze by si tam ani jednu takuto branu nebol nasiel. ale zase pri kazdom tom modely je dost vela fotiek, tak sa aj mohlo stat, ze by si prehliadol, ci? tak jasne, ked si takto nenatrafil, tak im napis, ci vedia spravit aj takto a budes aspon vediet, ako sa mas zariadit. ze ci sa dohodnete na zamerani alebo budes hladat dalej. neviem ako moc ti to ponahla alebo neponahla.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 10. Máj 2022 6:39:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
domihike a pre co ste sa nakoniec rozhodli? reku ako to bude vyzerat nakoniec. ci pridas potom nejaku foto, ked to bude na hotovo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 10. Máj 2022 9:52:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Musketier moze sa stat, ze som prehliadol, to sa nebudem hadat. Ale teraz som im akurat pisal, kym som sem dosiel, tak uvidime, aka bude odpoved. A teda podla toho sa dalej zariadim. Ale pevne verim a dufam, ze pride kladna odpoved.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 11. Máj 2022 6:51:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
balac vidis to, tolko sme toho prebrali, ale toto som nejak zatajila. samozrejme neumyselne. mne hned do okna padol ten montel montana, ale pacila sa mi aj nevada a potom som nasla este jeden model a to uz som bola nahrata, potom prislo este len rozhodovanie. tu pisem nazvy, ako keby kazdy podla toho vedel, ze ako to vyzera. https://ploty-elmar.sk/ploty-a-brany/mo ... y/montana/ toto je ono, co sme objednali. akurat, ze tie diery v tom plote alebo ako to mam nazvat, vyrezy? no neviem, vsak to je jedno. tak to sme trosku inak naplanovali, nez je na tej prvej fotke tam.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 12. Máj 2022 6:18:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Domusko tak ono tak vseobecne nech sa pustas do cohocolvek, tak sa podla mna vyplati dat si spravit viacero cenovych ponuk. Mozu sa tie ceny odlisovat samozrejme. Ale netreba zabudat, ze co vsetko je uz napriklad zahrnute v tej cene. Napriklad, ze ci cisto len ten plot alebo uz tam je aj zameranie alebo montaz. Ale okrem toho si mozes aj zaruku porovnat este, lebo niekto moze poskytovat dva roky, niekto sest, niekto jedenast. Vies, ze aj z viacerych uhlov sa na to pozriet.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 12. Máj 2022 8:02:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 72
Americano no hej, napadlo mi to, že by sme niečo iné skúsili, ale ešte sme sa nejak nebavili s nimi o tom. To by sme asi mali čím prve, nech aj vieme, že na čom sme, či to bude reálne vôbec. Ohľadne lamiel, to neviem, ale to asi nie. To mi celkom vyhovuje tak, ako som to pozerala na tých fotkách.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt