Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 13:57:39


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 24. Jún 2022 6:57:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 72
Americano no čo ti poviem, myslela som si, že máme všetko vybraté, že len prídu na zameranie a už sa nič meniť nebude. Lenže keď prišli, tak doniesli so sebou aj vzorkovník a pomenilo sa asi všetko :D Čo som ti písala, že ohľadne lamiel nebudeme vymýšľať, tak ešte aj to sme potom zmenili. Výplň, tá je taká ako na tej úvodnej foto, ako si písal, ale len čo sa materiálu týka. Farba je trošinku iná. Ale tak už to je vybraté, už je to pomerané, aj sme potvrdili ponuku, takže meniť sa už nebude.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 27. Jún 2022 7:52:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
nejdem tvrdit, ze su tie ponuky na chlp rovnake, to samozrejme nie. mam ich uz obe doma, len teraz, ze co dalej. lebo ano, jedna je viac, druha o nieco menej. aj to tak vychadza, ze ta druha je ta lepsia. len som nevedel teda, ze na co sa dalej zamerat, ked nie len na cenu. lebo to mi dost ludi toto povedalo, ze cena je sice dolezita, ale zas netreba sa riadit len nou.
mozem sa opytat? na to zabradlie ste ako dlho cakali? akoze od potvrdenia cenovej ponuky po ten cas ako vas kontaktovali, ze uz je to hotove a moze sa riesit montaz.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 29. Jún 2022 7:25:37 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
To by musela byť veľká náhoda, keby si dostal od dvoch rozličných firiem na chlp rovnaké ponuky. Ale akože tie rozdiely tam zas nebývajú také výrazné si myslím. Aspoň v našom prípade to tak nebolo, preto som aj iné veci bral do úvahy. K tomu čakaniu, to všetko ti oni povedia pri zameraní aspoň predbežne, že na ako dlho to vidia. Potom už presné podmienky sa doladia, keď sa rozhodneš prijať cenovú ponuku teda a potvrdíš to. Ale býva to tak do dvoch mesiacov cca. Možnože to zábradlie, ak to bolo niečo menšie, že sa im to podarilo niekam pichnúť, tak aj skôr, ale akože s zhruba s takýmto dodaním by som počítal na tvojom mieste.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Sob 02. Júl 2022 7:05:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
tiez sme mali takuto nejaku dodaciu dobu, ale to ubehne rychlo a za to cakanie ten novy plot stal. niekedy si tak hovorim, ze sme sa mohli aj prv na to odhodlat a pustit sa do toho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 04. Júl 2022 6:18:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Henrich43 však sprav tak, že si vyberieš niečo konkrétne a dáš si porobiť cenové ponuky. Ponuku si vieš aj na nete pozrieť, kvôli tomu netreba nejak nikam chodiť. Ale ak chceš, isto sa nájdu aj predajne a showroomy. Hliník je v tomto podľa mňa dobrá voľba, to ideš na istotu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 04. Júl 2022 9:08:51 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
hlinik je dobry material, staci oslovit nejaku skusenu spolocnost, napriklad ci uz podla odporucania alebo podla recenzii, to je inak tiez fajn sledovat, lebo ludia sa radi vyjadruju k tomu, s cim maju skusenost. pokial budu pouzivat kvalitne hlinikove zliatiny, ktore nehrdzaveju, nie je potrebny ani dalsi nater tym padom. tam v podstate nemas ziadnu udrzbu, ziadne prebrusovanie a natieranie ako pri inych materialoch.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 07. Júl 2022 7:24:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Galadriel podľa mňa mi netreba takto niekam chodiť pozerať. Však zase je to plot, je to hliník, to nemôže byť také odlišné než na tých fotkách. Mám aj niečo pozreté, nič extra, taká klasika by som povedal. Prosto len také lamely alebo lišty, alebo ako sa to volá v tomto prípade a vodorovné. Čiže cenové ponuky vybavím aj len tak cez mail? Že by som poslal rozmery a nejaký ten náčrt?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 08. Júl 2022 6:27:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Tiez si myslim, ze toto nejak vyslovene netreba vidiet. Ani my sme neboli pozerat, ked sme davali robit branu a plotove dielce. Ak mozem poradit, vyskusat Elmar, ti nam vysli najlepsie a robia fakt kvalitne veci, to viem posudit uz aj podla vlastnej skusenosti. Tie cenove ponuky, co sa pytas, tak hej, vies aj cez mail alebo telefonicky zadat vsetko. Ale oni maju napriklad na stranke taku vec, ze cenovy konfigurator alebo ako sa to presne vola a tam si vies vsetko sam zadat. Sikovne to je, skus pozriet, najskor sme aj my cez toto isli.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 08. Júl 2022 8:39:45 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
Tiva to mi ani nenapadlo ti poradiť, že aby si pýtala od nich ten vzorkovník, aby doniesli. Ale asi to robia teda automaticky. Aj máte nejaký termín, že kedy by to malo byť všetko hotové?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 11. Júl 2022 6:44:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 65
samiska slusny tip si dala ohladne toho plota. tiez by som sa kludne priklanal k tomu konfiguratoru, pripadne potom, ked zaslu naspat cenovu ponuku podla toho, co sa donho zada, tak doplnit to cele o nejaky nakres, hoc aj amatersky, aby mali nejak predstavu, ze co vlastne by si chcel. ono v podstate aj tak by ti prisli na zameranie potom domov, ale pre taku lepsiu predstavu by som to poslal.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt