Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pon 27. Jún 2022 17:58:56

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 372 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 24. Jún 2022 6:57:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Americano no čo ti poviem, myslela som si, že máme všetko vybraté, že len prídu na zameranie a už sa nič meniť nebude. Lenže keď prišli, tak doniesli so sebou aj vzorkovník a pomenilo sa asi všetko :D Čo som ti písala, že ohľadne lamiel nebudeme vymýšľať, tak ešte aj to sme potom zmenili. Výplň, tá je taká ako na tej úvodnej foto, ako si písal, ale len čo sa materiálu týka. Farba je trošinku iná. Ale tak už to je vybraté, už je to pomerané, aj sme potvrdili ponuku, takže meniť sa už nebude.

Offline Profil

Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 27. Jún 2022 7:52:25 
občasný diskutér

nejdem tvrdit, ze su tie ponuky na chlp rovnake, to samozrejme nie. mam ich uz obe doma, len teraz, ze co dalej. lebo ano, jedna je viac, druha o nieco menej. aj to tak vychadza, ze ta druha je ta lepsia. len som nevedel teda, ze na co sa dalej zamerat, ked nie len na cenu. lebo to mi dost ludi toto povedalo, ze cena je sice dolezita, ale zas netreba sa riadit len nou.
mozem sa opytat? na to zabradlie ste ako dlho cakali? akoze od potvrdenia cenovej ponuky po ten cas ako vas kontaktovali, ze uz je to hotove a moze sa riesit montaz.

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 372 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia