Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 4:50:53


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 11. Júl 2022 9:32:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
keď prídu na to zameranie, tak sa dá dohodnúť nejak aj na tom, že by mi starý plot odviezli?.. neviem, že či niekto aj takéto služby poskytuje, ale my nemáme moc ako a kam ho odviezť, tak mi to napadlo...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 12. Júl 2022 7:16:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Ejula myslim, ze to bude zavisiet od tej ktorej konkretnej spolocnosti. Nie vsetky budu taketo nieco mat zahrnute medzi sluzbami si myslim. Ono co som ja daval plot, tak firma mala v ponuke aj ze vedia zabezpecit tusim aj demontaz aj odvoz. Ale ja som to nevyuzil, toto som si v pohode sam vedel poriesit. Ale tak chapem, ze nie kazdy ma moznost nejak dopravit stary plot na zbezny dvor alebo niekam.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 12. Júl 2022 8:16:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Henrich43 ako sa to vezme, keď to poznáš a takto, že máš nejakú skúsenosť, tak ani nie. Ale tak nie každý prichádza bežne do kontaktu s takýmito vecami a materiálmi, tak tam potom nie je odveci si aj pozrieť. Však keď niečo kupuješ a nie je to nejaká najlacnejšia záležitosť práve, tak to by som si išiel pozrieť asi aj keby som musel cestovať pár kilometrov, keby je to niečo nové pre mňa. K tým cenovým ponukám, áno, stačí aj takto na začiatok na tú prvotnú ponuku cenovú.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 13. Júl 2022 7:01:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Americano veď to nevadí, nemôžeš zase na všetko myslieť. Aj tak si mi už dosť pomohol. A dobre to dopadlo, takže v pohode. Hovorili, že ho niesli k zákazníkovi, čo boli na zameraní pred nami, tak sme mali asi šťastie aj trošku. Hotovo by malo byť niekedy v polke / koncom augusta. To už potom nás budú kontaktovať, aby sme sa aj dohodli, že kedy by prišli na montáž. Máme tam aj dovolenku naplánovanú takú pár dňovú, tak hádam sa nám to podarí nejak rozumne skĺbiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 13. Júl 2022 9:31:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
To podľa mňa nebude problém sa dohodnúť na nejakom termíne, aby vyhovoval vám aj im. Však keby si musela počkať, že aj po tej dovolenke, tak to už je nič tých pár dní.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 7:04:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Neboj sa nic, v pohode sa dohodnete na nejakom termine. Co viem, tak napriklad na zameranie vedia prist aj cez vikend alebo vo sviatok, ak sa neda inak. Takze si myslim, ze aj pri tom zamerani to bude nieco podobne. Ak vam vyjde dovolenka, tak sa proste najde iny vyhovujuci datum a je to.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 9:54:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
majcich čisto náhodou mi nevieš poradiť takú spoločnosť, ktorá zastrešuje aj tú demontáž a odvoz?... akože demontáž by sme ešte zvládli, ale ozaj neviem, ako by sme to všetko odpratávali... príde mi jednoduchšie sa takto dohodnúť rovno s nimi, že by to zobrali ako zháňať nejaké auto a všetok ten odpad ešte triediť...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 15. Júl 2022 7:00:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Ejula mne sice staru branu nebrali so sebou, nemali moc aku, ale Elmar by mal aj toto robit. Viem, ze odvoz na sto percent, demontaz sa mi zda, ze tiez. Akurat co viem, tak stavebne prace, ze ked sa ide davat novy plot a nieco tam potrebujes betonovat, pripravit, tak toto si musis sama dopredu prichystat. No nemusis sama, moze ti to prist niekto spravit, ale tak myslim, ze tieto veci nerobia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 18. Júl 2022 6:46:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
ved ale to zas nemôžeš čakať, že by ti mali aj demontovať, aj odviezť, aj vyrobiť aj namontovať a ešte aj základy na nový plot spraviť, to už by bolo asi trochu moc. už to, že robia demont a odvoz je dosť podľa mňa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 18. Júl 2022 10:25:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Galadriel to máš asi pravdu, zase toľko toho na tom asi nenapozerám, ale tak niekomu to môže byť dosť nápomocné, keď skočí do takéhoto showroomu, kde sa dajú pozrieť nejaké ukážky. A potom teda čo po tejto prvej cenovej ponuke?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt