Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:16:12


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 12. Aug 2022 7:16:42 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
jop, robia aj brany, vsak vyskusaj si pozriet, ci ta tam nieco oslovi. o aku branu by si mala zaujem? nejaku otvaraciu ci posuvnu? s pohonom ci bez? videl som uz aj take, ze v brane bola zabudovana branicka. da sa to spravit kadejako.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 12. Aug 2022 11:42:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
Emano teraz asi príde na tvoju adresu kopec otázok, mám taký pocit hihi. Jedna aj odo mňa. Čo si spomínal tú firmu ohľadne plotov. Tak oni robia aj to, že starý plot vedia odviezť? Ideálne by bolo aj keby ho vedeli demontovať. Už sme toto všetko ohľadne plota začali riešiť minulý mesiac, ale ako so všetkým si dávame načas. Neskutočne ma to už začína rozčuľovať, že sa pre niečo nadchneme a potom to trvá večnosť, kým sa rozhýbeme.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 15. Aug 2022 6:19:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 46
Bydlisko: Dunajská Streda
Ejula toto ti je zaujimave, ze by mali aj taketo ine prace robit. Som si myslel, ze ked robi nejaka firma ploty, tak ti to akurat tak podla poziadaviek vyrobia a ked sa dohodnete, tak namontuju. Ale ze by este davali oni pred stary plot a odvazali ho, to je dost vyhoda natrafit na niekoho takehoto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 15. Aug 2022 8:36:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 51
Baroon kdesi som videl aj takú bránu, že sa otvárala ale sa tie krídla ešte aj lámaly v polovici. Akože kvôli miestu, keď ho nie je dostatok. Nevieš, či aj takéto niečo tam majú? Lebo nie je veľa firiem, čo by robili aj takéto nie úplne typické veci. Ako aj to s tou zabudovanou bráničkou, čo spomínaš.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 16. Aug 2022 6:47:35 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
karom dost vela z tych firiem, co som si pozeral, tak ano. to mas pravdu, lebo toto uz az tak nesuvisi s tou vyrobou a montazou oplotenia. ale najdu sa aj taketo svetle vynimky, teda firmy, ktore poskytuju take komplexnejsie sluzby.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 16. Aug 2022 9:09:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Okt 2018 11:12:27
Príspevky: 31
s tymto by u nas problem nebol, ze by sme si nevedeli sami odstranit stare oplotenie, alebo by nam to robilo nejaky problem. len moja poziadavka na plot je taka dost specificka. staci nam plot len taky v podstate provizorny, ze ani ho nejak treba nie je, ale neprijemne sa mi bez neho existuje. som na to proste zvyknuta. tak by som chcela len nieco take nizke, na styl takych tych starych drevenych plotov, co boli vlastne len take latky ako keby pozbijane. ale bolo mi povedane, ze dreveny plot si mam vyhodit z hlavy, tak teraz neviem, ze ci sa s nim rozlucit alebo ci sa to da nejak vymysliet.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 17. Aug 2022 7:20:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Simranka to môže vyzerať zaujímavo si myslím. A zase úplne chápem to, že drevený plot nie je až taká šťastná voľba, s tým tiež súhlasím. Tiež chcem riešiť plot ešte teraz niekedy, ale u mňa je to trochu iné, ja potrebujem len ako keby výplň medzi stĺpiky. Ťažko povedať, že kto z nás to má jednoduchšie pri hľadaní 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 18. Aug 2022 7:32:55 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
Čo tak teda hliník, keď nie drevo? Nad tým ste neuvažovali? Čo sa týka životnosti a odolnosti, tak by to malo spĺňať všetky požiadavky. A z toho sa dajú dať spraviť aj celé ploty alebo aj len výplne, to je všetko o dohode a o tom, ako si ten plot predstavuješ. Každopádne je dobré nechať si spraviť viacero cenových ponúk, aspoň nejaké dve tri, keď už sa pre niečo rozhodneš, nech si vieš aj porovnať, kto čo ponúka a koľko ťa to vyjde. Ak sa ti nechce hneď behať za predajcom alebo dohadovať stretká, Elmar má na webe fajn vec, že si tam pozadávaš všetky svoje údaje, rozmery, vyberieš farbu, model, typ, všetko a behom chvíle ti na základe tohto pošlú na mail cenovú ponuku a už je na tebe, ako s ňou naložíš.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 18. Aug 2022 10:25:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
Karom neviem ti povedať, že kto všetko to robí, ale dočítala som sa, že áno, že aj takéto služby poskytujú niektoré firmy. Tak keď by sa to hodilo, prečo nevyberať aj podľa tohto kritéria.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 19. Aug 2022 7:42:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Ejula tiež som využil takúto možnosť, že mi starý plot odniesli. Ale dohodni si to dopredu, nie že ti prídu potom už na montáž a ty na nich vybafneš, že nech ti starý zoberú preč. Treba sa im ozvať, že by si aj o toto mala záujem, aby počítali s tým, že nemajú chodiť s plnou dodávkou, aby to mali kam naložiť.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt