Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 7:52:53


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 14. Sep 2022 9:02:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 01. Mar 2019 12:16:11
Príspevky: 32
- máme doma už viacero cenových ponúk -
- samozrejme nie sú úplne totožné, sú tam isté rozdiely v cene, niektoré väčšie, niektoré zanedbateľné -
- podľa akých kritérií okrem ceny by ste odporučili vyberať? -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 15. Sep 2022 19:10:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
esther dobre ste spravili, ze ste si ich predsa len dali spravit viacej. aj som ti to vsak vtedy este minuly mesiac spominal. paci sa mi, ze sa nechcete rozhodovat len na zaklade ceny, to chvalim. tak potom teda si porovnajte dodanie, ze za ako rychlo vam to vedia vsetko aj skutocne zrealizovat, aku vam daju zaruku. alebo aj take veci, ze ci uz mas v tej cene zaratanu aj dopravu a montaz napriklad.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 16. Sep 2022 11:07:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Horarka hej hej, chápem, však asi lepšie to takto spraviť ako potom hľadať kadejaké varianty, ako to vymyslieť. A ešte tento rok to budete dorábať, či kedy vlastne sa chcete do toho pustiť?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 19. Sep 2022 5:46:15 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
boli by sme radi, keby sa to podarilo este tento rok, no neviem veru. uz manzel zacina vymyslat, ze vsak uz to nechajme tak a spravi sa to hned zo zaciatku roka na jar. akoze mne to nejak ani nevadilo, postihali sme aj vela inych veci tento rok. len sa mi nepaci ten pristup, ze uz nie je teplo, teraz to pocasie je take kadejake, tak sa to automaticky berie, ze sa dorobilo na tento rok. ale praveze teraz este do zimy kopec casu, kedy sa aj lepsie robi vonku nez v tych horucavach. takze aby som ti odpovedala, netusim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 19. Sep 2022 8:38:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 01. Mar 2019 12:16:11
Príspevky: 32
- balac tiež si myslím, že sme dobre začali -
- radšej takto viacej tých ponúk si dať spraviť, nech máme z čoho vyberať a čo si porovnávať a tak -
- tá záruka, to mi tiež napadlo, že to by bolo asi fajn si vybrať takú ponuku, kde dávajú aj nejakú navyše záruku a nie len tie dva roky, čo sa musia -
- oki, pozriem aj takéto detaily ešte a ak by mal niekto ešte nejaký návrh, tak sem s ním kľudne -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 20. Sep 2022 10:17:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Esther tak ako hovoris, radsej viacej ako menej plati v tomto pripade uplne presne. Mne co boli na zamerani a aj robili plot, tak ponukali moznost aj demontaze a odvozu toho stareho. To by som kludne zaradil medzi take vyhody alebo benefity.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 6:00:13 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
To ako keby sme sa porovnávali, že kto mal aké výhody, keď si dával robiť plot, hah. Tak sa pridám, veď čože, tak tí moji tiež ponúkali odvoz, demontované som to mal už dopredu. Ale napríklad, čo by som zaradil medzi takú výhodu, tak že doniesli na zameranie vzorkovník farieb, že ak by sme si náš výber chceli overiť aj naživo, ako to vyzerá, prípadne ak by sa niekto rozhodol zmeniť ešte farbu, tak pri tom zameraní je na to vhodný čas.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 23. Sep 2022 5:59:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 51
Emano skúsenosť síce nemám, keď už je reč o tom, ale pozdáva sa mi toto, čo píšeš. Nebavíme sa teraz o tých klasických veciach, čo ponúka každá firma, ale keď sa hľadajú rozdiely, tak toto mi príde asi také najviac užitočné, keď to beriem tak, že by som chcel dávať novú bránu. Aj na to však príde už každú chvíľu, ale pokiaľ ešte vieme fungovať so starou, tak to nechávam tak.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 23. Sep 2022 7:39:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
len aby si to nakoniec tolko neodkladal, ze to az presvihnes a nebude ti to vychadzat. lebo treba pocitat aj s tym, ze je nejake dodanie pri tej brane. akoze ak chces, da sa kupit aj rovno hotova, nejaka taka obycajna z hobby obchodu. ale ked uz sledujes tieto rozdiely, kto co ponuka ako keby navyse, tak predpokladam, ze budes chciet nejaku lepsiu, kvalitnejsiu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 27. Sep 2022 6:01:39 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
ano, je tam nejake dodanie, ale vsak to ako pri vsetkom, ak si chce dat spravit na mieru. my budeme davat robit od Elmaru a tam dodanie vychadza nejak do dvoch mesiacov. zalezi samozrejme aj od toho, ze co objednavas. najlepsie ti povedia, ked budu na zamerani alebo teda skor este potom, ked dostanes cenovu ponuku, co ti zaslu na zaklade toho zameranie a tam uz budes mat uvedene aj vsetky tie ostatne podmienky.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 30 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt