Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 9:16:24


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 06. Okt 2022 6:02:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
dakujem vam vsetkym za ohlasy a rady. ano chceli by sme dat spravit novu branu a uvazujeme aj nad tym, ze plot by sa vymenil. len to by sme potrebovali len tie plotove take tie diely, nie cely plot davat robit, takze stlpiky a vsetko by sme museli poriadne opravit a zrenovovat. preto som sa aj pytala, ze po tom zamerani je kolko casu, kym vlastne vsetko dodaju, aby som vedela, ako by sme to casovo stihali. lebo strhnut dolu to vsetko nechceme, nechceme byt bez plota na dlho. dakujem aj za tip priamo na firmu, pojdem si to pozriet a potom to spolocne preberieme aj doma.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 06. Okt 2022 16:19:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Karin od zamerania po dodanie a montaz su to nejake dva mesiace. To myslim, ze je dost casu na to, aby ste stihli demontovat stary plot a branu a este aj zrenovovali to, co treba. Presny termin dodania ti isto povedia, ale orientacne mozes pocitat s tymto udajom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 07. Okt 2022 8:31:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 65
keby ste si to naplanovali tak, ze to demontujete, da sa dohodnut, aby vam stary plot potom odviezli. neviem, ci sa nahodou neda aj ta demontaz dohodnut. to si streba blizsie pozriet. ak by ste nemali ako odviezt, tak je toto fajn sluzba si myslim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 10. Okt 2022 6:50:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
tak v tomto to je u nás jednoduchšie, keďže teraz žiaden plot nie je, bude sa robiť len nový, tak nemusím riešiť žiadnu demontáž a odvoz. aspoň nejaká výhoda toho, že sme zatiaľ bez oplotenia haha. skôr keď sa dávajú robiť ploty, tak to vídate tak, že sú spravené stĺpiky nejaké betónové alebo tak a že sa len tie plotové dielce potom domontujú alebo, že celý plot sa dávaj robiť komplet aj s tými takými stĺpikmi? hádam pochopíte, ako som to myslel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2022 6:42:24 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
to zalezi cisto od teba, co si vyberies, co by ti bolo lepsie. da sa spravit aj tak aj tak. budes davat robit aj branu? ci cisto len plot chces dat spravit?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2022 9:46:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 37
Bydlisko: Hlohovec
takto to napríklad uvádza na svojom webe firma, od ktorej som dával robiť plot. teda aj tie stĺpiky, všetko mi robili oni. akurát, čo som musel, tak mať spravenú tú predprípravu, stavebné úpravy a podobne, aby oni už mali voľný priestor na montáž oplotenia. prikladám foto.
Obrázok

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2022 6:53:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Ahoj Karin ako ste teda pokrocili? Ak si spominas, tak sme si chvilu o tom pisali, ked si zacala riesit ten plot. Pozerala som, ze aj si dostala nejake rady a aj odporucanie na firmu. Tak mi napadlo, ze sa ta opytam, ako ste na tom :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2022 7:09:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
Majster to sú teda možnosti, že ako sa dá upevniť ten plot, dobre som tomu pochopila? Len teraz, že ktorý z tých stĺpikov by bol práve pre nás ten najvhodnejší? Či to by mi aj oni vedeli poradiť, keď prídu na to zameranie? Že či to je to zameranie len tak, že ozaj vymerajú čo treba alebo vedia aj poradiť, ako by to bolo čo najlepšie spraviť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 14. Okt 2022 6:55:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Toto by aj mna zaujímalo, ze co z toho by bolo najlepsie. Chcem zrusit uplne cely plot a spravit ho totalne od zaciatku, od zakladov. Pytal som sa uz na to susedov, ale to jeden nema paru, dalsi ma plot inak, ako chcem ja, takze som sa ziadnej rady nedockal. Tu vas bude asi viacej ako u nas na ulici, kto by mi mohol vediet poradit. Este uvazujem, ze ci to spravit takto s tymito stlpikmi, co su aj tuto na obrazku, alebo to vymysliet nejak inak. Necham si rad poradit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 17. Okt 2022 7:30:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
nicolletka ano ano, pamatam si na to. no teraz sme tak pokrocili, ze sme si dali vypracovat cenovu ponuku. vlastne viacero, aby sme si vedeli porovnat aj kde sa to lepsie vyplati po tej financnej stranke. takze teraz cakame, kym budeme mat vsetky doma a potom vyberieme a objedname. zatial mame takeho favorita, ale chceme este aj na toto pockat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt