Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 6:37:22


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 18. Okt 2022 7:50:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
ejula dobre si to pochopila, ale ani nie že plot, ale tie stĺpiky, ono tie plotové dielne sa potom upevňujú na tieto stĺpiky. ale ak máš spravenú takú predprípravu, že napríklad z betónových tvárnic alebo z niečoho podobného plot a chceš tam len tú výplň nejakú, tak to tiež sa dá. je viacero možností tej montáže, preto je fajn, že chodia aj na zameranie. to nie je len o tom, že prídu, vymerajú odkiaľ pokiaľ bude plot, ale poskytnú ti aj takéto kvázi poradenstvo vlastne.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 18. Okt 2022 10:13:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
no dobre a keby mám teda takto spravenú už nazvyme to predprípravu na tie plotové dielce, tak potom je tiež potrebné, aby mi prišli na to zameranie? lebo tak myslím si, že toto zase nie je také náročné si vymerať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 19. Okt 2022 7:05:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Ano, tak ci tak by ti prisli na zameranie. Ono si vies aj sam zadat do konfiguratora udaje, rozmery, oznacis model toho oplotenia, ktory si vyberies. Ale tak ci tak este pridu aj oni z firmy na zameranie a potom podla neho ti vystavia finalnu cenovu ponuku. Vies ako, oni tiez chcu mat istotu, ze ked uz to zacnu vyrabat, tak to bude presne sediet pri montazi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 19. Okt 2022 11:49:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
@krischko ak sa mozem opytat, docitala som sa, ze po tom zamerani sa robi aj nejaka vizualizacia a viem, ze bud sa robi 2d alebo 3d, tak ze ci nevies, ako je to v tomto pripade. Vyzera, ze uz mas nejaku skusenost s tymto, tak adresujem takto priamo tebe otazku, ale vsak ak by vedel aj niekto dalsi odpovedat, poradit, tak kludne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2022 7:19:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Malo by to byt tak, ze tu 2D vizualizaciu mas vlastne v gratis k tej cenovej ponuke, co ti zaslu po zamerani. Keby si mala zaujem aj o 3D, tak to si uz platis, cena sa odvija podla narocnosti. Ale zase ak sa rozhodnes objednavku potvrdit, ze ten plot od nich budes aj davat robit, tak sa potom ta cena za vizualizaciu odrata. Takze v konecnom vysledku ju budes mat tiez gratis.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2022 8:39:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
Myslim si, ze ta 2D bohate postacuje pre predstavu. Si myslim ze potom uz tie 3D vizualizacie a prezentacie, ze to skor vyuzivaju taky velky klienti, akoze nie takyto bezni ludia ako my, ale nejake dalsie firmy napriklad.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2022 7:09:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
ale pokiaľ vieš, že budeš objednávať, tak nie je zase na škodu si dať spraviť aj tú druhú vizualizáciu. však teba to koniec koncov nebude stáť nič a aspoň budeš mať lepšiu predstavu, ako to bude celé vyzerať. ale tak zas, aby som nebol nejak náročný, aj normálna vizualizácia je dosť, stále lepšie takto, keď si môžeš to oplotenie pozrieť, ako si len kresliť po papieroch a predstavovať si to.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2022 9:36:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
neviem ale, že či tam nie sú ešte aj nejaké iné rozdiely potom. ono je to tuším ako štandardná cenová ponuka a potom nejaká inakšia. takto som to našiel PREMIUM – Individuálny návrh oplotenia, iné body sú tam vypísané, nie to presne to isté. tuto je to naspodku https://ploty-elmar.sk/poradenstvo/, len sa stačí prerolovať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2022 7:14:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
Myslim, ze by postacila aj ta jednoduchsia, ta 2D. Len vobec som nevedela, ci su v tom nejake rozdiely v tych obchodnych alebo akych podmienkach, ako to kde chodit, tak radsej som sa opytala na to vopred. Tak ono asi tato vizualizacia je dost postacujuca si myslim. Zase nechceme neviem aky plot, ze by som si ho musela v pocitaci obzerat zo vsetkych stran.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 25. Okt 2022 7:08:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Jún 2018 7:47:42
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra
cenim toto, ze to robia, ale neviem, ci by som to vobec potreboval. vsak viem si pozriet kadejake realizacie a ked si proste vyberiem to iste, tak asi mam nejaku predstavu, ako to bude vyzerat, ci nie? nie som na toto nejak zvyknuty, ze vizualizacie a taketo kadejake moznosti. ako nie je to zle, ale tak chapete, co tym chcem povedat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt