Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 1:41:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 25. Okt 2022 10:09:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Kormoranica ako pozeram, tak uz nemusim asi k tomu ani viacej dodavat, myslim, ze dostatocne to tu rozpisali za mna ostatni. Ale akoze kludne, ak mas nejake otazky, tak sa pytaj. Ak nie ja, tak niekto iny sa najde, co otazky zodpovie ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 27. Okt 2022 7:30:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 52
Edlino len zase, keby takáto možnosť nebola, tak potom by bolo zle, že prečo vizualizácie nerobia. Ja som osobne za, ja by som si rád pozrel, ako to bude u mňa vyzerať. Ono aj keď si pozrieš tie nejaké predošlé u iných zákazníkov, tak to nebude sto percent rovnaké aj u teba. Hlavne je rozdiel, či si dávaš robiť celý plot, akože aj vrátane stĺpikov alebo ideš dávať robiť len výplň napríklad do betónového plota alebo nejakého iného. Takže ono nie je plot ako plot ani zďaleka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 02. Nov 2022 8:04:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Jún 2018 7:47:42
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra
tak vyhoda to je a aj urcity benefit si myslim. lebo tak stale asi nie kazdy ponuka takuto moznost, ze ti zhotovi aj vizualizaciu a ze zadarmo este k tomu. tak ako hej, ja hovorim, ze v mojom pripade by to nutne nebolo, ale predpokladam teda, ze vacsina zakaznikov alebo potencialnych zakaznikov sa tesi tejto moznosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 02. Nov 2022 9:20:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
Taká otázočka priatelia. Tá vizualizácia, to sa robí asi pri takých väčších objednávkach, nie? Či to automaticky pri každej?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 03. Nov 2022 8:06:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 26. Jan 2018 11:58:50
Príspevky: 36
... vies co, som si pozeral a tak trochu zistoval ohladom tohto, ze ako to vlastne prebieha cela ta objednavka, tak napriklad elmar to ma tak uvedene, ze chodia na zameranie... akoze maju to v bodoch rozpisane, ako to cele prebieha, krok za krokom a nie su tam uvedene ziadne vynimky... tak si myslim, ze to bude pri kazdej objednavke...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 03. Nov 2022 10:30:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
valien ahoj, my sme si od tejto firmy davali robit plot aj s branou. myslim ze v nasom pripade bolo zameranie aj vizualizacia na mieste, kedze islo o taku rozsiahlejsiu objednavku. ale poviem ti, ze ta vizualizacia, co nam posielali, tak to ma prekvapilo. vsak vedela som o tom, ze ju budu robit, lebo nam to spominali, ked boli na zamerani, ale aj tak.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 04. Nov 2022 8:18:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
My sme to tiez takto davali robit vsetko naraz. Plot a branu. Akoze ale davali sme plotove dielce, nie ze cely plot, ale len tie casti. Neviem, ako by som to lepsie napisala. Branu sme si davali s pohonom a posuvnu. Akoze stalo to mozno o nieco viacej, nez keby si zvolime iny material napriklad, ale muz trval na tom, ze proste to bude vsetko hlinikove. Ale ked mam pravdu povedat, tak som cakala, ze to bude stat viacej ako stalo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2022 8:20:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
Okej, okej, tak myslím, že sa dá držať v podstate toho tvrdenie, že sa vizualizácia realizuje pri každej objednávke. Viem, že je to pre niekoho iného dosť orientačný údaj, ale Samiska alebo Ruth, koľko vás to takto vyšlo celé, keď ste si toho dávali viacej spraviť? To ste mali nacenenú každú položku zvlášť, či nejak ako celok?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 08. Nov 2022 7:44:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
vies co, to budes mat najlepsie, ked si das hned podla seba nacenit a spravit cenove ponuky. lebo tak rozdiel v cene tam isto bude, takze to by bolo len velmi orientacne, keby ti aj baby cenu povedali. akoze tak myslim, ze toho sa asi drzat nejak neda. vsak ked si das spravit cenovu ponuku, tak je to nezavazne, sa nemusis bat, ze by ta potom nahanali, aby si to hned aj objednal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 08. Nov 2022 10:37:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 26. Jún 2018 12:34:21
Príspevky: 27
Bydlisko: Galanta
balac vedel by si mo odporučiť nejakú firmu ohľadne brány? i keď viem, že téma sa týka plotov, ale tak pomerne dosť do súvisí a aj brány sa tu spomínali, čo som si tak v rýchlosti pozrela príspevky. kľudne akože aj viacero, my by sme si doma potom už spravili také výberové konanie :twisted:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt