Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 15:50:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 18. Nov 2022 8:32:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
vidíš to, to je dobrá pripomienka, by bolo možno fajn, keby si zriadili také oddelenie na tej stránke, kde budú aj takéto vychytávky, že niečo navyše proste, čo si nie každý bežný zákazník dáva robiť. podľa mňa by to malo zmysel, lebo by to mohlo prilákať viacej ľudí.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 18. Nov 2022 11:59:42 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Odveci by to nebolo, ale tak myslím si, že keď niekto niečo takéto špecifickejšie zháňa, tak že proste automaticky počíta s tým, že sa na treba na to popýtať, lebo však to treba aj bližšie prebrať a dohodnúť všetko ohľadne zamerania a výroby, ako by to bolo možné spraviť atď atď.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 21. Nov 2022 8:17:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Kormoranica tak potom fajn, ze si sa dozvedela takto rychlo, co si potrebovala. Ono je fajn sa takto opytat, ked nevies, alebo mas nejake pochybnosti. By si nepovedala, ze kolkokrat ludia maju s niecim skusenosti. A idete to teraz riesit? Teraz objednavat? Alebo ako vlastne? Teraz zase ja par otazok na tvoju adresu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 21. Nov 2022 10:46:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Čo sa dodacích lehôt týka, tak ako je to s hliníkovými plotmi. Nedávali ste si robiť niekto teraz niekedy, že máte čerstvé informácie? Lebo mi hovoril kolega, že nejak sú problémy s týmto zase, tak neviem, či sa spoliehať na to, čo hovoril, ale tak radšej sa aj takto opýtam, aby som sa vedel zariadiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 22. Nov 2022 9:01:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
Marekdarek kvôli týmto dodacím lehotám som sa rozhodol pre objednanie brány od Elmaru. Lebo čo som inde zisťoval, tak nevedeli povedať nejak jednoznačne nejaký dátum proste, alebo sa mi čakať vyše dvoch mesiacov na bránu zdalo proste veľa. Oni hovorili, že v pohode však materiál majú, aj stíhajú, takže tam mi povedali nejakých 30 45 dní, čo vychádza tak ten mesiac, mesiac a pol maximálne, čo je isto lepšie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 22. Nov 2022 11:12:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 80
Tak to je dost rozdiel by som povedal, to je minimalne polovicna dodacia doba a to je uz dost. Vsak ked nieco kupujes, tak je jasne, ze to chces mat aj cim skor doma hotove a namontovane.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 23. Nov 2022 11:11:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
napríklad keď sme riešili plot s bránou, tak vtedy neboli nejak rozdiely v dodacích lehotách, to sme potom na iné kritériá pozerala. ale tak celkovo sme si dali porobiť viacero cenových ponúk, aby sme si to tak vedeli utriediť, že za koľko peňazí nám ktorá firma, čo vie ponúknuť. ono rozdiely boli, to nepopieram, ale zas nebolo to tak, že nejaké výrazné. keď ale hovoríte, že je to teraz takto s tým dodaním, tak neviem, do úvahy by som aj toto vzala isto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 24. Nov 2022 8:19:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Fraterina tak to áno, to už je taká doba, že sa dá podľa toho rozhodovať. Lebo tak beriem do úvahy napríklad aj to, že aj ten firme môže niečo do toho prísť, že by sa dodanie ešte s nejakých neočakávaných dôvodov mohlo predĺžiť. Keby som optimista a bral by som tých 30 dní a ešte teda plus niečo navyše nedajbože, keby sa stalo, tak stále tie dva mesiace cca si myslím, že by to mohli byť. Lepšie, ako keď niekto hneď povie 2 3 mesiace.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 24. Nov 2022 10:37:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
priznavam, ze my sme dost pozerali na tu cenu, ale tak ta sa odvija samozrejme od materialov a tak celkovo, ze z coho chces ten plot alebo branu aj napriklad. a este co bolo dolezite, tak aby to bolo co najviac bezudrzbove. sranda, ze na to dodanie sme nejak extera neprihliadali. kazdy ma proste ine kriteria.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 25. Nov 2022 8:04:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 01. Mar 2019 12:16:11
Príspevky: 32
- sranda, to bola moja prvá otázka, že ako dlho ľudia čakali na dodanie plotu -
- pozerám, že nie sme jediní, ktorí pozerali aj na toto -
- cena sa tu spomínala, tak by som možno ešte záruku opomenula, že to tiež nie je u všetkých rovnako -


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt