Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 21:38:57


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 13. Dec 2022 8:24:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
stevwest to je podla mna skor vec vkusu, ze ako sa to vam bude viacej pacit. lebo tak da sa spravit ten plot aj tak aj tak. videla som aj normalne nazivo obe varianty aj pri realizaciach, ked som si pozerala. ale to by ti museli tym padom aj dve cenove ponuky robit. lebo do tej jednej by bolo treba zaratat aj stlpiky a celkovo by to bolo take rozsiahlejsie, tak ich robota, kedze v podstate vsetko by robili od zaciatku, od zakladov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 13. Dec 2022 11:20:16 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
Myslím, že sa bude dať dohodnúť aj na takomto niečom, len možno si budeš musieť za tú ďalšiu vizualizáciu zaplatiť normálnu cenu. Jedine, že by to brali potom ako dve zákazky, nie ako jednu. Ale to si myslím, že zbytočne tu budeme o tom špekulovať, najlepšie sa opýtať priamo firmy. Aspoň budeš mať také nejaké kritérium, že podľa čoho možno vybrať, kde si to celé dáš spraviť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 14. Dec 2022 8:41:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Dec 2017 9:53:27
Príspevky: 38
Bydlisko: Poprad
Americano! Som si myslel, ze ked prejavim realny zaujem, tak ze tu vizualizaciu by som mohol dostat k cenovej ponuke zdarma. Ci to nie vsade takto funguje? Vlastne... Tyka sa to 2D alebo 3D vizualizacie? Este taky detail.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 14. Dec 2022 11:22:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
Len vies, co je myslene pod tym pojmom realny zaujem? Podla mna je zjavne, ze mas zaujem az ked absolvujes to zameranie a potvrdis cenovu ponuku. Lebo tak ine je ked sa len rozhodujes napriklad a das si spociatku spravit aj viacero tych ponuk, aby si mal nejaky prehlad. U mna to bolo tak, ze som mal po zamerani aj vizualizaciu normalne gratis, ze som neplatil za nu navyse.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2022 8:25:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Okt 2018 11:12:27
Príspevky: 31
ale to ti bola na zamerani potom uz len jedna firma, nie? ci viaceri ti to prisli aj zamerat? podla mna sa daju urobit take predbezne ponuky a potom dalej to uz riesis len s jednou firmou, kde ti najviac vyhovuje cena a ostatne podmienky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2022 10:24:50 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
Sakko ja mám skúsenosť takú, že som dostal 2D vizualizáciu. Podľa mňa tá 3D je taká, že keď si dávaš robiť fakt nejakú veľkú zákazku rozsiahlu alebo niečo takéto. Myslím, že aj tebe bude dostatočne vyhovovať aj tá klasická.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 16. Dec 2022 8:27:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
to je akoze tvoje skutocne a jedine kriterium, podla ktoreho si chces vyberat firmu? aby si dostal nejaku vizualizaciu navyse? co tak zobrat do uvahy aj ine aspekty pri rozhodovani sa, koho oslovit s tym, aby ti to vsetko vyrobil? mas vobec vybrate, z akeho materialu to chces davat robit? skus pozerat, aj z takeho dlhodobeho hladiska, ako by to vyzeralo, ci to vydrzi a co to znesie, aj napriklad aku zaruku vies na to vsetko dostat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 16. Dec 2022 12:04:22 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Americano hej, je to tak, ako si napísal. Ono čo som ja dostal vizualizáciu, tak tú som mal ako keby grátis, že ma to nič nestálo, ale keby som chcel tú 3D, tak tú by som si musel zaplatiť. Neprišlo mi ale vôbec nejak potrebné si ju dať spraviť, všetko bolo pekne vidieť aj na tej jednoduchšej.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 19. Dec 2022 8:25:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
Persk, ked spominas tu zaruku a materialy. Tak predpokladam, ze v tom akoze bude rozdiel, ale tak teoreticka situacia, ze napriklad kovany alebo hlinikovy plot... Tak rozny vyrobcovia davaju rozne zaruky, ci je to rovnaka doba, co viem dostat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 19. Dec 2022 10:26:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Strapino moze aj nemusi byt, nie je to akoze vyslovene nejake pravidlo. Najdes s kadejakymi zarukami predajcov. Daval som robit hlinikove zabradlie v Elmare a u nich je zaruka 11 rokov. To je podla aj viac nez dost v takomto pripade. Ale tak zase hlinik ten proste vydrzi, ak nebudes robit s tym zabradlim alebo plotom neviem co. V beznych podmienkach, vydrzi aj niekolkonasobne dlhsie ako je ta zaruka si myslim.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt