Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:03:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 07. Feb 2023 10:33:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Okt 2018 9:34:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Bratislava
ruth podľa čoho vieš, že to stojí za to, keď hovoríš, že cena u teba nie je až taká dôležitá v tomto? akože ja chápem, že niekedy je ozaj lepšie nešetriť. ale tak podľa niečoho si musela vyberať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 08. Feb 2023 8:12:52 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
Myslím, že dôležité je tak celkovo sledovať, aká je to firma, ako dodržiava podmienky, ako sa správa ku zákazníkom. To vieš vycítiť aj podľa reakcií ľudí. Ale tak hej, smerodajná proste je asi pre každého hlavne cenová ponuka. Potom napríklad teda aj to, že či spravia vizualizáciu, a akú a či za ňu platíš napríklad. Niekto si zakladá aj na tom, aby firma vedela zabezpečiť všetko, od týchto ako keby predpríprav, cez výrobu, všetky tie výrobné procesy, až po montáž a nejaký servis, pozáručný servis. Samozrejme záruka je dôležitá, alebo napríklad aj to, ako dlho už firma funguje, koľko majú za sebou úspešných zákaziek.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 08. Feb 2023 11:09:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
Čo sme si my našli firmu, tak u nich je aj taká možnosť, že napríklad vedia demontovať aj odviezť starý plot alebo bránu. To je podľa mňa tiež fajn služba, lebo napríklad my by sme to nemali ako povoziť preč. To jedine zase na to niekoho zháňať. A asi nie sme v tomto jediní, kto to takto má.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 09. Feb 2023 8:24:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 80
To by mi asi ani nenapadlo si podla tohto si vyberat alebo teda hladat, ze kto nieco taketo poskytuje. Ale akoze je to dobra sluzby by som povedal. Lebo presne, ako hovoris, tak nie kazdy si to vie vybavit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 10. Feb 2023 8:24:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
kedy to vozia? až keď prídu na montáž, či na zameranie? lebo tak od toho zamerania po montáž je to nejaký čas a byť bez plota, zase, tak tam má niekto nejaký dočasný, tak to by nebolo bohviečo. viete, ako to myslím.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 10. Feb 2023 13:13:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
To zalezi ako sa dohodnes. Hlavne sa ale treba dohodnut dopredu, ze chces nieco take riesit a nie to vybalit na nich ako hotovu vec, ked k tebe pridu. Tiez potrebuju mat veci naplanovane, aby mali aj na to miesto v aute, aby to mohli so sebou vziat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 13. Feb 2023 8:45:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Nezabudnite si sledovat aj zaruku napriklad. Ked som daval robit zabradlie, tak som chtiac nechtiac tak natrafil, ze zaruku som dostal 11 rokov. Nebol to zamer, nesiel som podla tohto kriteria, ale tak vyhoda to samozrejme je si myslim. Vsak nie je to malo a asi ked niekto takuto zaruku dava, tak si stoji za tym, co robi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 13. Feb 2023 10:57:22 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
da sa podla toho isto vytvorit si nazor na firmu, ale aj tak to nie je to jedine, na co sa treba sustredit. vsak to mas tak pri vsetkom, ze pozeras na vsetky tie veci, co ti vie kto ponuknut. nie len, ze si vyberies len jednu a tym sa potom ohanas. ale zaujimave, ze nechtias si natrafil, to sa aj da? :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 14. Feb 2023 8:29:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 52
To je ešte jedno z tých normálnych kritérií si myslím. To už čo som kadečo počul, podľa čoho ľudia vyberajú. Niekedy mi to príde až nelogické, ale tak oni v tom zmysel vidia, prečo práve takéto postupy zvolili. Ešte pred rokom by sa dalo napríklad aj podľa toho rozhodovať, kde kto má aké dodanie. Viem, že pri plote takomto lepšom je to do tých dvoch mesiacov, ale keď boli problémy s materiálmi, tak to bolo také kadejaké, ale niektorí boli aj tak dobre zásobení. Elmar tuším aj niekde písal, že u nich sa dodanie nemení, že oni mali aj skladom dostatok zásob, takže ich to nejak neovplyvnilo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 14. Feb 2023 12:07:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
mmm na to vsetci vyrobcovia veru asi nemysleli. lebo to bolo take obdobie, ked kadecoho bol nedostatok. najskor to tak zacalo, ked vypukla korona a potom ked vojna zacala na ukrajine. ale nechcem sem tahat taketo veci. ale vsetko ma vplyv na vsetko.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt