Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 10:26:59


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 51  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 12. Aug 2022 10:59:06 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 123
Tieto pergoly ti raz dobre vyzerajú. Som videl v nejakej diskusii sa pýtal jeden pán na to, že ako by si sám zhotovil tie posuvné lamely a jedno s druhým. Prosto asi sa mu nechcelo objednávať, ale nakoniec, čo som čítal komentáre, tak aj tak písal, že bude jednoduchšie, keď ju objedná, ako keby mal zháňať všetky materiály a všetko, čo by na to potreboval. Som mu tam aj písal, že to je jasné, že koľko času by s tým zabil, keby behal hore dole a potom, kým by to zmontoval. Takto, keď to je od firmy, tak keď už nič iné, tak aspoň tú záruku tam máš.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 12. Aug 2022 14:25:05 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
ine je, ked to robia chlapi vo firme, ktory maju na to technologie a postupy a ine, ked si len tak niekto povie, ze vsak vyskusam. myslim, ze sa dobre rozhodol, ked to nechal nakoniec na odbornikov. nepisalo sa, ze u koho si ju necha nakoniec robit?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 15. Aug 2022 8:07:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 72
duflo to by som aj ja uvital, keby sa tu spomenulo nejake konkretne odporucanie na firmu, co robi tie bioklimaticke pergoly. co sa tyka takych obycajnych, toho som nasiel habadej a to by ani nebolo nejake komplikovane spravit doma. do takej by som sa veru asi aj pustil, ale takuto, to riskovat nechcem sam, zase taky odbornik nie som, heh, ze by som si na to trufol len tak.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 15. Aug 2022 9:13:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Stavbar mozem ti napisat jedine z vlastnej skusenosti. Najskor sme boli optimisti, ze vsak slnko a teplo nam nevadia, tak sme nedali na terasu absolutne ziadne prestresenie, ani len markizu alebo slnecnik. No to ale rychlo sme boli vyvedeni z omylu. Tak som zacal snorit po kadejakych moznostiach, hlavne takych trvalych. Aj z toho pohladu, ze to vydrzi, znesie a netreba s tym nejak manipulovat, ze odkladat na zimu alebo tak. Tak som natrafil na tieto bioklimaticke pergoly, nasa je Artosi od Isotry. Teraz maju aj akciu na tieto pergoly, nam sa ju vyuzit vtedy nepodarilo, vtedy taketo nieco nebolo, ale to bolo roky dozadu. Ale akoze nelutujem toho, ani sa nestazujem, ta pergola za to stoji.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 16. Aug 2022 10:37:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava
Struhlik tak to ste boli odvážni, keď ste si povedali, že to budete dávať aj bez nejaké prestrešenia. Ako dlho ste čakali potom na tú pergolu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 17. Aug 2022 7:26:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Struhlik podľa čoho ste sa rozhodli práve pre nich, že si vyberiete pergolu od nich? Ako nehovorím, že zle ste vybrali, len ma to zaujíma, že čo bolo to iné než pri iných ponukách alebo tak. Už ju máte dlhšie, to si asi prvý, čo som aspoň takto natrafil na niekoho, že by ju dlhšie využíval.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 19. Aug 2022 9:54:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
Aká je životnosť takejto pergoly? Alebo teda inak skúsim sformulovať otázku, aby to nejak blbo nevyznelo náhodou. Akú záruku výrobcovia poskytujú? Tipujem, že sa to bude inak pohybovať ako napríklad pri drevených pergolách. Vychádzam z predpokladu, že sú to rozličné materiály a vlastnosti hliníku sú niekde inde oproti drevu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 22. Aug 2022 9:15:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 72
struhlik vdaka ti za taketo vysvetlenie a aj za odporucanie. myslim, ze to sa dalo cakat, ze tam budete musiet nieco dorabat. a akoze nelutujes alebo tak, ze si sa rozhodol dat tam prave takuto pergolu, hej? nemyslim to v zlom, vsak tiez ju sam chcem davat, len asi potrebujem nejake to nakopnutie, ze mi niekto povie, uz to konecne objednaj :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 23. Aug 2022 9:43:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
stavbar tak ja ti poviem, okej? uz ju konecne objednaj :D vsak uz mas vsetko zistene a vymyslene, tak ozaj nie je na co cakat. nech si ju stihnete este aj uzit na tej terase pokial zima pride.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 24. Aug 2022 8:52:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Coho by som mal lutovat? Praveze lutujem to, ze sme ju nedali hned na zaciatku. Kolko by mi to usetrilo rozculovania, ze sa neda na terase sediet a naco sme ju vobec robili a podobne. A to nie je len ja som mal taketo reci samozrejme. Ale tak teraz mam pocit, ze si to vynahradzame a sedime vonku zakazdym, ked sa da.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 51  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt