Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:52:07


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 51  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 19. Okt 2022 7:09:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Vsak to nie je zla akcia, lebo tak myslim ze kazdy si rovno objedna aj nejake alebo aspon teda nejake podobne tienenie, ked objednava uz pergolu. Vsak lepsie je to vsetko naraz objednat, nech s tym je pokoj, nech to vsetko aj namontuju naraz.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2022 7:29:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Ved ale tak ci onak sa to oplati. Rovno vies, kolko mozes usetrit, to ti povedia a vies si cez konfigurator aj vsetko sam zadat a zistit, ze co na tej pergole vlastne kolko stoji. Ono sa to trochu tazsie vysvetluje, ale je to fakt prehladne a lahko sa v tom orientuje. Tiez som to najskor takto riesil sam z domu, pokial som sa potom stretol s niekym od nich.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2022 7:19:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
duflo a tak to je pohoda by som povedal. však 5 rokov je dosť, keď dostaneš záruku. to ak by sa malo niečo prejaviť na tej pergole, že by náhodou nebolo niečo dobre, tak za ten čas by sa to isto prejavilo. to s tým osvetelením úplne chápem, zase nemôžu oni dať na iné produkty hocijakú záruku, len takú, akú oni dostanú.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2022 11:21:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 69
To ale nie je nejak nutné si tam to osvetlenie dávať, nie? Keď som pozeral ten konfigurátor a všetko to tam zadával, tak tuším bolo pri tom osvetlení, že môže, ale aj nemusí byť, či? Akože chápem, že je to praktické na jednej strane, keď rovno si takto všetko človek môže objednať, už potom netreba nič dokupovať a tak.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2022 8:54:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
zdravim vas, zatial to nie je akutalne, zatial len zhanam nejake informacie ohladom pergoly. tak vyskusam aj tu medzi vami sa opytat. ako je to s dodanim? asi teda to bude rozne u roznych predajcov a vyrobcov, ale aspon orientacne, aby som sa vedel zariadit. a aby som to uviedol na spravnu mieru, tak aktualne to nie je nie preto, ze by isla zima a tak dalej, ale preto, ze este len zaciatkom roka zaciname stavat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2022 11:30:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 72
Tak to máš ešte čas potom, lebo tak ono je to nejaké dva mesiace od objednania, pokiaľ budeš mať hotovo. Najskôr sa povenuj iným veciam, aby ste vôbec mali kam dávať tú pergolu :) Ale zase na druhej strane nie je na škodu si takto prebiežne zisťovať. My sme si pergolu na začiatku dávali naceniť cez taký konfigurátor, normálne online. Nemusíš v podstate ani odosielať, aby si sa dozvedel cenu. Neviem, že či by ti aj takéto niečo pomohlo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 25. Okt 2022 9:19:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- ano, da sa povedat, ze tak nejak to vychadza. lebo ja som objednaval v auguste a uz ju mam v podstate od zaciatku tohto mesiaca. bolo aj par fakt peknych a teplych dni, ktore sme presedeli na terase, aby sme si uzili pergolu, vsak je nova a treba to otestovat, no nie? len rozmyslam, ze teraz v zime, ako to spravit, ked nasnezi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 27. Okt 2022 10:33:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Cize hovoris, ze to bola dobra kupa, hej? Tiez som objednaval bioklimaticku pergolu asi tak v podobnom obdobi ako ty, akoze v lete, len u nas sa este caka na dodanie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 02. Nov 2022 11:19:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
aj som predpokladal, ze takto nejako sa to bude pohybovat, tak som pocital, ze nejakych 6 8 tyzdnov, co asi tak aj teda vychadza. dobre teda, tak nejdem to ani silit teraz nejak. ale ak by ste mali nejake odporucanie a nejake rady, ze co je dobre si odsledovat a podobne, tak sem s nimi. to sa zide isto aj do buducna, ze sa to bude dat zuzitkovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 02. Nov 2022 13:11:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 26. Jún 2018 12:34:21
Príspevky: 27
Bydlisko: Galanta
my sme dosť pozerali aj na to, že ktorá firma má aké recenzie napríklad. lebo tak to si vieš tiež veľa domyslieť o tom, ako fungujú, či je tá firma zodpovedná, ako pristupuje k zákazníkom a podobne. keď píšu ľudia v dobrom, tak to podľa mňa o niečom svedčí. aj na základe tohto sme sa teda rozhodli napokon pre Isotru.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 51  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt