Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 7:55:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 51  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 24. Apr 2023 9:51:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Ty si si co vybral? Ono ten ovladac znie fajn, lebo je to take praktickejsie by som povedal, len potom zase nevyhoda, ze ono sa to lubi kolkokrat nejak zahadne stratit. A to potom nikto ani za svet v domacnosti nevie, kde by mohol byt a kto ho mal posledny. Mozno riesenie cez nejaku apku?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 25. Apr 2023 11:57:26 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Tak to sú diaľkové ovládače, to je u nás takto aj pri telke, proste pri všetkom, že sa to ľúbi niekedy stratiť. Ale zase je to asi o zvyku, že nájdeš tomu ovládače nejaké miesto a tam ho budete dávať. Alebo potom to riešiť nejakou apkou na ovládanie. Telefón sa asi jednoduchšie nájde ako ovládať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2023 10:54:06 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
myslis asi, ze cez inteligentnu domacnost, nie? vsak to je uz teraz uplne bezna vec by som povedal. to zacalo nejakymi spotrebicmi, ze vysavace a podobne, pripadlo sa osvetlenie, hudba, tienenie, a uz to ide a pribuda toho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2023 11:25:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Nov 2017 8:53:43
Príspevky: 37
Veď prečo to nevyužiť. Je to šikovné a máš to všetko po ruke a vieš to ovládať aj na diaľku, keď nie si práve doma. Akože ja osobne v tom len výhody vidím.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 02. Máj 2023 8:35:39 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
Domihike hej presne takú mám v merku. Túto konkrétne https://www.isotra.sk/kazetova-markiza-dakota Tá si myslím, že pôsobí dosť moderne. Čo sa ale týka farby a takýchto drobností, tak to zatiaľ vôbec neviem, že akú, toto budem riešiť až potom, keď budem pre niečo na sto percent rozhodnutý.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 03. Máj 2023 10:34:09 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Teda ju máš teda tak vyhliadnutú, že ideš ju kupovať alebo ako vlastne? Podľa mňa to dobre vyzerá, aj čo sa tam píše o tom, tak dobré vlastnosti a tak celkovo. Len by ma aj zaujímalo, že aká je cena pri takomto niečom. To si neviem predstaviť, koľko za také niečo môžu pýtať.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 04. Máj 2023 8:34:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Nie je tam taká možnosť ako aj pri pergole, že si to vieš v podstate ako keby sám naceniť? Že si pozadávaš rozmery a všetko a cenu ti postupne ukazuje, koľko ťa čo vyjde, presne, že ktorá položka? Nepozeral som to, len teda mi to napadlo, že či náhodou niečo takéto nemajú vymyslené aj pre tie markízy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 05. Máj 2023 10:41:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Júl 2017 8:45:25
Príspevky: 42
Bydlisko: Bratislava
nenašiel som nič také, ale je tam formulár, ktorý keď vyplníš, tak ťa budú kontaktovať potom spätne. ak ide o to, že sa ti nechce chodiť k predajcovi a zaujíma ťa vyslovene len cena, tak sa to dá aj takto riešiť z domu. však zase komunikovať s niekým cez mail alebo ako nie je taká tragédia si myslím :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 10. Máj 2023 6:59:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Toto som si inak vsimol v poslednej dobe, ze pokial sa da, tak proste vela ludi sa snazi vyhnut nejak priamu kontaktu s predajcom, alebo chce vsetko riesit z domu. Vsak okej, niektore situacie sa daju takto vybavit. Ale tak ked mam uz zaujem o nieco taketo, co kupujem na niekolko rokov v podstate, ze mi to ma dlhodobo sluzit, tak sa prekonam a idem to vyriesit osobne, je to lepsie a aj rychlejsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 10. Máj 2023 9:40:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Mar 2019 11:40:59
Príspevky: 43
Bydlisko: Bratislava
A pri tom je to to najlepsie, co mozes spravit, nech planujes cokolvek kupovat :D Akoze hej, skusenosti, recenzie, to je tiez dolezite si precitat a zistit. Ale uz ked sa bavime, ze ked ma niekto fakt realny zaujem.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 51  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt