Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 10:58:48


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 51  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 21. Jún 2022 10:46:25 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Tiva hej jasné, tomu rozumiem, je to také trochu osobné, ale zas na druhej strane nepýtam nejaké fotky alebo čo. Ale tak chápem, pokiaľ to nechceš takto verejne riešiť. Vedela by si mi zaslať aspoň ten odkaz na konfigurátor? Mám to zbežne pomerané, ako by som si tú pergolu predstavoval. Ale hádam by aj oni došli potom ešte na zameranie, aby to bolo presne. Lebo tak zas nebudem tvrdiť, že som na sto percent všetko úplne správne zmeral. No to som hlavne chcel vedieť, že či tú montáž treba nejak dodatočne, že či na to treba hľadať niekoho ďalšieho alebo je to vrátane.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 22. Jún 2022 12:55:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Dala by sa takato pergola vyuzit aj ako prestresenie nad bazenom? Ze v podstate by bola o nieco vacsie po obvode ako bazen, aby ho cely prekryla? Len to by musela byt samostojaca. Sa mi lubi, ze aj teda by bazen bol takto akoze chraneny a kedze lamely sa daju nastavovat, tak voda by sa hriala, keby boli otvorene a zas keby moc pieklo, tak sa da zavriet.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 23. Jún 2022 8:31:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Trenčín
mejuro to ti bude platit ta prva cenova ponuka, ci to budes musiet davat nanovo nacenit?.

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 24. Jún 2022 7:13:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 72
Minaros tak to si nemyslím, cenová ponuka má tiež nejakú platnosť, zväčša je to mesiac, to už ako si kto určí. Ale že by platila rok a podobne, tak to asi nie. Však si zober, že aj ceny sa dosť pomenili za ten čas, mohlo sa niečo zmeniť aj u zákazníka, že by už presne na miesto tá pergola nepasovala. To treba pekne od začiatku zase ako keby začať vybavovať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 27. Jún 2022 10:47:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
pri tomto si ale nemyslim, ze by sa ta cena nejak rapidne zmenila. lebo co si vsimam, ze ake materialy idu tak hore cenovo, tak skor to je su take tie stavebne, co sa na stavbu pouzivaju, ked niekto dom stavia alebo tak. ale taketo kadejake na pergoly, ploty a podobne, tak to som nepostrehla, ze by bol niekto spominal nejake cenove soky a skoky po diskusiach, ked si pozeram.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 29. Jún 2022 8:40:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava
Kozo uplne bez problemov by som povedal. Vsak normalne su tie pergoly v ponuke aj ako samostojace. A to ci uz bude ta pergola stat na terase pri dome alebo niekde inde nad bazenom, tak to v tom rolu nehra. Zaujimavy napad ale kazdopadne, asi by mi to sameho nenapadlo, keby som nevidel pretym niekde nieco podobne. Tiez si sa niecim inspiroval, ci?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 01. Júl 2022 11:35:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava
Domihike najlepšie sa to dá zistiť jednoducho vypracovaním ďalšej cenovej ponuky. Však to nestojí nič.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 01. Júl 2022 12:12:09 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
henrich jasne, toto treba tiez brat do uvahy, ze nie je zima ako zima. ale my tu o zime a teraz vonku pomaly 40 stupnov. v tomto pripade by som akoze ani nerozmyslas asi nad tym, ze by som vobec otvaral tie lamely, hah. teraz len tien a chladok, pre vlastne bezpecie a zdravie. nie je to sranda. dnes mi sanitka brala kolegu do nemocnice. a tak akoze nemusis tie senzory zas nejak vyhladavat, mne sa len zazdalo, ze aj takato moznost je.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Sob 02. Júl 2022 9:05:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Tonak presne tak, vsak to mas aj rychlo vybavene... Ked sme teraz na jar objednavali pergolu, tak som na webe Isotry isiel cez taky konfigurator, kde si sam rovno navolis, ze co vsetko by si chcel na tej pergole, ako chces tie lamely mat otocne, kde zvody, ci osvetlenie, ake ovladanie, no prosto vsetko... A je to tam aj fajn popisane vsetko, ze to je ozaj jednoduche..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 04. Júl 2022 12:48:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- aky je tam postup pri objednani takejto nejake pergoly? kralovic u teba to ako prebiehalo? prosto len sa to da nacenit a taky ten standardny postup je pri tom? neviem, ze co vsetko to obnasa, ked to je nie prave taka ta typicka pergola.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 51  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt