Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 4:39:24


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 49 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Pia 16. Feb 2018 12:33:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Jan 2018 9:52:31
Príspevky: 34
Henrich nemohol cosi, co ak sa sem niekedy dostane a precita si to... uz potom nebudem za toho dobreho zatka :D :D
Domek jasne, poslem... nech sa paci: http://www.silicateworld.eu/keramicke-domy/...s tymito ideme stavat... a tiez premyslate nad montovany poschodovym?... a nad kym este premyslas, komu si chces dat este spravit cenovu ponuku?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Str 21. Feb 2018 12:15:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 10. Nov 2017 12:55:39
Príspevky: 17
Bydlisko: Trenčín
@erikmo
Dakujem ti velmi pekne za link, idem to kuknut. Ano uvazujeme, no vobec nevieme, co mame spravit. Praveze este nad nikym, neviem ani o inych firmach, zatial som si to nezistoval


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Štv 22. Feb 2018 18:35:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 58
Bydlisko: Martin
- ani bungalow ani poschodovy. najlepsie mat iba byt, nejaky trojizbovy ako mame aj my. nemusim vela upratovat, starat sa o zahradu. iba si raz do tyzdna upracem, co mi trva tak 2-3 hodiny a mam pokoj. obdivujem vas ludia, ze niektory mate velke domy a zvladate sa o ne starat -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Uto 27. Feb 2018 9:49:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 31. Okt 2017 13:09:48
Príspevky: 74
Bydlisko: Šamorín
Joja to myslíš akože vážne? Ty si bola asi celý život len v byte, že? Lebo iba tak si viem vysvetliť tvoj postoj. Osobne som cely život žil v dome a neviem si predstaviť, že by som zrazu musel bývať iba v byte a nemal by som záhradu a svoje súkromie.
Rád by som sa ešte vyjadril k problematike, či poschodový alebo bungalow. My máme poschodový a vyhovuje nám. Je pravda, že teraz sa už nestavajú generačné domy, keďže deti chcú ísť preč od rodičov čo najrýchlejšie ale aj tak sme chceli poschodový.
Všímam, že tu riešite aj keramické domy. Fakt si myslíte, že je to lepšie riešenie ako klasický tehlový dom? V čom napríklad? Presvedčte ma o tom, lebo osobne si to nemyslím!!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Pia 02. Mar 2018 11:59:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 58
Bydlisko: Martin
- vincenzo ano, je to pravda, ze som cely zivot byvala len v byte a preto si neviem predstavit byvat v dome, ktory by som musela nonstop len upratovat :/ :/ ak by aj musel byt, tak jednoznacne len nejaky maly a taky, ktory by bol rychlo postavany. no nejdem ta isto presviedcat. iba ak, ze drevostavbu nie :) ! znamy to maju a ten hic v lete, to je na skapanie :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Str 07. Mar 2018 11:43:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Jan 2018 9:52:31
Príspevky: 34
domek a co za to ked ti predam moje tazko nazbierane informacie? :lol: :lol: nie vazne, zena je alergicka takze sendvice neprichadzali do uvahy a ked som nechcel stavat ako pred sto rokmi tehlou po tehle tak toto bola najlepsia volba.... a som s vyberom aj spatne spokojny!...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Štv 15. Mar 2018 6:44:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 32
Bydlisko: Bratislava
joja píše:
- vincenzo ano, je to pravda, ze som cely zivot byvala len v byte a preto si neviem predstavit byvat v dome, ktory by som musela nonstop len upratovat :/ :/ ak by aj musel byt, tak jednoznacne len nejaky maly a taky, ktory by bol rychlo postavany. no nejdem ta isto presviedcat. iba ak, ze drevostavbu nie :) ! znamy to maju a ten hic v lete, to je na skapanie :/


poviem ti, ze som vzdy snivala len o malom bungalowe a taktiez nejakej novej technologii..len mne sa stalo to, ze som dom zdedila a tym padom sa mi neoplatilo ho predat a postavit takyto..no toto je velka opacha, takze mozno na starobu, ked uz nebudem vladat, tak budem donutena ho predat..potom si dam tiez postavit dom za par dni :D :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Pon 19. Mar 2018 12:58:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 30. Aug 2015 19:02:28
Príspevky: 56
Za mna tiež bungalov. Kde chceš staviat a ako chceš staviat? Sám? Alebo si najmeš firmu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Pia 23. Mar 2018 17:40:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 18. Dec 2015 10:51:42
Príspevky: 75
za mna určite bungalov. teraz su moderné tie s tou rovnou strechou, velmi sa mi páčia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Uto 27. Mar 2018 15:01:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 58
Bydlisko: Martin
- alienka myslis, ze by sa ti to neoplatilo? ak bol ten dom v dobrom stave a taky velky ako hovoris, mohla si ho predat za pekny peniaz (ved teraz su nehnutelnosti dost drahe) a mohla si si dat postavit nejaky mensi bungalow. si si to aj nejako prepocitavala?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 49 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt