Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 12:24:13


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 25. Mar 2019 10:20:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
ahojte všetci :) chcela by som sa poradiť, aké dvere exteriérové a interiérové sú najlepšie? z akého materiálu? čoskoro ich už budeme potrebovať a keďže doba výroby je väčšinou 8 týždňov, tak už pomaly nejaké musíme vybrať.

za všetky odpovede už teraz ďakujem.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 02. Apr 2019 10:25:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Hrontie vies ako vela materialov v sucasnosti je? Mozes si vyberat! Vyrabaju sa laminatove dvere, dvere z MDF dosky, dvere z masivu, atd... No najviac predavane su tie z laminatu a ak by som ti teda mal poradit, tak by som ti poradil take. Su aj cenovo prijatelne a su aj dobre. Skuk popozerat cez google nejake clanky, tam ich kopu najdes a mozno ti pomozu rozhodnut sa.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 03. Apr 2019 11:15:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
viem, že ich je viacej a preto by som potrebovala poradiť, ktorý je taký lepší, ktorý vydrží viacej rokov. chcem radšej raz investovať ale mať už potom pokoj. vy máte aké?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 11. Apr 2019 9:12:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 22. Jún 2018 8:32:53
Príspevky: 20
Bydlisko: Komárno
hrontie píše:
ahojte všetci :) chcela by som sa poradiť, aké dvere exteriérové a interiérové sú najlepšie? z akého materiálu? čoskoro ich už budeme potrebovať a keďže doba výroby je väčšinou 8 týždňov, tak už pomaly nejaké musíme vybrať.

za všetky odpovede už teraz ďakujem.


ahojky ;) :) minulý rok v lete sme menili všetky dvere v našom byte a vybrali sme laminátové. tie boli cenovo prijateľné a aj sa mi najviac páčili. samozrejme, že záleží ešte aj od výrobcu. nie každý vyrába kvalitné laminátové dvere. ak môžem, tak by som ti chcela poradiť výrobcu Sapeli - u nich sme vybrali a vyhovujú nám. všetko dodržali tak ako mali. nemuseli sme nič riešiť a to bolo pre nás úplne super, keďže pracujeme v zahraničí a nemôžme si dovoliť furt niečo riešiť. ak chceš dvere kvalitné a bez starosti, tak odporúčam ich ;) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 17. Apr 2019 9:08:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
hrontie píše:
ahojte všetci :) chcela by som sa poradiť, aké dvere exteriérové a interiérové sú najlepšie? z akého materiálu? čoskoro ich už budeme potrebovať a keďže doba výroby je väčšinou 8 týždňov, tak už pomaly nejaké musíme vybrať.

za všetky odpovede už teraz ďakujem.


Najlepsie budu take, ktore sa budu vam pacit:D:D Vo vsetkom mam taky nazor, ze si treba pobehat viacej predajni, kazdy predajca vam povie nieco ine a potom si to doma date nejako dokopy a vyberiete tu najlepsiu variantu. Lebo vies ako to chodi, kazdemu cloveku vyhovuje uplne nieco ine!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 18. Apr 2019 15:12:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
moj nazor je taky, ze treba zohnat kvalitneho vyrobcu a ten ti uz poradi aky material je najlepsi...zisti od teba ake mas poziadavky, aky mas financny limit a na zaklade toho nejake vyberie...viem to z vlastnych skusenosti, kedze sme tak dvere vyberali...v sapeli sa o nas dobre postarali a velmi dobre poradili...tam keby si zasla, tak hned mas dvere objednane...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 23. Apr 2019 8:17:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
mirsa :) ďakujem ti veľmi pekne za správičku :) presne také niečo hľadám. chcem hlavne len raz investovať a mať potom desiatky rokov pokoj! tento výrobca mi niečo hovorí, už som niekde o nich počula alebo videla ich niekde, no neviem si spomenúť kde :/ koľko vás cca u nich dvere vyšli? spomenieš si ešte?

cirkom :) máš pravdu, že predajca síce povie ale každí si bude presadzovať iba tie svoje a preto som sa najprv rozhodla takto napísať, aby mi ľudia napísali reálne skúsenosti.

trombolat123 :) vy máte tiež od nich? tak to ste tu už dvaja, ktorý mi napísali, že ich dvere vám vyhovujú. jooj som rada, že sa to začína uberať správnym smerom ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 25. Apr 2019 14:12:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
ano mame...este niekto ti tu pisal o nich?...vobec som si nevsimol...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 29. Apr 2019 10:50:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
hrontie píše:
mirsa :) ďakujem ti veľmi pekne za správičku :) presne také niečo hľadám. chcem hlavne len raz investovať a mať potom desiatky rokov pokoj! tento výrobca mi niečo hovorí, už som niekde o nich počula alebo videla ich niekde, no neviem si spomenúť kde :/ koľko vás cca u nich dvere vyšli? spomenieš si ešte?

cirkom :) máš pravdu, že predajca síce povie ale každí si bude presadzovať iba tie svoje a preto som sa najprv rozhodla takto napísať, aby mi ľudia napísali reálne skúsenosti.

trombolat123 :) vy máte tiež od nich? tak to ste tu už dvaja, ktorý mi napísali, že ich dvere vám vyhovujú. jooj som rada, že sa to začína uberať správnym smerom ;)


Dobre si spravila ale potom si to treba aj osobne pobehat, aby si ich videla na zivo a zobrat so sebou hlavne muza, lebo ten sa do kvality bude asi lepsie rozumiet! Drzim palce, aby ste dobre vybrali!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Máj 2019 7:40:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Hrontie my mame laminatove dvere od firmy Sapeli. Priznam sa, ze moja zena vyberala skor podla dizajnu a nie kvality ale kedze firmu som vybral ja, tak som vedel, ze to budu kvalitne a dobre dvere. A tak aj je!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt