Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:51:33


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 31. Mar 2021 17:41:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Sony, da sa ist vybavit aj nieco taketo ked chces, predsa len nie su tie kontroly az take a ked to mas dohodnute tak myslim, ze by s tym taky problem nebol.
Ale vies sa s krbarom aj cez maily napriklad dohodnut, staci aby si im poslal podklady co budu potrebovat, podorys, tepelne straty, aku mas predstavu a mnoho ineho a vybavis to tiez a bez problemov, ale velmi zalezi od odbornosti firmy. No nastastie v Deltaku su profesionali a vedia ti vyjst v ustrety a pomoct jak potrebujes ;)

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 01. Apr 2021 10:19:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
Kontroly sú ako kde, minule ma cestou z práce zastavili 2x a pítali papiere. Ako dá sa s firmami komunikovať mailami, telefonicky , no mne osobne tam chýba osobný kontakt s daným krbárom alebo firmou. Tiež to riešim všelijako a len dúfam ,že čoskoro otvoria predajne a budem môcť ísť vybrať krb, dovtedy sa snažím zistiť veci sám čo sa dá


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 06. Apr 2021 13:30:44 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Kontoly sú ako kde a ako kedy, neviem či by som to riskol. Možno využiť videohovor ak to poskytujú alebo len maili. Neviem ako si na tom či je to pre teba akútne alebo ti stačí počkať. No treba aspoň predprípravu nachystať, tá tam môže byť aj do jesene tak. Zima končí kúriť nebude treba už


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 06. Apr 2021 13:50:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Ja by som to riskla :) Ono nie je nad to keď môžeš navštíviť showroom. Len neviem či to aj predajcovia riskujú , mať otvorené :/ Neviete či sa dá dohodnúť osobné stretnutie aj keď je lockdown?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 07. Apr 2021 12:29:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Dec 2016 11:51:08
Príspevky: 47
Woody nie je problém ani cez net sa dohodnúť, ono veľa urobí to akú má firma snahu komunikovať, sú firmy, ktoré s tebou komunikujú rýchlo, promptne, že nemusíš na odpoveď dlho čakať, ale čo najskôr sa s tebou vedia dohodnúť, poradiť ti a veľa iného a pri takých sa to dá aj takto ako ti napísal.
Hlavné aby oni dostali podklady, ktoré pre správny výber vložky a krbu potrebujú.
Sony predprípravu áno, ale keď nevieš či prieduchy, či akumulačný či čo, tak nemáš predstavu ani o tom ako predprípravu urobiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 09. Apr 2021 13:06:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
Viem čo chcem, len čakám na uvoľnenie opatrení, mám vytipované firmy, ktoré chcem navštíviť.Komunikujem s niektorými mailami a telefonicky, no chcem vidieť ich predajne a podľa toho si vie človek vybrať, na obrázku je to všetko pekné no aj reálne vidieť niečo do čoho chcem dať nemalé peniaze skrátka potrebujem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 09. Apr 2021 18:11:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Woody ale ved vies sa s nimi dohodnut aby prisli k tebe aby ti krbar ukazal akym stylom sa vybrat a aby videl on kde by krb mal stat, ty sa s nim takymto stylom predsa stretnut mozes ;-)
Este ale co by som ti odporucil ku krbu tak dat si urobit okolo neho kamenny taky obklad, ak by ti uhlik vypadol alebo cosi aby sa nic nestalo. A tiez to vyzera dobre ked je to okolo neho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 12. Apr 2021 10:38:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 09. Máj 2017 9:48:06
Príspevky: 42
kozo kamenný obklad ale to potom asi nie cez krbára, ale to zvlášť kupovať niekde nejakú platňu takú na to nie?

chcem tiež dať krb, už sme v takej fáze, len nemám jasno v tom, že ktoré krby sú vhodné do nízkoenergetických domov. ako to zistím.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 12. Apr 2021 13:05:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
Ako ono vybrať ten správny krb nie je vôbec ľahké, tiež som si najprv myslel, že to bude raz dva. Ale treba tam toľko faktorov, že to nie je vôbec ľahké. Ja by som dal do nízkoenergetického domu teplovzdušnú krbovú vložky s nízkym výkonom, keď že v takom dome máš veľmi nízke tepelné straty.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 14. Apr 2021 13:09:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 8:29:55
Príspevky: 46
Romcoro nie, teda neviem ako ktoré firmy, ale ja čo mám s Deltakom skúsenosť, tak tí to si riešia samy, nemusíš nikam inam chodiť, majú aj predajňu, kde majú vystavené, čo je možné aký ten obklad a vlastne tie platne si zvoliť. Ešte možno by som niekde našiel aj fotku z ich predajne, lebo vtedy sme si vyberali a sme sa nevedeli dohodnúť, sme sa medzi viacerými rozhodovali.
Tak pozriem, prípadne ti to pošlem nech vieš :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt