Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 13:28:17


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 14. Apr 2021 13:15:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
danulo77 píše:
Romcoro nie, teda neviem ako ktoré firmy, ale ja čo mám s Deltakom skúsenosť, tak tí to si riešia samy, nemusíš nikam inam chodiť, majú aj predajňu, kde majú vystavené, čo je možné aký ten obklad a vlastne tie platne si zvoliť. Ešte možno by som niekde našiel aj fotku z ich predajne, lebo vtedy sme si vyberali a sme sa nevedeli dohodnúť, sme sa medzi viacerými rozhodovali.
Tak pozriem, prípadne ti to pošlem nech vieš :)


Kde majú predajňu?Majú len jednu predajňu či viac? Ich stránku už poznám, no chcem ísť pozrieť aj predajňu a teraz keď už budú môcť mať otvorené, tak by som chcel pozrieť a dohodnúť sa


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 19. Apr 2021 11:28:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 78
pokial viem, tak maju novu predajnu v Hurbanove, tam maju aj vyrobu krbovych vloziek a aj predajnu, kde mozes vidiet ako vyzeraju a vsetko co potrebujes. no teraz hadam odo dnes to bude uz vsetko jednoduchsie aj pre firmy, aj pre nas, ze budeme moct pokracovat v tom, co chceme robit okolo domu na dome a tak podobne, lebo zohanat veci ked nemozes nikam ist tak to bolo na nervicky ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 20. Apr 2021 9:20:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
lokma teraz už sa dá a aj tak niektorí sú aj radšej keď môžu prísť sa pozrieť na stavbu, že vidia ako to vyzerá kde sa čo bude robiť, ale všetko je to o dohode. Keď sa nedá prísť pozrieť tak vtedy treba aspoň dostatočné informácie a fotografie dať krbárovi, nech má predstavu, že vlastne do čoho pôjdu, čo ich čaká, ako sa to bude robiť a mnoho okolo toho.

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 20. Apr 2021 16:24:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
Pre mňa je to dosť ďaleko, nenájde sa niečo bližšie? Videl som ich prácu aj som si o nich veľa prečítal a veľa pozitívneho, rád by som videl predajňu a poradil sa, ale cestovať cez celé slovensko to sa mi veľmi nechce :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 21. Apr 2021 13:10:43 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
no pokial ti nestaci komunikacia cez telefon a mailami asi nebdues mat inu moznost ako vycestovat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 22. Apr 2021 13:55:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
woody cez cele Slovensko kde byvas??
tak kazdy k tomu inak pristupujeme, ja by som to vzal z tej strany, ze si urobime proste vylet a vybavim aj hento, pretoze niet nad to ked mozes vidiet aj velkosti vloziek, ked budes vidiet ako sa otvaraju, cistia, lebo dnes je toho kvantum, vsetko to tak napreduje, ze je uz tolko moznosti :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 23. Apr 2021 13:25:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
depesak píše:
woody cez cele Slovensko kde byvas??
tak kazdy k tomu inak pristupujeme, ja by som to vzal z tej strany, ze si urobime proste vylet a vybavim aj hento, pretoze niet nad to ked mozes vidiet aj velkosti vloziek, ked budes vidiet ako sa otvaraju, cistia, lebo dnes je toho kvantum, vsetko to tak napreduje, ze je uz tolko moznosti :)


Mám to 160km od domu, čo nie je zrovna blízsko, no črtá sa mi jedna pracovná cesta tým smerom, tak si spravím asi obchádzku, rád by som sa tam zastavil.Som zvedavý na tie vložky a fakt to potrebujem videť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 26. Apr 2021 9:29:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 69
woody tak nie je na škodu to vidieť, akože dá sa všetko dnes už dohodnúť aj po telefóne, mailom a podobne, ale teda ja som stará škola a rád idem za tými ľuďmi, čo by mi to mali robiť, aby som sa aj pozhováral, niečo nové dozvedel, aby som vložky videl a tak no :-)
Ale každý sme iný. Ale s touto firmou, čo ti písali tak nie je problém sa dohodnúť, sú ústretoví ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 26. Apr 2021 10:33:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
woody čo ti môžem poradiť, tak informuj sa aj na materiál, ktorý sa používa pri stavbách pretože to je tiež veľmi podstatné aby sa na tom nešetrilo!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 26. Apr 2021 13:57:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
Ja neviem či som zo starej školy, ale každopádne ja potrebujem, ten osobný kontakt s predavajucim a informovať sa o všetkom. pred sa len vtedy ti napadnú otázky čo ti pri písani mailu nenapadnú.Niet nad ten osobný kontakt a keď že to vyšlo takto, tak by som mal ísť do predajne v priebehu týždňa


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt