Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 11:50:16


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 13. Jan 2023 13:18:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Dec 2017 16:53:28
Príspevky: 54
Bydlisko: Galanta
:D

to máš tak mnohokrát aj s inými vecami, tiež som sa s tým stretol...ale tak aspoň sa vám vyfiltrovalo, že na koho sa obrátiť a na koho radšej nie, no nie?...treba sa na to pozrieť aj z tohto uhla pohľadu...napokon od akej značky máte krb?...či ešte nemáte?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 13. Jan 2023 15:00:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Nov 2017 9:22:17
Príspevky: 29
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
- to je fakt...kolko tak priblizne trva to kym postavia krb?...akoze samotna ta stavba, montaz vlozky a obostavba?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2023 8:24:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 72
to je rôzne, záleží kto ti to bude robiť, či tvoj muž alebo krbár, čo sa tomu venuje roky alebo nejaký sused, majster od všetkého, je toho veľmi veľa od čoho toto závisí. Aspoň moja skúsenosť je taká.
Keď sa obrátiť na krbára, ktorý krby bežne robí, tak za približne dva dni máš krb hotový a môžeš v ňom kúriť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 19. Jan 2023 8:51:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Okt 2017 8:42:50
Príspevky: 21
Bydlisko: Bratislava
marocco - treba pri stavbe krbu aj niečo papierovo vyriešiť? myslím, že napríklad pre poisťovňu, keby sa niečo stalo, tak treba mať nejaké papiere od krbu, že je urobený poriadne ako má byť?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 20. Jan 2023 7:55:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 81
renko potrebujes mat reviziu komina a pravidelne dodrziavat nejake tie prehliadky, cistenia krbu, keby nahodou nieco sa stalo, nech mas klud, akoze je fakt, ze v dnesnej dobe to velmi vela ludi ignoruje, podcenuje a najma ked si stavaju krb samy, ale nemalo by sa to tak robit, lebo myslim, ze na to moze clovek velmi rychlo a nepekne doplatit, dobre je, ked krbar ti vie s tou reviziou pomoct, zariadit, mas potom o starost menej ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 20. Jan 2023 8:43:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 25. Nov 2016 9:15:31
Príspevky: 28
Dinda ako tu uz pisali je to o tom, kto ti ho bude stavat.
Su majstri ktorym to trva dlho, ze to bude aj na tyzden pomaly, to tak sused znamemu robil, teraz tiez jeden znamy si daval robit nejakemu kamaratovi a uz tri mesiace sa to taha. Krb je hotovy, obostavany, ale este nejake veci nema dotiahnute, takze nemoze kurit, cize snaz sa takymto veciam vyhnut, respektive ludom takym, ze z okolia kamaratov kamarat a podobne, lebo to mam skusenost, ze take veci proste malokedy dobre dopadnu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 20. Jan 2023 15:50:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
To v takom pripade by som si aj rozmyslel ako ho vyplatim, ved to je co za robotu? Ved si vezmi, ze je vykurovacia sezona, to neni len tak, ze je teplo a moze si toto dovolit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 23. Jan 2023 8:52:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Mar 2017 8:12:41
Príspevky: 44
toto by sa veru ani mne nepacilo. Takze ozaj asi lepsie si vyhladat krbara, ktory normalne robi a proste mas istotu, ze to spravi ako treba. Budem musiet to uz nejako uzavriet.
Ved uz tolko okolo toho chodim a vobec neviem co je spravne.
Nemam ani len krbovu vlozku vybratu :x


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 24. Jan 2023 9:18:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
Salowel sam som si nevedel vybrat ani ja a neviem akoby som sa pohol dalej keby som nevyhladal krbara. Mne v Deltaku pomohli s vyberom, je to ine ked mas moznost vidiet krbove vlozky, pripadne si aj vyskusat otvaranie a vsetko, lebo tak ziskas najlepsiu predstavu o tom, co by sa ti hodilo domov.
Co by si privital.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 25. Jan 2023 9:14:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
misulo kolko casu si tam stravil, kym ste sa nejako zhodli, dohodli, ze co by bolo vhodne?

osobne mna vela namahy stalo to, ze aky material aby bol pouzity na obostavbu, aby to nebolo prasne, lebo od znamych som pocul, ze niekedy sa pouziva aj material kvoli ktoremu sa potom v miestnostiach ovela viacej prasi.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt