Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 21:20:30


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 26. Apr 2018 9:32:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Dec 2017 16:53:28
Príspevky: 54
Bydlisko: Galanta
:D

ano..esteze to dopadlo takto ze si tam nesiel nadarmo..ale ze ti to fakt pomohlo sa rozhodnut a urobit krok vpred..som zvedavy ked to budes mat urobene co budes hovorit..kedy to bude..teraz jedna znama sa tiez rozhoduju a hovorila ze sa boji aby sa krbu nepresytila za rok za dva..ale to je podla mna nezmysel..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 26. Apr 2018 19:44:05 
okoloidúci

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 19:29:59
Príspevky: 8
Ak ste šikovný tak si to postavte. Ale potom neplačte keď vyhoríte alebo sa vydusíte. Každý musí vedieť čo zvládne. Ja by som do toho nešla. Každopádne ak chcete uzavretý krb tak doporučujem mať obojstraný aby ste z jednej strany prikladali (napríklad z kotolne) a na druhej strane už budet mať iba sklo do obyvačky. Vyhnete sa tak dymu a bordelu v obývačke.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 27. Apr 2018 6:56:45 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Janka nestojí to zato, tak ako si napísala, môže to priniesť so sebou kopu fakt zbytočných problémov, nám tiež krb robila firma, čo sa tomu venuje.
Pokiaľ vie človek správne kúriť a komín má dobrý ťah, tak dymu sa netreba báť, my už dlhšiu dobu máme krb a s tým som sa nestretla a ani bordel nemáme :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 02. Máj 2018 11:14:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Ale to si uvedomi len niekto, komu je jasne, ze na to treba odborne znalosti a pod :)
Preto je dobre aspon nezavazne sa porozpravat o tychto veciach s krbarom aspon aby clovek poznal nazor odbornika na to.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 03. Máj 2018 14:00:54 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Poznám takých čo si to uvedomili neskoro a doplatili na to. Ale tak komu neni rady tomu neni pomoci aspoň tak môj otec hovorieva a myslím, že je v tom aj kus pravdy.
Pri niektorých veciach nemá zmysel sa do nich púšťať, špárať sa v nich, keď o tom nemáme dostatočné znalosti vďaka ktorým by sme to vedeli úspešne vyriešiť :|


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 03. Máj 2018 19:22:58 
okoloidúci

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 19:29:59
Príspevky: 8
Podľa mojich skúseností. Čo som videla u viacerých krboch u známych Tak skoro vždy pri vkladaní polienka vyšiel aspoň trochu dym. Nepíšem kúdel ale vždy bolo trochu cítit a taktiež všade boli aspoň minimálne triesky dreva v okolí krbu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 04. Máj 2018 6:18:57 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Mnohé veci ovplyvňuje ako som ti písala aj ťah komína, samotné kúrenie ako sa robí a podobne. Ja napríklad neviem z akého dôvodu by som v okolí krbu mala mať triesky. Mám predsa drevo nachystané a okrem toho pri krbe nemám nič a aj to drevo je usporiadané tak aby to nepôsobilo rušivo :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 08. Máj 2018 5:22:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
dlho vam trvalo kym ste sa pre krb ako taky rozhodli?

myslim pre taketo riesenie premyslam nad tym uz dlhsiu dobu ale stretol som sa s roznymi nazormi od znamych preto by som chcel pocut este aj nazory niekoho ineho :shock:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 10. Máj 2018 16:00:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 30. Apr 2018 22:15:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Komárno
..toto rozhodnutie je na tebe..to ci si niekoho nazor vezmes k srdcu alebo nie to je tiez na tebe..ale ja ti mozem napisat, ze pre mna ako pre zenu je krb v dome nevyhnutnost..aspon z mojho pohladu je to dusa domu..bez krbu ten domov nie je taky aky si ja predstavujem.. :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 11. Máj 2018 8:53:11 
okoloidúci

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 19:29:59
Príspevky: 8
Určite krb TOP v dome.
My sme sa nerozhodovali. U nás to bolo jasné už na začiatku. Dom bez krbu by som nechcela. Ale je to na každom individuálne.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt