Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 13:38:50


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 13. Jún 2018 8:54:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
niekto sa potrebuje poučiť na svojich, že hej viem o tom svoje a nie je to jednoduché potom ľutujem kopu vecí najmä to, že som si nerozmyslel všetko dobre ako som si mal :shock: a horšie je ešte ak ťa žena do takýchto vecí tlačí, že aby sme ušetrili :shock:

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 14. Jún 2018 14:18:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Netreba sa do toho nechať dotlačiť, treba jej vysvetliť tiež, že tým pádom by to šlo na úkor niečoho, že proste to neni len tak, že urob si sám, ale že to so sebou nesie aj kopu nástrah.
S ktorými potom treba rátať a tie celú rodinu môžu stáť a nie malú čiastku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 15. Jún 2018 7:35:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
..este to aby som sa dal od zeny do niecoho tlacit..ved to by uz co bolo.. :D :D ..v niektorych veciach si jej nazor vypocujem, ale to je akurat tak vsetko..nenecham aby rozhodovala ona o niecom takto dolezitom ako je kurenie..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 18. Jún 2018 5:55:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Tak ja nehovorím, ja sa do niektorých vecí dám. Ale zase odtiaľ potiaľ no. Predsa sú veci, ktorým sa skôr rozumie ona a sú veci, do ktorých viac vidím ja, aj keď nie úplne ale aspoň viem, akým smerom sa vydať, ako čo začať riešiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 19. Jún 2018 11:46:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 78
samrix je to tak, su ludia, ktori si do toho daju hovorit, ze sa daju na barco nahovorit, ja dnes co sa tyka krbu by som sa nedal na nic nahovorit, myslim, aby som si nieco na nom robil sam, to ani za svet, podla mna je to zahravanie sa s ohnom ktore za to nestoji, jasne, mohol by som tak cosi usetrit, ale dokedy, radsej zainvestujem do skuseneho krbara, ktory vsetko vyriesi, vybavi a nebudem musiet sa nikam nahanat kadeco riesit, ale budem moct aspon sa inym veciam venovat, ktorym sa jaks taks rozumiem :oops:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 20. Jún 2018 9:48:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
..ja chapem ale nechapem to ako niekto necha si do kurenia hovorit..predsa to je taka zavazna vec a je velmi vela zien ktore o tom nemaju ani len paru..ktore zaujima len vizualna stranka toho krbu a to je akurat tak vsetko.. :evil:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 20. Jún 2018 16:50:33 
okoloidúci

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 15:57:28
Príspevky: 7
ahoj, mozno ti pri rozhodovani pomoze ak si nieco o krboch precitas, napriklad na magazine http://www.magazinobyvani.sk/ maju aj clanky o krboch, tak hadam ti to pomoze a rozhodnes sa spravne


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 21. Jún 2018 5:51:51 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
My rady do takýchto vecí rýpeme a myslím, že vás chlapov máme na to aby ste nás zastavili, usmernili, nemusíte nám dovoliť všetko, čo chceme je to normálne, my sme nad krbom nad jeho stavbou premýšľali spoločne. Spoločne sme vyberali firmu, spolu sme tam išli, spolu sme sa rozprávali o tom, čo by sa nám páčilo, čo by sme chceli a podľa mňa to treba ak má byť všetko tip top :!:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 25. Jún 2018 8:55:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Tak by to angela malo byt, ale v niektorych rodinach, to jak aj u nas ja nemam nervy na niektore veci, ktore riesi zena a ona zas nema nervy na toto, tak kazdy mame to svoje, ja sa venujem technickym veciam a ona zase tomu aby to dobre vyzeralo :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 27. Jún 2018 8:57:15 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
To je pre mňa toto čo si písal dosť veľký extrém a neviem si to u nás ani predstaviť, že by to tak mohlo byť.
Ale tak my sme sa dlho hľadali.
A myslím, že na všetkom chceme mať obaja podiel, aby potom sme sa nemali na koho vyhovovirť, ak by niekedy nejaký problém došiel :mrgreen: :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt