Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 6:25:47


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 28. Jún 2018 8:33:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Nic nie je len tak, nic nejde lusknutim prstov, ja som akurat pozeral, ze prvykrat ked som sem pisal to bolo v 2016 od vtedy sa toho kopa zmenila aj u nas doma a asi aj u mnohych, ale jedna vec sa nezmenila a zostava ta ista, ze kvalita krbovej vlozky, materialu a montaze, obostavby je dolezita, vsetky tieto veci idu spolu ruka v ruke ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 29. Jún 2018 10:12:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Velmi rychlo to ide, ked si ja vezmem, ze kolko to uz je co mame krb od Deltaka, uz to ani nepocitam, ale dlha doba uz presla, uz len matne si spominam na to jak som sa s tym trapil, ale to trapenie stalo za to, to ze som zistoval co a ako. Keby som do toho isiel vlastnymi rukami, tak myslim, ze asi ani dnes by sme krb este nemali, ved tolko veci by som musel vybavovat :D :D :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 04. Júl 2018 13:31:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Fakt ten cas neuprosne bezi, ale poviem ti, ze vela som sa naucil za tie roky a som rad, ze som sa nemusel ucit na vlastnych chybach, ze som si mohol vziat k srdcu rady od skusenejsich, ktory si presli podobnymi vecami, ktore vtedy aj mna obklopovali ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 05. Júl 2018 14:56:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
co napriklad take si sa naucil? ako dlho mas krb? dalo ti to nieco do zivota? keby si ho nemal tak myslis, ze by si pocitoval, ze by ti chybal? mne krb ako taky vrta v hlave uz dlho po pravde stale si o tom zistujem a citam veci aby som vedel co spravit, lebo ked sa uz do toho pustim, uz nebude cas na dake premyslacky, preto teraz dumam, len neviem, obavam sa toho, ci nebude z krbu bordel, smrad akoze z dymu :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 06. Júl 2018 6:53:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Cez rok to uz je co ho mame ;) Naucil som sa napriklad to, ze krb vie byt efektivnym riesenim kurenia, vie vykurit rychlo a aj velky priestor. Naucil som sa akym sposobom by sa malo kurit, ako je to spravne, aby aj krb nedymil. Aj to ake drevo davat do krbu, aby pekne horelo.
Vela veci.
Ako ti pisem, je to uz vyse roka, co krb doma mame a o dyme a o nejakom smrade, co vsetko ta strasi, tak o tom ja nemam ani paru. Nie je krb ako krb. Ak je krb dobre urobeny nemusis sa bat nicoho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 09. Júl 2018 11:36:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
je dolezite aj to akym sposobom sa kuri? vies mi vysvetlit ako toto akoze myslis? v krbe sa normalne kuri drevom na tom by nemalo byt nic zlozite, alebo? myslis teda moje starosti, ze su neopodstatnene? ved prave to, ze neni krb ako krb, preto aj na samotnu realizaciu si budem musiet dat pozor :shock:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 23. Júl 2018 9:22:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Ako sa rozkuruje, to je dolezite, lebo od toho zavisi aj to, ci sa bude dymit a kopa veci.
Ale s tymto by ta mal dobry krbar oboznamit, ze co je ako treba, ako by sa malo kurit, ako rozkurovat, ake drevo atd.
Je normalne, ze na realizaciu si treba dat pozor, lebo pri krbe pri jeho stavbe treba brat ohlady na kopu veci ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 24. Júl 2018 12:51:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Dec 2017 16:53:28
Príspevky: 54
Bydlisko: Galanta
:D

krb ti prinesie vela..da domu domov..tak by som to asi nazval..spravi to vela..ide o to ze krb prinasa aj atmosferu a aj efektivne kurenie..ze vykuri taky priestor aky potrebujes..podla velkosti domu..podla toho kolko potrebujes vykurit tak podla toho si vyberies krbovu vlozku a vykuri tam padom vsetko co treba..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 25. Júl 2018 11:44:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
fu cize este aj taketo veci ma budu matat? nemyslel som, ze pri tomto moze byt cosi komplikovane az takto, ale jasne, ze radsej si dam poradit a nech ma o tom odbornici aj informuju aby som potom nenervacil ked nieco by som pokazil, nieco zle spravil, kolko trva taka stavba krbu? nezvykne sa to nejako natahovat? lebo mam rozplanovane veci :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 26. Júl 2018 7:33:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Jún 2017 11:28:10
Príspevky: 40
Bydlisko: Nitra
..matat ta nebudu to si pouzil zle slovo..ale zide ti to na um..ze treba sa aj nad tym pozamyslat..ze z nejakeho dovodu aj ten sposob kurenia krbari riesia..ze to ma zmysel..keby to nemalo tak teba s tym nebudu zbytocne oboznamovat naco by to robili..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt