Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 3:07:31


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 21. Aug 2018 18:33:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
stretli sme sa vypravali sme sa o tom co si o tom vsetkom myslim a zacal premyslat nad tym ci vazne moze tym ohrozit svoju rodinu, cize zrejme som mu tymto chrobaka do hlavy dal mame sa zajtra vecer stretnut, ze pojdeme na pivo, tak snad podebatime aj o tomto, nechcem aby doplatil na svoju nepozornost alebo neznalost alebo akoby som to mal nazvat, chcem aby ta rekonstrukcia bola urobena dobre a odborne, aby ani oni nemuseli trpnut ked budu kurit ale aby si to teplo z krbu uzivali


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 22. Aug 2018 10:21:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Dec 2017 16:53:28
Príspevky: 54
Bydlisko: Galanta
:D

môže..už len to, že začal nad tým rozmýšľať je dobrý znamením..keď to dá urobiť nejakej firme..čo vie čo a ako tak bude mať pokoj..nebude zbytočne čas tráviť nad tým krbom..stresovať sa či veci robí dobre ako má..akú dobu to bude trvať..jediné čo že tých ľudí zaplatí..ale to je podľa mňa lepšie..investovať do tohto peniaze a byť bez starostí..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 22. Aug 2018 12:34:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
My cez rok mame krb ako som pisal a tie peniaze, co sme do toho dali ja nelutujem, neni ani dna, ze by som si to vycital alebo nieco. To ani len nahodou. Posli ho za mnou ja by som mu vysvetlil preco je nezmysel do toho ist na vlastne triko :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 24. Aug 2018 12:12:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
preco by si aj mal lutovat? Nevidim na to dovod ked je krb dobre urobeny tak je to vyhra a treba sa z toho tesit.
Krb je podla mna velkou vyhodou, len musi byt urobeny ako ma byt, aby tah komina bol super, aby vlozka efektivne drevo spalovala


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 27. Aug 2018 18:57:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Tymto by som povedal, ze si to vystihol, aj moje pocity z toho vsetkeho, keby to bolo zle spravene, tak asi tu dnes pisat nebudem alebo by som pisal, ale asi by som nebol s tym tak v pohode, ale skor by som mal nervy, ale kedze som to dal robit firme so skusenostami, tak nemam ani pol slova co by som im mohol vytknut.
Dobre postaveny krb je proste alfa a omega, bez kvalitnej prace, by to nebolo ono. A hlavne ake rozne problemy by sa objavit mohli, takto som to mal bez starosti viac menej a som hlavne kludny a pokojny, ze jak to je porobene :oops:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 27. Aug 2018 20:35:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
rozpravali sme sa o tom a povedal, ze to teda nebude na svoje vlastne triko vybavovat, ze teda si s tym da radsej poradit, len, ze nema sam ani len predstavu na koho sa obratit, tak som mu povedal, ze sa mu budem snazit s tym pomoct ak budem vediet, aby dobre bolo, preto ocakavam od vas nejake konkretne rady a tipy na koho sa obratit, ked uz popustil zo svojich vymyslaciek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 30. Aug 2018 15:33:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
Super sttorro ze sa takto rozhodol...sranda to nie je...ide predsa o ohen...moja sestra kupila dom kde bol stary krb...na moj vkus velmi stary...vymyslali sme kadejako ako to spravit aby dobre bolo a aby aj cenovo to pre nu nebolo nejako zatazujuce...ale cim viac sme nad tym premyslali tym viac som si uvedomoval...ze toto treba dat urobit niekomu kto vie...zasli sme napokon na veltrh...kde sme objavili stanok firmy Deltako a s nimi sme sa pozhovarali co by bolo vhodne a vtedy sme dilemu aj vyriesili...a poviem ti ze som rad...tie peniaze co sme do toho dali stali za to...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 31. Aug 2018 10:52:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
dakujem za tip priamo na firmu, skusim ich pozriet a aj mu o nich povedat, uvidim co mi na to povie, ale dufam, ze to bude ok, budem rad ak mu tymto pomozem :mrgreen:
co to je za veltrh, o ktorom mi pises??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 04. Sep 2018 13:50:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
Sttorro nemas za co...viem ako sme to prezivali ked to ona vybavovala...preto si myslim ze ti viac pomoze ked ti takto napisem ako sa to nam podarilo vybavit...aby si sa mohol dalej posunut...byvaju veltrhy rozne aj nabytku a tam tato firma mala stanok...preto som ti o tom napisal ze tam sme zasli a to nam pomohlo urobit tie kroky dalej...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 05. Sep 2018 5:47:04 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Len taký veľtrh na jednom mieste býva len raz za rok, myslím, že ty si mal šťastie aj s tvojou sestrou, že akurát vám to vyšlo, že ste to stihli, ale myslím, že ak v okolí nie je momentálne veľtrh, kde by nejaká takáto firma, čo robí krby bola, tak je na mieste zájsť priamo do ich showroomu, to bude podobné ako na veľtrhu :oops:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 28 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt