Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 0:31:56


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 06. Sep 2018 13:57:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
To jo...je to detto to iste...len popri tom ze ides na veltrh tak tam pozries aj firmy z inych smerov...ale tak ak je prave krb prioritou...tak by som s navstevou predajne nevahal...dokonca myslim ze by sa s nimi dalo aj na case dohodnut kedy by tam chcel zajst lebo boli velmi ustretovi ked sme my s nimi boli a preberali co a ako...ze by na teba na predajni aj pockali ak by si nestihal v case ich otvaracich hodin...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 07. Sep 2018 16:35:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
jo, sak preto aj dakujem, ze si mi napisal zo svojej skusenosti, ze vies ako sa veci maju, jak to chodi, ze aspon viem, ze mi to pises na zaklade toho, cim si si aj ty presiel, ja mu to poreferujem a skusim to s nim vybavit, aby to bolo dobre :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 10. Sep 2018 12:03:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Ak ty pojdes do toho s nim, tak urobis len dobre, lebo on podla mna nema celkom objektivny pohlad na tieto veci, ze si nie je celkom isty tym, ci je vhodne sa spolahnut na niekoho ineho.
Ty by si mu mohol poskytnut pri tom iny pohlad na tieto veci, co neskor, casom a ako roky budu plynut tak to jednoznacne oceni :lol:
Len niektore veci treba cas :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 11. Sep 2018 10:45:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 04. Nov 2016 11:55:38
Príspevky: 49
Oceni az po stavbe, pri beznom uzivani toho krbu, pri beznom kureni a pouzivani.

Vtedy mu mnohe veci dojdu a zacnu do seba zapadat. Viem presne o com hovorim, ked aj mne trvalo cas kym som pochopil, co preco. Comu treba venovat pozornost aku a aby som v tom videl zmysel. Niekedy sme akoby tak zaslepeni alebo ja neviem, ze niektore veci absolutne nevidime :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 12. Sep 2018 15:20:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Ale dolezitejsie je to, ze mu to tym dojde.

Ze si tym uvedomi co a preco bolo potrebne veci spravit, tak ako ich napokon spravil. Preco je vhodnejsie si najst niekoho skuseneho.
Je to len o tom aby to pochopil, ze ide o bezpecnost :o


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 12. Sep 2018 16:35:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Ak je tu niekto kto ma krb uz aspon rok a viac, ze uz zimu s nim zazil tak by som poprosil skusenosti.
Ako dlho vydrzi horiet? Je potrebne casto prikladat?


Vsimli ste si pocas zimy nejake veci na krbe, co vas rozculili? Co ste necakali? Chcel by som vediet pripadne nevyhody, ak toto riesenie nejake ma, aby som vedel co a ako. Lebo brat ten chce robit krb, stavaju akurat dom, len vedieme po veceroch debaty o tom, ci to je efektivne riesenie, ktore sa vyplati

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 14. Sep 2018 10:04:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
To ako dlho vydrzi horiet, ako dlho citis teplo to zalezi od efektivity a ucinnosti krbovej vlozky, od systemu spalovania dreva v nej.
Preco by malo byt nieco, co by ma rozculilo, ked som sa ja sam rozhodol, ze do toho idem? Keby bolo pri tom nieco, co by mi nesedelo, s cim by som nebol celkom stotozneny, tak by som asi vobec nad takou variantou nepremyslal :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 17. Sep 2018 8:42:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Len pri mnohych veciach je to tak, ze nevyhody clovek zbada az ked pride s tym danym do kontaktu.

Az ked si to vyskusa na vlastnej kozi, az pri pouzivani. Nie? Aspon doposial som mal taky pocit, preto som chcel aby mi o tom napisal niekto kto vie, kto krb ma a pravidelne v nom pocas zimy kuri. Ci je potrebne cistit sklo napriklad kazdy den alebo ako :roll:

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 19. Sep 2018 9:44:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
myslis, ze toto je to dolezite pre teba?

skor by si mal asi venovat pozornost tomu, co sa moze stat ak krb nebude spravne namontovany spraveny, ak nebudes mat kvalitnu krbovu vlozku, lebo aj ja som sa zameriaval na kopu inych veci a potom som sa tu dozvedel, ze by som to mal prehodnotit :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 20. Sep 2018 12:24:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Myslim, ty si to nemyslis?

Lebo ja vnimam aj toto, ze to je dolezite, nie? Ako to bolo u teba a ako napokon to dopadlo? Podla coho si vybral krbovu vlozku? Nechcem urobit nejaku chybu, nechcem nieco zanedbat. Chcem aby to bolo vsetko dobre aj po rokoch.

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt