Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 6:29:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 21. Sep 2018 8:54:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
ked nechces urobit chybu, cosi zanedbat tak myslim, ze tebe by tiez pomohla rada, ktoru som ja dostal ;) obratit sa na firmu, na krbara, ktory ma dostatok skusenosti, praxe, ze ti vyberie aj krbovu vlozku taka aby vyhovovala tvojmu domu a tiez bude vediet ako urobit ten krb, co vsetko bude potrebne, aj aky material a hlavne nebudes musiet nad nim stat, lebo to bola pre mna nocna mora, bal som sa aby som po niekom este aj nemusel robotu kontrolovat :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Ned 23. Sep 2018 7:26:26 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
Len tiež nie na hocijakú firmu, treba si zvážiť aj to aby ten krbár bol ústretový a ochotný poradiť, pomôcť, lebo to je to, čo človek na začiatku potrebuje. Aby mu niekto otvoril oči, vysvetlil ako to reálne s krbom je, aké sú možnosti. Čo by bolo najvhodnejším riešením, aká krbová vložka, s akým výkonom, systémom, ako funguje systém čistého skla a mnoho iného. Mne všetky tieto veci zodpovedali v Deltaku, začo som vďačný, lebo bez toho neviem ako by som sa pohol ďalej. V akom štádiu by sme dnes ešte len boli, keby to bolo všetko na mojich pleciach :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 25. Sep 2018 7:54:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
to nie, to je pravda, to som zabudol napisat, ze firma by mala mat dostatok skusenosti, praxe, aby vedela a poskytla odborne poradenstvo, akoby potreboval :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 25. Sep 2018 17:08:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Len ked to bude vsetko cez taku firmu, ze mi aj poradia, aj urobia, tak aka bude vysledna cena?

Nezblaznil by som sa z nej??

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 27. Sep 2018 10:59:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Dec 2017 9:53:27
Príspevky: 38
Bydlisko: Poprad
Olo39! Mas obavu aby nebola vysoka? Nemusis sa toho bat. Vysoka nebude, vezmi si cenu krbovej vlozky a k tomu si kazdy pyta cenu za svoju pracu, cize kazdy krbar si myslim, ze si svoju robotu inak ceni. Ale ty vies sa aj vopred informovat o cene, ze by ta oboznamili aspon s pribliznou orientacnou cenou. Ked im povie, co potrebujes, co by si chcel. Aka krbova vlozka. Ci aj revizie a podobne veci, tak ti vedia povedat akoby sa ta cena mohla pohybovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 02. Okt 2018 13:12:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Kazdy si popyta to svoje. Moze urobit to, ze si tu robotu porovna, ako to vychadza u jedneho a u druheho, len treba mat na pamati, ze ide najma o kvalitu a skusenosti, ktore krbar ma. Aby to nebolo tak, ze nejaky si popyta najmenej, ale zase bude mat aj najmenej skusenosti a to potom moc vyhra nebude, na ucte sa mu to mozno bude zdat, ze parada, ale ked pride na to, ze kurit, tak asi by narazila kosa na kamen :cry:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 03. Okt 2018 13:39:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Tak urobim to asi tak ako ste mi napisali. Najskor sa popytam na ceny. Na nejake ponuky, co mi vedia firmy dat a uvidim.

Chcem to ale teraz mat co najskor v suchu. Lebo predsa uz je oktober, furt som si myslel, ze casu a casu a napokon budem rad, ak to este nejako stihnem dokoncit. Potom uz ked sa dohodnem s nejakym krbarom, ze idem do toho, tak stavbu krbu su schopni urobit za aky cas?

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 04. Okt 2018 6:04:48 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Ak už je všetko pripravené na stavbu krbu tak pár dní a krb ti bude stáť presne tam kde chceš a aj v takej finálnej podobe. Len aj tu finálnu podobu je dobré do podrobností s krbárom prejsť. Aby si mal reálnu predstavu o tom ako to bude vyzerať. Ako to ukáže.
Ale pokiaľ nie je nejaký problém, že všetko je pripravené, všetko dohodnuté tak za tri dni približne to je hotovka :P


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 05. Okt 2018 6:49:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Sep 2017 9:30:54
Príspevky: 64
Bydlisko: Svätý Jur
Olo39.
Takto to býva a dopadne, keď si myslím, že máme času na rozdávanie, no opak je pravdou. Nie je to tak. Najmä keď ide o dom, o vykurovanie k tomu sa treba postaviť hneď. Venovať tomu ten čas, kým to nie je v suchu. Kým to nie je urobené tak ako si predstavuješ.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 08. Okt 2018 16:18:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
dnes sa uz aj tebe dobre radi, ked uz to mas, co? :D :D

uz aj ja som teraz frajer po pol roku, ked viem co a jak, co treba ako urobit, co si vsetko krb obnasa, ake rozhodovacky a srandy okolo toho :P


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt