Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:00:06


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 15. Apr 2019 7:13:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
AKO TO MYSLIS, ZE DA SA TO AJ INAK? VIES MI TO NEJAKO PRIBLIZIT, ZE AKO INAK JE MOZNE TO CISTIT??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 18. Apr 2019 6:28:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Da sa cistit sklo napriklad aj popolom povedal by som, ze je to najjednoduchsie, ale zaroven aj najucinnejsie cistenie. Ja som sa o tom dozvedel z tadeto ;) https://www.krby-deltako.sk/cistenie-skla-na-krbe/
Je tam proste presny postupo popisany ako je vhodne to robit, co vsetko budes k cisteniu skla popolom potrebovat a myslim, ze ozaj vsetko, co k tomu treba mas doma ;)

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 23. Apr 2019 9:37:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
IDEM TO POZRIET, KED SI MI TO TEDA ROVNO TAKTO POSLAL, SI TO ASPON PRECITAM A UVIDIM, ZE AKO JE TO VHODNE, NEMOZE SA TEDA STAT ABY SOM NEJAKO POSKODIL TO SKLO POPOLOM, ZE BY TAM BOL NEJAKY VACSI KUSOK ALEBO CO, HEJ?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 24. Apr 2019 13:00:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Ako by si chcel poskodit? Sak jemnym popolom. Tam neni dovod na to aby si to sklo poskriabal alebo cosi take. Toho sa bat nemusis, ked sa budes riadit tym postupom, ktory som ti poslal, tak budes mat ciste sklo a bez akychkolvek problemov ;)

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 25. Apr 2019 9:50:40 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
To nepoškodíš neni ako, my tak čistíme sklo pravidelne je to podľa mňa najlepší a najistejší spôsob čistenia. To sklo je po čisteni popolom fakt čisté a nemusíš žiadnu chémiu používať. Čo mňa moc potešilo, lebo nemám rada keď musím robiť s nejakými chemickými čistiacimi prostriedkami, tomu som rada, keď sa môžem vyhnúť :)
Ale tak každý podľa seba no :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 26. Apr 2019 6:17:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 69
Toto je vec, zalezitost s ktorou ta krbar oboznami, ked pojdes do toho. Ked si pojdes kupovat krbovu vlozku. Nam pri tej samotnej kupe vysvetlili na kompletku vsetko.
Od samotnej stavby, realizacie, cez udrzbu, cistenie az po sposoby kurenia, ukladanie dreva a vsetky taketo veci s ktorymi prides do kontaktu ci chces ci nechces ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 29. Apr 2019 12:05:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
OKEJ TAK SI DAM PORADIT KEDZE AKO CITAM TAK S TYM MATE VIACERI SKUSENOST. TROCHU VIAC SOM SI PRESIEL TEN WEB, CO SI MI POSLAL.
A KUKAM, ZE TAM SU AJ NEJAKE KRBOVE VLOZKY. TO JE AKA ZNACKA? LEBO NEVIEM CI SOM TO PREHLIADOL ALEBO CO :idea:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 30. Apr 2019 9:30:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
podla toho, co som si zistoval a co som pozeral tak to su krbove vlozky tej firmy, cize oni maju aj svoje vlozky a tiez robia aj ich obostavbu, cize jedna firma by ti na komplet urobila vsetko, od zaciatku az po samotnu realizaciu, co je podla mna fajn vyhliadka, nie? ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 06. Máj 2019 8:01:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Ano ano, ta firma, co som poslal tu web stranku, tak maju vsetko, ze ozaj vedia vyriesit s tebou hned pri stretnuti vsetko, co potrebujes, kedze maju aj krbove vlozky a este vedia urobit aj reviziu komina, co by si pri inej firme musel riesit s niekym dalsim, no pri tejto oni ti aj to zabezpecia ;)

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 07. Máj 2019 9:07:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 19. Máj 2017 10:25:16
Príspevky: 43
je to asi ozaj lepšie takto, mne to zo začiatku tiež tak nepripadalo, že by to bolo nejaké vhodné, že by mi to mohlo kopu vecí uľahčiť, ale ozaj uľahčilo!!!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt