Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 4:23:31


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 28. Máj 2019 8:17:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
NEHOVORIM AKOZE BOL BY SOM TEDA RAD KEBY VSETKO SA MI TO PODARILO VYBAVIT NARAZ, KED NAD TYM TAK UVAZUJEM TAK MYSLIM, ZE AJ NEJAKE TIE PENIAZE BY MI TO MOHLO USETRIT KED BY SOM TO CEZ JEDNU FIRMU. TO BY NEBOLO ZLE. MOZETE MI ESTE NAPISAT Z PRAXE, ZE KED VAM ROBILI KRB NA AKO DLHO TO BOLO? AKU DOBU TA STAVBA TRVALA?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 30. Máj 2019 18:39:24 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Je to možné, že aj niečo ušetríš ako keď by si každú časť dal robiť niekomu inému. Ale myslím, že pri takýchto veciach podľa mňa cena by nemala byť akože kľúčový faktor, ktorý bude ovplyvňovať tvoje rozhodnutie. Skôr by to malo byť len také orientačné, také pre predstavu. Ale prioritou by mala byť prax a kvalita krbu. Pre mňa je toto číslo jedna. Na tom sme aj stavali a vlastne aj preto sme sa rozhodli pre Deltako. Keby sa máme rozhodovať opäť tak sa rozhodneme rovnako ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 03. Jún 2019 7:40:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
nemala by mat vplyv na rozhodovanie, ale viem aj sam, ze som sa jednym okom na nu prizeral, predsa len aby som si vedel zvazit, co je akurat a co je uz cez, myslim, aj ked by som sa na kvalitu prizrel ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 04. Jún 2019 13:18:46 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Toto musim dat za pravdu. Ja som chcel aj setrit, preto som siel do toho na vlastne triko. Robil som si krb sam a potom doslo na to, ze som musel zainvestovat druhy krat a to uz do odbornikov. Takze podla mna je velmi dobre si rozmysliet komu to da clovek do ruk.
Hlavne neist do toho sam, ked nic o tom nevie :evil2:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 05. Jún 2019 10:23:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 64
Lenže to nevysvetlíš niekomu, kto chce ušetriť. Kto hľadí na inú stránku veci, nie na kvalitu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 06. Jún 2019 10:42:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Dusan napriklad ja som si dlho myslel, ze je najlepsie, ked si veci robim sam. Ked proste ja si urobim vsetko vlastnymi rukami. Je pravda, ze aspon by som mal predstavu o tom ako to je spravene, ale nemal by som istotu, ci to je dobre a to je velky rozdiel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 10. Jún 2019 9:17:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 04. Nov 2016 11:55:38
Príspevky: 49
Asi tak. Lenze je to potom aj o tej starostlivosti o ten krb, to tiez urobi mnoho.
Ze ked uz krb stoji je dobre spraveny, tak treba aj spravne kurit.
Rozkurovat ten krb, aby zbytocne napriklad nedymilo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 11. Jún 2019 8:21:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Dec 2016 11:51:08
Príspevky: 47
Hej hej lebo potom ani systém čistého skla nepomôže, keď sa nesprávne rozkuruje, takéto veci sú veľmi podstatné. Treba sa s nimi na začiatku oboznámiť!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 12. Jún 2019 7:55:47 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
Malo by byť normálne, že krbár ti povie o tom ako kúriť treba, čo je podstatné ako rozkurovať. Teda no malo by to byť. Len asi to tak nie je pri každom a to môže byť potom kameň úrazu.
Ono na nete sa dá nájsť tiež kopa toho, že množstvo rád o tom, že ako kúriť, aké drevo a podobné veci, len predsa je iné keď rady prídu od niekoho, kto s tým denne robí ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 13. Jún 2019 14:04:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Norci poviem ti, ze je kvantum ludi, co nevedia a aj tak do toho idu. Nasiel som aj ja sam mnozstvo navodov ako na krb, ako to spravit, postavit a co kupit a kopu veci okolo toho. Avsak problemom je celkom napriklad aj to, ze sa nepouzije kvalitny material. A uz len z toho moze byt problem a nie maly!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt