Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 13:16:40


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 14. Jún 2019 9:08:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
To, ze nieco najdes, ze nejaky navod jestvuje, tak ozaj to neznamena, ze je to dobry napad do toho ist. Kopa navodov na hocico sa da najst. Ale od isteho casu tvrdim a proste budem tvrdit, ze su veci, ktore si vyzaduju odborne znalosti a najma prax. Lebo laika moze prekvapit cokolvek a to vacsinou nemilo.
Nekvalitny material to ano. Najma treba mysliet na to, ze proste bude vystavovany fakt vysokym teplotam a v zime permanentne. Ze nebude mat nejako cas vychladnut. Takze nepodcenovat nic!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 18. Jún 2019 10:13:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Chcel som napisat, ze v dnesnej dobe by snad len blazon setril na materialoch, ale asi by som bol velmi prekvapeny, co?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 20. Jún 2019 8:14:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
To ti poviem, ze by si sa mylil, je vela ludi, co stale ma tendenciu setrit aj pri kureni, lebo si myslia, ze je to dobry napad, ale to, ze vlastne co tym spravia. Ako ohrozuju svoju rodinu, bezpecnost, tak to akoby si neuvedomovali alebo im to skor unika? Netusim.

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 21. Jún 2019 9:56:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Dec 2017 16:53:28
Príspevky: 54
Bydlisko: Galanta
:D

akcak dnes stále sa nájdu takí, čo si myslia, že všetko čo si robia sami je to najlepšie..že nikto nič nevie lepšie..že niekde ušetriť peniaze je potrebné..že oni si veci spravia lacnejšie, ale vlastne aj lepšie..mne z toho zostáva po väčšine rozum stáť pretože keby to bolo také jednoduché tak nejestvujú odborníci..firmy, čo sa venujú napríklad jednotlivým remeslám..takže je to podľa mňa dosť na zamyslenie..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 25. Jún 2019 11:22:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
strykofester takymto obdobim asi si kazdy prejde v zivote si myslim, tiez som tym presiel, ale uz dva roky priblizne je to, co mame krb, co sme si ho dali urobit skusenej firme, ktora ma odborne znalosti ;) za mna to boli najlepsie investovane peniaze, co sa tyka domu, krb nam robila firma Deltako z Komarna, ti maju za sebou uz mnozstvo zrealizovanych diel a teda aj vizualne peknych aj funkcnych, co z mojho pohladu o mnohom sveci ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 26. Jún 2019 8:05:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Sep 2017 9:30:54
Príspevky: 64
Bydlisko: Svätý Jur
Depesak.
Ale vieš na čo som ja prišiel? Že ozaj si uvedomíš, že niekde je chyba, alebo niekde by si tú chybu spravil, až keď sa zhováraš s niekým skúsenejším. Až keď ti začne krbár hovoriť o tom, čo všetko je potrebné urobiť. Ako to urobiť a množstvo vecí okolo toho.
Že až vtedy mnohokrát nám dôjde, že ups niečo nie je OK. Že sme si mysleli, že veci inak fungujú ako reálne ozaj fungujú :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 02. Júl 2019 7:42:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 19. Máj 2017 10:25:16
Príspevky: 44
jo, lebo my si ani nevieme predstaviť, čo všetko sa môže stať, že vlastne nám aj dom zhorieť môže a ani sa nenazdáme :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 03. Júl 2019 8:28:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
presne o tomto to je, presne o to ide, ze krbar ti poskytne iny pohlad na mnohe veci, ze ti otvori oci, jak aj mne, ja ako som uz pisal, tak za mna to bola najlepsia volba obratit sa na firmu, ktora mi vysvetlila a zabezpecila celu stavbu toho diela, ze som nemusel mat obavy o nic, ani starosti s nicim ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 15. Júl 2019 11:07:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Stryko potom som si to uvedomil, viac som nnad tym premyslal a doslo mi, ze jo, ze asi by som bol dost prekvapeny, ale tak kazdy robi podla svojho najlepsieho uvazenia, no nie? Teda aspon v to dufam :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 16. Júl 2019 9:55:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
malo by to tak byt, ja napriklad musim byt presvedceny o tom, ze je to dobre riesenie to do coho idem, ze to nebudu vyhodene peniaze, ze to bude dobre, predsa len denne chodim do roboty a bolo by mi luto keby som tie peniaze utratil len tak za nieco o com nie som presvedceny, ze by bolo OK ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt