Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 0:48:22


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 28. Aug 2019 11:12:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Kazdemu vyhovuje nieco ine, je to aj o tom ake ma clovek moznosti, napriklad financne. Treba pri vybere vlozky prihliadat na mnoho veci.
Ak ti mozem poradit, tak si skus o tom nieco tu precitat ;-) https://www.krby-deltako.sk/mam-vybrat- ... lacny-krb/ Do akeho krbu ist a preco, co je vhodnejsie a najma mas to tam odovodnenie.
Aj pre taketo veci je podla mna velmi podstatne to, aby pred samotnou realizaciou sa clovek stretol s krbarom a pozhovaral sa o predstavach, o moznostiach, ktore su ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 03. Sep 2019 20:51:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Super to co si poslat, dobry clanok a myslim, ze poucny, ze sa da od neho odrazit 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 04. Sep 2019 9:22:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
našťastie dnes tých možností je ozaj kvantum, ale podstatná je kvalita materiálu, kvalita tej samotnej stavby :-)
na to sme sa aj my zameriavali, podľa mňa je dobré ak krb drží teplo stále aj keď už v ňom drevo nehorí, že už nevidieť žiadny oheň ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 04. Sep 2019 10:12:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
smyska ako si napisala moznosti je vela a pre niekoho prave to moze byt akoze problemom, ze nebude vediet co urobit, akym smerom sa vydat a dokaze ho to uplne pomylit. ale krbar v takomto pripade vie urcit, poradit ten spravny smer. ja keby este raz stojim pred takouto otazkou tak by som si sam pozistoval len nejake zakladne informacie, ale inak by som opat vsetko nechal na skuseneho cloveka, lebo predsa toto by malo ist od ruky


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 06. Sep 2019 8:09:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
ale to je všetko uhol pohľadu, nie je podľa mňa hanbou vyhľadať odborníka, krbára, ktorý bude vedieť poradiť a navrhnúť vhodné riešenia, ja na tom nevidím nič zlé a v takom prípade ocení každý aj to, že už je viacero možností dnes :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 09. Sep 2019 7:37:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Okt 2016 10:31:54
Príspevky: 57
Súhlasím, len niekto má z toho zmiešané pocity, že by mal o radu požiadať niekoho iného. Mám jedného takého ješitného kamaráta, čo s tým má fest problém.
Pretože on je presvedčený, že všetko je dobre urobené len keď si to robí sám. Keď sám si veci rieši aj všetko.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 10. Sep 2019 7:44:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Pistinko len pravda je taka, ze takyto ludia casom na to doplatia, ze takto sa k veciam stavaju, ze si myslia, ze len oni vedia najlepsie a nik iny. Ja by som si nedovolil nikdy tvrdit, ze viem vsetko.
Najma nie keby islo o nejake odborne veci, predsa len kazdy ma prehlad a zrucnosti lepsie v inom smere. Kazdy sme iny, ja napriklad ohladne auta si doma porobim co viem, ale ohladne kurenia, to radsej necham na ludi co s tym robia a vedia ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 10. Sep 2019 11:33:09 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
Vidíš ja si ohľadne auta napríklad porobiť neviem ani ohľadne stavby krbu, ale tak ja mám zase iné veci, ktoré mi sedia, do ktorých vidím celkom dobre, že viem čo a ako. Ale tak keď pri niečom nemám istotu tak jasné, že je dobré ak sa toho chytí niekto iný kto v tom vie chodiť!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 16. Sep 2019 10:58:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Ale tu ide o ohen, o bezpecnost, cize treba nejaku tu odbornost k tomu. Teda nie nejaku, ale poriadnu, predsa len krbar sa ti zaruci za to co spravi!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 17. Sep 2019 9:34:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Kozo ano, pri firme alebo pri nejakom serioznom krbarovi sa stahuje na to zaruka, ze mas istotu, ze keby aj nieco tak sa najde niekto kto sa k tomu postavi a da to do poriadku.
Pri nejakej len takej neodbornej montazi, realizacii tam jedine, ze by sa vztahovala zaruka na vlozku aj to by mohol byt problem si to potom uplatnit, ked by nebolo iste, ci za to moze za nejaky ten problem sama vlozka :?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt