Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 21:08:14


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 18. Sep 2019 13:27:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Asi tak, to dokazat potom by asi jednoduche nebolo a natahovat sa niekde s niekym :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 19. Sep 2019 12:49:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
To nie a po pravde my si taketo veci ani len predstavit nevieme. Radsej sme si zaplatili aj za krbovu vlozku aj za kvalitnu obostavbu aj vsetko okolo toho a nemusime sa nicoho takehoto bat. Mame na cely krb zaruku, dokonca aj poradenstvo nam poskytla firma, pre ktoru sme sa rozhodli, takze myslim, ze my sme moc fajn obisli. Nestali by mi nejake problemy za par korun usetrenych :P


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 19. Sep 2019 17:09:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Samoabetka vy už jak dlho máte krb? :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 23. Sep 2019 10:47:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Tri roky uz to mame na poriadku :) Myslim, ze uz dost dlhu dobu na to aby sme vedeli aj ja a aj muz zhodnotit, ze ci to bolo dobre rozhodnutie.
A myslim, ze mozem za nas oboch povedat, ze to bolo super rozhodnutie, ze sme do toho sli. Usetrili sme si mnozstvo casu a nervov, kedze sme vybavili krb s jednou firmou, ze nam pomohli so vsetkym, az po samotnu realizaciu. Cize to vsetko prebehlo fajn, v klidku a mozeme si teraz bez strachu o nasu bezpecnost uzivat teplo :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 23. Sep 2019 12:59:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
uzivat teplo, uz aj kurite??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 24. Sep 2019 9:57:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Uz ano, predsa len tie teploty vecer a v noci uz nie su bohvieco. Uz je vidiet, ze leto je nenavratne prec. Takze musime. My radsej mame taku akoby plavkovu teplotu. Radsej nech doma mame teplo jak zimu. Radsej v krataskoch jak by som mala byt zabalena v zupane alebo co.
Krb je moc fajn prave pre toto podla mna, ze na jesen napriklad nemusis pustat cele kurenie ale staci kurit krbom ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 24. Sep 2019 12:04:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 70
No a jasne, ze je to velky benefit! A najma dokaze krb rychlo vykurit cely dom :) Co je vyhoda aj pri takomto pocasi, ale napriklad je to super aj ked na dlhsie, ze na vikend niekam odcestujeme a v nedelu sa vratime, tak zakurim a je cochvila teplo :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 25. Sep 2019 10:25:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
my kurime a zakazdym ked je uz taketo pocasie tak som happy, ze som dal krb robit Deltaku, ze oni nam zariadili, ze kazdu zimu aj prechodne obdobie budeme mat nohy v teple.
Myslim, ze toto prechodne obdobie do zimy si uzivame vsetci doma, kedze si mozeme zakurit, mozeme si uzivat praskanie dreva, neviem ci je to vekom, no mam to rad, kedysi by som nepovedal, ze mi bude stacit vecer si vylozit nohy a pocuvat to drevo :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 25. Sep 2019 12:10:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
juaneso, už máš nachystané aj drevo na celú zimu? či to ešte nie?
ja som postupne už aj v lete chystal, nech toho teraz na jeseň nemám zase veľa a už mám zásobu aj pri krbe, nech nemusím po večeroch vybiehať von pre drevo


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 27. Sep 2019 5:02:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 19. Máj 2017 10:25:16
Príspevky: 44
každý to má v tomto smere úplne inak, niekto vopred na to myslí a niekto až na poslednú chvíľu, ale toto sú také príjemné starosti aspoň teda pre mňa, je to taký relax, najmä ešte dúfam, že príde babie leto, aby som mohol ešte nejaké drevo nachystať, že nedojdu zachvíľu už hneď mrazy :D
ale je pravda, že takto keď už sa začína ochladzovať, tak oveľa viac oceňujem, že sme dali krb urobiť, že sme riešili aj toto doplnkové kúrenie, lebo nemusím aspoň ešte spúšťať celú kúrenie, ale úplne nám stačí toto


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 38 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt