Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 3:14:31


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1524 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 11. Okt 2019 12:02:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Dec 2017 16:53:28
Príspevky: 54
Bydlisko: Galanta
:D

to video je super..len nie pri každej krbovej vložke to ide takto jednoducho..toto musí byť dosť prepracovaný systém, keď to ide takto ľahko zotrieť..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 15. Okt 2019 8:12:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
viem, že to tak nie je pri každej. Ale tak to by malo byť podľa mňa jasné každému.
Že nie je vložka ako vložka. A kvalita a prepracovaný systém, to by malo byť to kľúčové ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 16. Okt 2019 7:10:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Sep 2017 9:30:54
Príspevky: 64
Bydlisko: Svätý Jur
Mattiass.
Malo a najlepšie ešte aj je keď môžeš vidieť ako systém funguje, ako vyzerá horenie v krbe a podobne. Že hneď vidíš ako sa dá používať. Teraz čo som pozeral sú vložky aj s ohýbaným sklom, čo tiež dobre vyzerá a tiež aj tým pádom otváranie je zaujímavé ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 18. Okt 2019 10:02:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Ked je ohybane sklo, tak to neni len o tej estetickej stranke, ale ma to viacero vyhod. Kamarat akurat teraz sa chysta na moddom pozriet ake su moznosti v tomto smere. Chcu tam ist aj kvoli nabytku, ale tiez som mu spominal, ze by tam mala byt aj firma, od ktorej my mame krb, ktora ho nam robila, tak, ze by sa siel popytat tam tiez aj na tieto veci, aby si bol isty aby sa vedel rozhodnut, ze co dalej a jak dalej ;)

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 21. Okt 2019 7:38:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Ale to je dobre, ist tak na hentaky veltrh a sa tam inspirovat, pripadne si aj nieco uz dohodnut, clovek si tak rozsiri moznosti a to je podla mna moc fajn. Ale tak zase je to tak, ze sto ludi sto chuti a kazdemu cosi ine moze vyhovovat ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 22. Okt 2019 9:32:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@marrrek pravdu máš v tom, že môže každému vyhovovať a sedieť niečo iné. Avšak na (ne)kvalitu materiálu by mal brať ohľad každý. Lebo myslím, že to je veľmi podstatné pre spokojnosť.
Jasné, že prevedenie a tieto veci, to je všetko veľmi individuálna záležitosť, ale materiál aký bude použitý pri stavbe krbu, tak to by malo každého zaujímať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 23. Okt 2019 7:15:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Cowboy hlavne pri tom moze byt problem napriklad aj pri detoch, ked neni kvalitny material, tak moze byt problem napriklad aj s alergiami, nehovorim, ze priamo nejaky material ich moze vyvolat, ale ako podnet to byt moze ked je nieco prasne, tak vtedy je ta pravdepodobnost vzniku, prejavu alergie ovela vacsia ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 24. Okt 2019 18:01:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Ale alergie mozu skomplikovat zivot komukolvek, nielen detom, neni to len o nich, ale za pravdu ti musim dat v tom, ze deti su na toto akoby nachylnejsie ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 25. Okt 2019 9:56:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
ale tak ja dufam, ze toto je vec, ktoru uz ma kazdy na rozume, na ktoru proste mysli, je sice mozno pravda, ze taky prasny material vychadza lacnejsie, avsak co z toho?
To su len nejake eura usetrene a mne napriklad nestoja tie usetrene peniaze za to aby moja rodina bola chora alebo aby sme mali postupom casu s krbom nejake problemy. Aby som mal v izbach kudele prachu. To nie dik :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 28. Okt 2019 8:19:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Stavbarandy tie vystavy, co byvaju su fajn. My uz mame krb, firma Deltako nam ho robila a aj oni byvaju na takychto roznych vystavach, tiez som tam bol uz davnejsie, ked sme sa rozhodovali a vela mi to pomohlo, vela mi to dalo, ze proste som si rozsiril obzory.
Uvedomil som si, co je podstatne, co je dolezite a kopu veci okolo toho, ktore by som asi nemal sancu sa dozvediet, keby som tam nesiel ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1524 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt