Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 5:10:32


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 04. Dec 2019 10:08:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Kozo, ale je to jeho vec v konecnom dosledku a jeho peniaze, chapem, ze si mu chcel helfnut, ale niekto o nieco take nestoji. Tiez mam bratranca takeho, co si od nikoho neda poradit, si mysli, ze je majster, ze vie vsetko, len si neuvedomuje, ze keby niektore veci boli take jednoduche, tak by nejake odbornici asi nejestvovali, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 05. Dec 2019 17:18:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
na tieto veci asi musi dojst clovek casom, ze narazit na niektore veci a potom sa zbada :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 09. Dec 2019 8:27:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Ako tu zaznelo, ze vsetko je to skusenostami a asi aj vekom. Pred niekolkymi rokmi asi aj ja by som sa inak k veciam staval, bol by som akoby lahostajnejsi, ved peniaze vzdy boli, su a aj budu. Ze ked nieco urobim, ze sa rozhodnem zle, tak sa to casom spravi na novo, ze je to proste najmenej. Ale dnes uz to vidim uplne inak. Radsej raz mat spravene a poriadne.
Aj preto pri krbe som sa obratil na firmu, co ma znalosti, skusenosti, co vie aj poradit, aj zrealizovat stavbu, ze vlastne vsetko, ze viem, ze sa mozem na nich spolahnut.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 11. Dec 2019 10:54:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
..akcak ty si si potom volal este aj kominara alebo niekoho na reviziu komina?..lebo aj to je potrebne urobit nie?..aby si mal istotu, ze to bude vsetko jak ma byt..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 11. Dec 2019 11:34:24 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
To je podla mna to najhlavnejsie. Uz pred samotnym namontovanim a spustenim takehoto kurenia ale aj po tom. Kazdy rok by sa mala taketo revizia a vycistenie komina proste spravit


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 11. Dec 2019 12:19:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Nevolal som, nemal som na to dovod, lebo uz na zaciatku mi povedali, ked som toto bol riesit, ze firma to vybavi vsetko za mna, vsetky tieto veci, co treba aby to bolo ako ma byt. Aby to bolo fajn aj podla slovenskych noriem a vsetkeho aby som proste mohol pokojne spavat.

Cwaldo to uz je potom druha vec, ze pravidelne cistenie, kontrolovanie komina je podstatne. A je pravda, ze vela ludi to spochybnuje, ignoruje.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 12. Dec 2019 9:26:14 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
A potom sa veľmi rýchlo môže stať to, čo vidieť v zime po väčšine v správach, že taký dom zhorel, strecha sa chytila a podobné veci.
V takomto prípade fakt stačí zanedbať len revíziu komína a môže nastať problém :(


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 12. Dec 2019 12:54:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Romco tak to je asi nieco podobne.
Nehovorim, mne je tiez luto niekedy dat peniaze do niecoho, ze radsej si urobim sam, ale ked ohladne kurenia nemam znalosti, tak co budem pokusat. Este ked urobit vonku dvor, to na to si trufam, to ma celkom aj bavi, ze na to si zahradnika volat nemusim, ale na toto hej.
Predsa len to by som mohol aj zivot rodiny ohrozit :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 16. Dec 2019 11:21:30 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Kozo vidíš presne o tomto je to, ja tiež napríklad čo sa týka upratovania to si viem pomôcť, to viem dokonale urobiť, ale v kuchyni čo sa týka varenia, to viem len tak aby sa nepovedalo, takže keď máme nejaké oslavy tak to riešim tak, že ideme niekam von, do nejakého podniku, nech to jedlo stojí za to a tak by to aj malo byť, niekedy proste sebakritika nezaškodí ;)
Ja som síce voči sebe niekedy kritická až moc, ale niekedy je to ozaj potrebné. Mosvlad ale to si už každý musí sám zvážiť či sa oplatí toľko riskovať a nedať si to spraviť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 16. Dec 2019 13:22:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 70
Branciko tomu rozumiem, viem ze to nejde iba tak, je dobre si pozriet aj ake su ponuky, ake su firmy a krbari, ze na koho bude najlepsie sa obratit a z kade.
Lebo niektori nemaju nejaky problem cestovat, ze aby ti urobili ten krb, ale niektori hej a to je dobre vediet vopred, ze vlastne na com si ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt