Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 6:07:59


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 10. Feb 2020 12:50:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
barinak píše:
Jozki356.
Napríklad my sme mali o cene predstavu. Potom sme sa dozvedeli cenovú ponuku od firmy, čo som chcel aby nám robila krb. Tak som prehodnotil aj financie, čo sme na to mali, aby teda som nebol prekvapený a ja si myslím, že dobre sme obišli. Podstatné je podľa mňa vedieť, čo ccheš, prípadne si dať poradiť, ale od niekoho skúseného ozaj, kto vie čo robí a ptoom si dať vypracovať cenovú ponuku, nech lieta človek pri zemi :) Dá sa ušetriť, že sa kúpi samotná krbová vložka a že obostavba sa urobí svojpomocne, ale to by som ja neriskoval :|

U koho ste boli ak sa smiem spýtať a cenovo ste ušetrili alebo ste si priplatili? Inak to máš pravdu, ja by som to cele najradšej na niekoho nechal a nemal s tým vôbec žiadne starosti


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 11. Feb 2020 9:50:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Sep 2017 9:30:54
Príspevky: 64
Bydlisko: Svätý Jur
Koloman.
Tak najlacnejšie to nebolo, ale tak myslím, že sme dobre obišli. Obrátil som sa s tým na Deltako, lebo sú na trhu roky a majú za sebou viacero realizácii.
Oproti tomu, keď by si kupoval zvlášť krbovú vložku a robil si sám obostavbu, tak to vyšlo drahšie to je pravda, ale aspoň mám istotu takto, že je k tomu papier, je to urobené podľa noriem ako má byť, je na to záruka a nemusím sa ničoho obávať, takže stojí to za tie peniaze ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 11. Feb 2020 13:53:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
Hej o nich som už čo to počul a musím povedať, že celkom fajn vyzerajú. Chcel som sa ale spýtať, či máš aj na tú obostavbu nejaký papier - záruku... Keď sa to tak vezme aspoň si sa s tým nemusel trápiť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 13. Feb 2020 9:24:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Ked si das krb robit firme, co sa tomu venuje oficialne, tak mas papier na vsetko, aj na tu obostavbu, predsa je potrebne aby bol pouzity spravny nehorlavy material, ktory vydrzi tie teploty, ktorym je vystavovany.
Takze tym padom mas aj papier, aj zaruku aj vsetko, co treba, aby dobre bolo aby si sa nemusel nicoho obavat. Aby si nemusel mat obavu vobec kurit :mrgreen:

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 14. Feb 2020 9:11:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
k takýmto veciam je nutné mať papier, bez toho je to riziko a to by som si v dnešnej dobe ja napríklad na triko nevzal ani len náhodou.

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 17. Feb 2020 13:38:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Koloman teraz citam, co si pisal, ze ci usetrili. Co by usetrili? Pri takychto rieseniach nie je na mieste nejako setrit, riesit u koho vyjde realizacia krbu lacnejsie. Pretoze ak niekde to vyjde ovela lacnejsie, tak je tam zadrhel.
Niekde aj ten krbar musi usetrit a najcastejsie je to na materialoch, lebo neviem si predstavit pri com inom by sa dalo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 18. Feb 2020 13:42:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
Myslel som skôr celkovo. Vieš predstava vs realita. Koľko človek je ochotný dať a koľko ozaj dal. Hej jasné, ako najlacnejšie riešenia nie sú mnoho krát tie najlepšie. Treba podľa mňa nájsť taký ten zdravý stred.
@jaromirvojto hej však jasné. Ja som skôr myslel nejakú takú záruku aj na robotu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 19. Feb 2020 9:17:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
koloman nie je logická odpoveď na tvoju otázku? keď firma normálne funguje legálne, tak jasné, že máš aj záruku na všetko, čo robia 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 19. Feb 2020 12:53:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Koloman tak ked som chcel krb mal som o cene ja teda ine predstavy, myslel som, ze do tisicky sa zmestim bez problemov, ze ved to nemoze byt drahsie, ze nema tam co stat viacej. No som sa preratal, nemal som realnu predstavu o cenach, preto to trochu bolo pre mna prekvapenim, ked som dostal prvu cenovu ponuku, ale zacal som sa nasledne o to viacej zaujimat a dosiel som na to, ze ak chcem kvalitu, tak to bude nieco stat, ze si to bude aj viacej casu vyzadovat, aby som tomu venoval a aj to tak bolo. Ale stalo to zato.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 20. Feb 2020 7:04:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
Huejgo prave z tohto dovodu som sa ja pred cca tromi rokmi stretol s krbarom aby mi to dal vsetko na pravu mieru aby som mal predstavu, co mozem ocakavat a co su len moje fantazijne predstavy.

Mne predtym vobec nezislo na um, ze krb moze byt zle postaveny, ze by mohli nastat nejake problemy a ze tozvie akoby som ich potom riesil. A co by to vlastne nasledne stalo, lebo som to nemal z kade vediet. Stavbarandy, este by som sa vyjadril k tomu, co si ty pisal. Papier je jedna vec, zaruka druha, ale napriklad pre mna v takychto veciach je podstatny aj pristup a komunikacia. Aby som mal istotu, ze sa spravne pochopime a vsetko bude tak ako chcem.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt