Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 3:38:54


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 20. Feb 2020 14:17:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 62
Bydlisko: Trenčín
Tak v tejto dobe sú bohužiaľ všeliaké firmy a trhu a už si tak povediac nemôžeš byť niekedy 100% istý...@huejgo hej ako tak to je pomaly zo všetkým a chápem, že do niektorých vecí proste je potrebné investovať, aby hlavne aj plnili na 100% svoj účel a očakávania


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 21. Feb 2020 9:19:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 69
Tento sposob vykurovania ma vela vyhod, najma velkou vyhodou je to, ze ked je chladnejsie vies si v krbe zakurit a nemusis pridavat napriklad na plyne alebo na elektrine aby bolo doma teplejsie.
Staci prilozit do krbu a je teplo rychlo.
Koloman je to investicia do seba, do byvania, takze sa to oplati, lebo sa to vrati, najma v podobe komfortu ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 24. Feb 2020 13:46:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@koloman podľa toho, čo som ja pozeral, čo som si zisťoval, keď sme dom robili tak pri tomto je vo veľkej miere problémom ak nie je použitý kvalitný materiál. To je problém, ktorý môže fakt veľa urobiť, skomplikovať a pritom môj pohľad je taký, že úplne zbytočne.
Lebo to, čo sa kvázi ušetrí nie je k ničomu. To šetrenie sa skôr či neskôr prejaví a takým spôsobom ktorý nepoteší nikoho, to som si istý.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 25. Feb 2020 14:04:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Mar 2017 8:12:41
Príspevky: 44
ten cowboy musi v prvom rade zvladnut vysoke teploty. Predsa ked sa kuri, tak musi odolavat fakt vysokym a to sranda moc nie je.
Ked uz krb je doma, je postaveny a kuri sa v nom, tak nemali by sme zabudat na to, ze je dolezite aj pravidelne cistenie komina.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 26. Feb 2020 8:03:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
caute, prosim menili ste niekto casom vzhlad krbu? Ze by ste si zmysleli, ze chcete, nech inak trochu vyzera?
Ina farba, iny obklad, iny kamen alebo nieco podobne na ten styl? Chcel by som vediet ci ste s tym nemali nejako problem. Lebo neviem my krb mame, len my sme sa riadili tym, ze menej je viacej, takze sme isli do takej neutralnej kombinacie, ze krb je vlastne biely a kamen je taky akoby sivy, ciernosivy, takze myslim, ze nas to rychlo neomrzi, ale znamy ten spekuloval a furt chce s tym nieco robit. Tak reku jak co by sa dalo urobit, aby to dobre bolo :| :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 28. Feb 2020 10:58:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@salowel som rád, že nie som sám, čo si toto myslí. Je to tak, radšej fakt niekde inde pošetriť, ale určite nie na tomto.
@timco46 ale šak to je jasné, že sa to dá. Len na to je ozaj dobré myslieť na to už na začiatku. Ja keď som dával robiť, tak som vyberal z tejto ponuky https://www.krby-deltako.sk/rohove-krby/ a tak ako si aj ty napísal, proste aby to bolo také riešenie, ktoré neomrzí. Aby to dobre vyzeralo, aby to bola farba, ktorá bude nadčasová, elegantná a aby som ozaj aj ja nemusel toto za pár rokov riešiť :D :D Myslím, že ak chce meniť nejako obklad alebo niečo také, že by sa mal nakontaktovať na človeka čo mu to robil, alebo na niekoho proste z tohto fachu aby mu odporučil čo by bolo najlepšie. Ako postupovať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Sob 29. Feb 2020 13:13:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Mar 2019 13:28:32
Príspevky: 24
Cowboy ahoj. Firma, čo si pridal link, tak oni robia aj takéto obloženie? Myslela som si, že to potom mi urobí niekto iný, nejaký kamenár alebo niekto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Ned 01. Mar 2020 16:42:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@molkara áno zabezpečia aj mramorové obloženie podľa tvojich požiadaviek, podľa toho, čo sa ti páči, čo chceš a aj podľa toho koľko chceš aby to vyšlo 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 03. Mar 2020 12:25:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Máj 2017 8:18:28
Príspevky: 18
..no a toto je vec pre ktorú sme my nevymýšľali a vyberali sme farebnú komináciu tak aby nás neomrzela..aby sa nám to páčilo aj teraz po nejakom čase..aby to bolo ono..síce niekto volí rôzne kombinácie, rôzne farby len aby krb vynikol..ale ono to vynikne aj bez nejakych extrémnych farieb a kombinácií..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 03. Mar 2020 16:07:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 78
Bydlisko: Senica
oni maju nejaky vzorkovnik toho oblozenia, ci si material, obklad mozes zabezpecit aj sam a oni ti to len oblozia?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt