Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 6:27:05


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 05. Máj 2020 15:52:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
To si počul dobre, aj v telke v zime vidieť aký to môže mať dopad, keď dávajú v správach, že taký dom zhorel, také a onaké nešťastie, ale často je problémom aj keď sa pravidelne nečistí komín, že v komíne ostanú nejaké nečistoty.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 06. Máj 2020 11:19:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
Pravda, my mame u nas tiez v blizkosti dom, ktorý kvoli tomuto vyhorel a potom robia velke problemy napriklad ked je dom poisteni, tak nechcu ani poistku vyplatit. Na to si treba davat velky pozor


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 07. Máj 2020 13:40:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
ono je to aj ine, ked si to clovek dava robit sebe do domu, viem ze kamarat ten preraba byty a potom ich predava a pri tom viem, ze kopu veci kupuje podla ceny, nie podla kvality a to je velky rozdiel, ked robis nieco pre seba, pre svoju rodinu, tak inak sa na to pozeras, ine veci si zistujes a tam dbas najma na to aby to bolo dobre a na nic ine ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Sob 09. Máj 2020 10:29:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Menor nezda sa to, clovek si povie, ze to su veci, co sa ma urcite netykaju, lenze to tak moze aj nemusi byt, niecim takym si nikdy podla mna nemozeme byt vsetci isti. Stat sa moze kedykolvek a cokolvek. Preto ked islo o moju rodinu, o moj dom, tak proste som si povedal, ze za kazdych okolnosti budem stavat na kvalite nech to stoji co to stoji!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 11. Máj 2020 11:30:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
Presne o tom to je, ze ked si clovek robi pre seba tak si na tom da viac zalezat, predsa len ked sa aj dom stavia tak sa rata vacsinou s tym, ze to uz bude dom na cely zivot tak by to tak aj malo vyzerat. Ja tiez chcem aby to vsetko co najdlhsie vydrzalo. Ja mam v plane aby sa dala cela ta cast domu kde bude aj normalne vykurit v zime takze to musi byt tip top


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 14. Máj 2020 12:12:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
vincenzo skusat to ani netreba, lebo len by si na to nejako mohol doplatit a to nechces 8-)
ty chces dat teraz krb robit alebo co mas v plane?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 14. Máj 2020 20:22:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 31. Okt 2017 13:09:48
Príspevky: 76
Bydlisko: Šamorín
@sttorro áno, vravím sám by som si na to nikdy netrúfol. nie som nijaký veľký kutil ani nič podobné, takéto veci idú dosť mimo mňa :lol: :lol: začínam pomaly hľadať nejakú firmu, chcel by som si aj cenové ponuky dať urobiť ale hlavne by som chcel vidieť aj nejaké urobené krby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 15. Máj 2020 12:59:46 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Cenove ponuky si v podstate mozes zacat zistovat hned, len rataj aj to kto ti aku vlozku ponukne za aku cenu, kolko stoji praca, nasledne kolko doprava aby si si vedel porovnat, ze kde je taky najlepsi pomer ceny a kvality. Krbove vlozky tie mozu byt liatinove a ocelove.
Kvalitnejsie su podla mna ocelove so samotovym ohniskom, lebo vydrzia pomerne vela. Aj dlho aj vysoke teploty.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 15. Máj 2020 19:02:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
A tie cenovo ako vychadzaju? Kolko by som tak mal mat nachystane keby som si chcel dat urobit komplet cely krb nejakej firme?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 18. Máj 2020 8:09:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 31. Okt 2017 13:09:48
Príspevky: 76
Bydlisko: Šamorín
@Norci22 človek by si ani nepomyslel, že tam môže byť toľko faktorov, ktoré môžu ovplyvniť cenu a treba to všetko zvážiť. ale ďakujem za rady aspoň sa mám konečne od čoho odpichnúť. skúsim pozrieť tie oceľové vložky, kto to u nás ponúka a čo za to pýta


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt