Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 14:41:29


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 31. Júl 2020 7:47:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
pokial je predpriprava tak to mas dobre, to potom to staci dorobit ;) ti mozem odporucit deltako, s nimi mam skusenost a dostal som sa k nim na jednom veltrhu, kde ma oslovilo to, ze firma ma svoje krbove vlozky, ze maju prehlad o tom ako funguju, ake su kvalitne a vsetko okolo toho a tiez komunikacia s nimi bola fajn, vedia vysvetlit, poradit, to cenim proste ;) posielam ti aj fotku, ktory typ konkretne nas zaujal a ktory sme aj dali ;)

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 03. Aug 2020 9:02:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Nov 2017 14:22:22
Príspevky: 69
krásny. už ho máte aj namontovaný?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 05. Aug 2020 9:43:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 21. Nov 2017 10:44:42
Príspevky: 38
Bydlisko: Brezno
@macomes dobré je mať prehľad o tom ako krb spaľuje drevo...ako funguje celý systém...mne napríklad vyhovuje to, ak je krb akumulačný a aj po dohorení dreva neustále aj niekoľko hodín dokáže sálať teplo...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 05. Aug 2020 10:59:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 07. Dec 2017 9:05:34
Príspevky: 32
Bydlisko: Partizánske
Nie je to len o fungovani systemu krbovej vlozky, je to aj o materiali z ktoreho je postavena obostavba, lebo su materialy, ktore vobec nezvladaju vysoke teploty a aj tak niektori ludia su schopni ich pouzivat, co je pre mna trosku nepochopitelne a nerozumiem preco to robia, ale tak kto chce kam :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 06. Aug 2020 12:12:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Macomes stretol si sa s nimi len tam?
Alebo ste si este potom nejako dohodli niekde stretnutie aby ste dohodli podrobnosti?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 06. Aug 2020 16:26:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Romik teraz ževraj už nie je problém aj všetky podrobnosti si dohodnúť po telefóne alebo mailom, kamarát si tak dohadoval krb a celú stavbu, lebo bol mimo Slovenska, keďže chodí robiť von a hovoril, že s niektorými vecami firmami akože mal problém sa takto dohodnúť, ale že keď išlo o krb tak, že to nie.
Poposielal fotky kde ako čo potrebuje a skontaktovali sa dohodli sa a zrealizovali to počas obdobia čo bol doma, čo mali dovolenku. Takže dá sa dnes už aj tak, ale zase je pravdou, že nie je firma ako firma.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 07. Aug 2020 11:58:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
ako a nebal sa, ze to nemal tak ako pod dohladom? no ja neviem, ci by som taky stres zvladol heh. ale ak to vsetko prebehlo bez problemov, tak klobuk dole narazil n a profesionalov


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 10. Aug 2020 13:00:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Nov 2017 8:53:43
Príspevky: 37
Bartas prečo by sa mal báť keď to dal robiť firme čo sa tomu venuje?,,Skôr problém by som videl v prípade že keby mu to robil nejaký kamarát len tak po známosti,,Vtedy by som ani ja pokojne nemohol zrejme spávať,,Dal som si vypracovať už nejaké cenové ponuky aby som mal čo najlepší prehľad o tom čo ma krb vyjde lebo kamarát ten mi stále tvrdí že sa nedoplatím,,


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 10. Aug 2020 18:07:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
LMAREK TAK SU TAKE FIRMY CO SA TVARIA ZE MAJU SKUSENOSTI A MOZE TO KADEJAKO DOPADNUT. MAM ZNAMEHO CO SA V INEJ VECI SPOLAHOL NA FIRMU A NEDOPADLO TO NAJLEPSIE. ALE TAK JASNE ZE JE TO VSETKO O TOM JAK CLOVEK SI AJ FIRMU VYBERA. JA SI DAVAM ZALEZAT NA TOM ABY FIRMA BOLA NA TRHU UZ NEJAKY TEN CAS ABY TO NEBOLA NEJAKO NOVOVZNIKNUTA, ABY BOLA NA TRHU ROKY LEBO AJ TO O MNOHOM SVECI. PRETOZE KEBY NEBOLA FAJN TAK ROKY NA TRHU NEPREZIJE. TAK TO JE TIEZ JEDNA Z VECI NAD KTOROU JE OK SA ZAMYSLIET. PRECO BY SI SA NEDOPLATIL? TO SU DRISTY. ZALEZI OD TOHO AKU SI VYBERIES KRBOVU VLOZKU TIEZ. AKU MAS PREDSTAVU?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 13. Aug 2020 8:20:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Jún 2017 11:28:10
Príspevky: 40
Bydlisko: Nitra
..ked uz mas na to aby si si dom staval tak budes mat aj na stavbu kvalitneho krbu..aspon teda ja to tak beriem..predsa len radsej par tisicok investujem do dobrej stavby aby som potom nemusel opakovane do toho vrazat peniaze a hladat niekoho na opravu alebo celu prestavbu..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt