Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 13:37:28


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 28. Dec 2020 19:00:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Bondro len niekto ani len nepripusti, zeby mohol zlym sposobom rozkurovat :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 28. Dec 2020 21:34:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 66
Bondro aj na toto treba pozerať, to ti musím dať za pravdu, dnes ale už väčšina kvalitných krbových vložiek by mala byť vybavená aj systémom čistého skla.
Niekto síce nad tým hodí rukou, že to je maličkosť, ale nie je, je rozdiel či sklo musíme čistiť každý deň po dohorení lebo je úplne čierne a nie je vidieť dnu alebo stačí raz za pár dní. Keby som to mal furt robiť, tak teda by som bol riadne znechutený!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 29. Dec 2020 17:32:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 11. Dec 2017 15:13:38
Príspevky: 27
Bydlisko: Martin
Dušan človek hodí rukou kým sa ho to netýka, tiež som bol k mnohým veciam ľahostajný, že na čo prizerať na to a na hento a podobne, no časom som pochopil, že všetko má svoje opodstatnenie. Že aj čo sú drahšie vložky tak pre niečo to je.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 29. Dec 2020 22:09:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Júl 2017 17:39:46
Príspevky: 62
...dusan to je rovnake ako aj s dymom, niektori ludia su v tom, ze zo zasady musi byt bordel a smrad a spinave sklo na krbe a pritom je to taky nezmysel...krb podla mna v zime musi byt...aj teraz pocas sviatkov ta atmosfera je uplne ina...je to prosto ine teplo jak z radiatorov...ine je ked ohen vidis...len to sa tazko vysvetluje to lepsie raz zazit jak stokrat o tom pocut...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 31. Dec 2020 20:43:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 81
maroki uz som to tu raz pisal a nie je to tak davno, ze za par stoviek, pripadne za tisicku nie je mozne kupit kvalitnu vlozku, ktora bude sluzit desiatky rokov, to je naivna predstava keby sme niecomu takemu verili a ked si to vezmem, ze by som kupil taku lacnu a k tomu este obostavba tak to su vyhodene peniaze von oknom, lebo je jasne, ze zanedlho to budes musiet vymenit cele znovu a to aj vlozku aj obostavbu a to nie je lacna zalezitost


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 01. Jan 2021 18:57:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Dodino dakujem za info ohladne systemu cisteho skla, ale o tom som uz pocul, lenze chcel by som vediet este nieco viacej. Ci su nejake speci systemy aj co sa tyka spalovania alebo co?
Ci to je vsetko na jedno kopyto?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 01. Jan 2021 21:32:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Máj 2017 8:18:28
Príspevky: 18
..sú rozdiely v tom..lacná vložka nebude fungovať a spaľovať tak efektívne ako nejaká napríklad za tri tisícky..vzhľadovo síce môžu vyzerať podobne, ale ceny budú odlišné a práve to sa prejaví v týchto praktických veciach..čiže neoplatí sa to len tak zanedbať..
..prečítaj si napríklad toto https://www.krby-deltako.sk/krbove-vloz ... ction/..tu nájdeš napríklad info o systéme, ktorý ani zďaleka nemajú všetky vložky..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Sob 02. Jan 2021 17:34:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Keďže je to vec, ktorú si vyvinula táto firma, tak jasné, že iné ju nemajú :P


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Sob 02. Jan 2021 22:59:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Julchio len si nemysli, ze ked je system cisteho skla, ze nikdy nebudes museit ho cistit, ono to len zabranuje aby sa usadzali nejake velke necistoty.
Ale taky mensi popol sa chyta, takze po par dnoch kurenie je nutne ho umyt, teda ani nie umyt, ale staci dat nan popol jemny a nasledne zotriet vlhkou handrickou a opat je sklo ciste ako ma byt. Pisem ti to preto aby si vedel co vlastne ocakavat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Ned 03. Jan 2021 18:51:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
plaso a to si este dost povedal, raz som niekde videl, ze nejaky chlapik zhanal kde kupi do 5 stoviek vlozku, ono najhorsie je, ze clovek si mysli, ze ked to chce len na obcasne kurenie, ze sa da na tom usetrit, ze to moze byt lacne :/


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt