Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 7:31:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 29. Jan 2021 13:34:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Fesak automaticky podavac dreva? S tym som sa pri krboch teda este nestretol, ze nieco take by bolo mozne, ale ty ked mas dobru krbovu vlozku, tak tebe to drevo vydrzi horet dlhsie, pretoze je efektivne spalovane, ze nielen primarne.
Sice si napisal kolko mas plochu, ale toto je skor otazka priamo na krbara, ktory s tym robi, co by ti poradil, prihliada sa aj na materialy pouzite pri stavbe, ze ake su tepelne straty. Firmy poskytuju aj odborne poradenstvo, tak mozno by ti bolo najlepsie takymto smerom sa ubrat. Nam tak v Deltaku poradili, vysvetlili, co treba ako na to ist.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Sob 30. Jan 2021 9:19:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
- driver za vložku taká normálna cena je z môjho pohľadu okolo troch tisícok ale len čisto za vložku potom k tomu si musíš ešte prirátať robotu, obostavbu a všetko okolo toho, takže môže to byť vo finále okolo piatich tisíciek, záleží vlastne potom viacej od tvojich nárokov aké máš :) -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Ned 31. Jan 2021 9:46:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 07. Dec 2017 9:05:34
Príspevky: 32
Bydlisko: Partizánske
Kristinus, ked je to takto, ze bez uchytu na otvaranie tak to sklo musi byt vkuse, to cele presklenie. ono tieto ohybane skla su drahsie, tym padom aj krbove vlozky, ale vzhladovo je to uplna parada, lebo nevidis ziadne rusive prechody ani nic podobne.
Su viacere znacky, co uz takyto typ robia, s takymto presklenim, len pozeraj aj na to, kto ti vie aku zaruku poskytnut, pre istotu ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Ned 31. Jan 2021 20:36:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 81
hubbo vacsina krbarov, co som si tak zistoval aj od znamych, tak bezna zaruka akurat tak dva, niektori tri roky, ale teda to sa mne osobne zda dost malo, predsa myslim, ze do dvoch rokov sa nejaky pripadny problem len tak neprejavi :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Ned 31. Jan 2021 21:49:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
toto konkretne je ohybane sklo, vyzera to lepsie, luxusnejsie ;) po pravde neviem kolko asi na trhu je takyto typ vloziek, ale tak su drahsie ako klasika, mozno preto niektori ludia siahaju po normalnych, povedal by som, ze obycajnych, ale teda ja by som sa nebal ist ani do niecoho takehoto najma z dovodu, ze ked kupujem krb a davam si ho vlastne robit tak ratam s tym, ze je to investicia na dlho, na desiatky rokov, ze to nebudem po piatich, siestich proste menit, tak tu sumu tak neriesim :)
driver tak takyto typ mozes ratat tak okolo tych 4,5 tisica cca, zalezi od velkosti, od vykonu :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 02. Feb 2021 11:54:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 79
Bydlisko: Senica
Nemas prosim fotku toho ohybaneho skla,celkom ma to zaujalo ale neviem si to predstavit, cenovo je to do tych 5000€?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 03. Feb 2021 15:32:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
To ohýbané sklo je aj vizuálne ohnuté že to vidieť? Či je to len nejaká nová technológia ako ušetriť ?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 04. Feb 2021 9:15:45 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
preco ohývane sklo? v com je to ine? ja som zvoli klasiku nebola najlacnejsia ale vtedy mi ohybane sklo neponukli aky je tam cenovy rozdiel?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 04. Feb 2021 19:12:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
driver ako si myslíš, že pri ohnutom skle by si ušetril? Vyzerá to v prvom rade lepšie, lebo nie sú na krbe vidieť žiadne nejaké predelenia, ktoré by pohľad rušili.
Proste vidíš dnu pekne z každej jednej strany, to je veľmi veľká výhoda toho a je to dobré ak chceš krb, ktorý bude presklený z troch strán.

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 05. Feb 2021 13:18:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
myslel som ci to ma aj nejaky ten technicky dovod ze je ohnute to sklo alebo je to robene len pre dizajn? este som to nevidel a mozno aj hej nevsimol som si to, je viditelne iny ten krb od klasickych ?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt