Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 10:53:25


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 889 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 89  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Ned 17. Jan 2021 11:26:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Dec 2016 11:51:08
Príspevky: 47
Sony záleží o akú stavbu montovaného domu ide a tiež o náročnosť, ale tak trvá to mesiace, tiež to nie je za dva týždne postavené, lebo sú potrebné nejaké tie postupy, čo som si zisťoval.
Mňa hlavne pri drevodomoch zaujímala bezpečnosť ako je to v prípade, že sa niečo stane, nejaký oheň a podobne, ale podľa toho, čo som si našiel na nete a čo som sa so známymi rozprával, tak je fajn si dať takýto dom postaviť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 18. Jan 2021 13:29:58 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
to beriem že to netrvá pár dní, ja chcem len približný termín trebárs či sa to dá stihnuť do 5 mesiacov, mam urcity balik penazi a pozemok, zomyslam nad montovaným domom, mam aj predstavu ako má vyzerať, nič extrava takú klasiku


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 18. Jan 2021 17:18:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
SONY24

ak to neni nic nejako komplikovane, tak myslim, ze by sa to mohlo stihnut, ale to ti tu nik negarantuje, to sa musis priamo na firmu obratit ako to maju momentalne, kedy je vhodne zacat stavat, ako postupovat aby to bolo co najlepsie a hlavne nerataj nejako s tym, ze montovany drevodom vyjde lacnejsie ako klasicka stavba :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 19. Jan 2021 9:52:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Okt 2016 9:21:47
Príspevky: 54
Hrncica len co mam taky pocit, ze vela ludi ma velke oci, ze nejdu podla svojich realnych moznosti a potom su este prekvapeni, ze im to nejako nevychadza alebo nieco.
Je mylne a naivne mysliet si, ze drevodom bude vychadzat cenovo nizsie ako iny montovany dom napriklad. Drevo ma tiez svoju cenu a na takuto stavbu musi byt aj kvalitne pouzite.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 20. Jan 2021 13:06:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 67
Ahojte, mňa by zaujímalo ako postupovať keď chceme montovaný dom, treba tam projekt a všetko to mi je jasné ale komu si dať vypracovať ten projekt ,máme presne požiadavky ako by mal vyzerať a hlavne nám ide o funkčnosť domu

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 21. Jan 2021 11:59:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 8:29:55
Príspevky: 46
Simurini niekoho si na to musíš nájsť, sú predsa ľudia čo sa tomu venujú ak teda nechceš nejaký katalógový. Ale už dávnejšie som tu písal, že z môjho pohľadu je najlepšie dať si urobiť presne podľa požiadaviek projekt a sú firmy, ktoré aj stavajú a majú aj svojich architektov, ktorí ti aj projekt urobia, navrhnú podľa toho, čo im ty povieš, že chceš, čo od toho domu očakávaš.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 22. Jan 2021 11:28:13 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Simurini montovaný dom, či drevodom? Lebo tých možností keď ide len o montovaný je viac a ty si to nešpecifikoval :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 22. Jan 2021 11:52:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 67
no to som sa etse uple rozhodnuty ci montovany alebo drevodom , neviem ake su vyhody jednotlivych ani ake su rozdiely co sa tyka cien.

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 23. Jan 2021 18:36:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...ci montovany alebo drevodom?...aj drevodom moze byt montovany...takze najskor si v tomto urobte doma jasno, ze co vlastne ocakavas od domu...pretoze podla ceny ist to nie je najlepsia cesta a najma pri drevodome nerataj, ze ta to vyjde lacnejsie...drevo tiez stoji nejake tie peniaze a kedze dnes drevodomy su porovnatelne zivotnostou s murovanymi domami, tak to o niecom hovori a oplati sa aj do nich zainvestovat viacej...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 25. Jan 2021 11:46:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Mar 2019 11:40:59
Príspevky: 44
Bydlisko: Bratislava
Romilla dakujem za fotku, ze aspon vidim jak to vyzera v procese, nebol problem, zeby ste museli nejako dozerat na to ako si robia svoju pracu? Zeby ste ich museli kontrolovat?
Ja mam akoze nejaku predstavu v hlave, ze co asi by som chcela, lenze neviem ci to je dobry napad, ci to ma zmysel. Tak by som potrebovala aj usmernit.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 889 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt