Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 17:40:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 88  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 29. Jún 2021 11:18:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 8:29:55
Príspevky: 46
Alenca toto je dobré, ja som zástancom názoru, že je lepšie keď takéto veci robí jeden človek alebo teda jedna firma, že presne vedia, kto čo robí, aby to nebolo ako ja čo mám známeho tak ten si postupne zháňal majstrov podľa toho čo bolo treba robiť a teda to bolo celé zle.
To jedna ruka nevedela čo robí druhá. Keď nastal problém tak jeden na druhého sa vyhováral a teda potom robiť rozhodcu, to celé zle.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 30. Jún 2021 7:56:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
danulo a mal akoze nejake velke problemy, zeby sa to nejako obratilo na tej stavbe, zeby tam boli nejake problemy?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Júl 2021 8:18:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 8:29:55
Príspevky: 46
Jasné že sa to odrazilo. Všetko trvalo raz dlhšie jak malo. Viacero vecí sa muselo prerábať, lebo oni medzi sebou nekomunikovali, len sa vyhovárali keď niečo a to proste nechceš.
To sú starosti, ktorých sa vieš vyvarovať. Len problém je tak si myslím, že človek si myslí, že ušetrí, keď si to dá takto cez viacerých, že si proste dá urobiť niečo známemu, niečo normálne niekomu kto má firmu a jedno s druhým, lenže to častokrát vypáli úplne inak.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 07. Júl 2021 10:04:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
danulo veď by ma asi trafilo keby som mal takéto potiaže pri stavbe domu :?

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Júl 2021 11:49:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 69
jaromír to nielen teba, to aj ja by som asi nebol nadšený, predsa len keď už idem do niečoho takéhoto tak chcem aby všetko bolo ako má byť.
Vlastne aj preto sa snažím si pozisťovať či najviac informácii aby som mal istotu, že sa nebudem musieť pri stavbe domu s niekým zbytočne nejako naťahovať. Chcel by som asi to všetko išlo ako po masle, tak hádam nie som naivný :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Júl 2021 12:12:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
bohro: to už toľké roky sú na trhu?...to je potom dobré to som nevedel, že takú dobu, to máš pravdu, že to hovorí už o niečom...toto si samy robia?...tak to som príjemne prekvapený, nevedel som ako to býva pri firmách...z kade majú to drevo aký je to typ aká kvalita aj všetko...ale som rád, že teda si ma s tým oboznámil...aspoň trošku už teda budem vedieť čo a jak...ešte by som chcel vedieť to, že vlastne aj nejaké osobné stretnutie je nutné absolvovať?...či sa to dá dohodnúť telefonicky aj?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Júl 2021 10:37:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Mar 2019 11:40:59
Príspevky: 43
Bydlisko: Bratislava
Carol teda chapem, ze nie kazdy ma chut sa osobne stretavat a tak, lebo moj muz ten je taky, ze najradsej by vsetko riesil a organizovat po telefone a doma z gauca, ale pri dome to proste inak nejde. Tam treba osobne ist a dohodnut sa.
My sme pred par mesiacmi taketo stretnutie absolvovali v Ziline v Kontraktingu, mala som uz nieco nacrtnute, ze aku mam predstavu a tam sme vlastne sa dohodli, co bude dalej, ze teda kto nam projekt urobi a vela ineho. Bez toho stretnutia si vobec neviem predstavit co by sme robili ako by sme sa dalej posuvali, ten osobny kontakt v takychto veciach must be.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Júl 2021 8:08:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 04. Nov 2016 11:55:38
Príspevky: 49
Zitiara a to priamo u nich na firme ste sa stretli? Potom este aj nejake ine stretka ste absolvovali? Boli sa pozriet aj na pozemku ci ako?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Júl 2021 9:43:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 02. Nov 2017 14:21:36
Príspevky: 68
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom
Ejopejo môžeš sa predsa stretnúť kde chceš, to je úplne jedno...
Aspoň segra viem, že viac stretnutí absolvovali, lebo potrebovali aj projekt vyriešiť, tak sa stretli s architektom a veľa iného ide vlastne aj o to, či má človek projekt, alebo treba ešte niečo dotiahnuť do konca...
Ale tie osobné stretnutia z môjho pohľadu človeku veľmi veľa dajú...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Júl 2021 11:10:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
A to ked clovek chce riesit montovany dom, tak pride uz s hotovym projektom? Myslel som si, ze firma, ktora bude realizovat vystavbu, ze ta mu zabezpeci svojho architekta a spolocne navrhu dom, ktory bude zakaznikovi vyhovat. Ci oni stavaju len nejake katalogove domy a iba z tych si moze zakaznik vybrat? Objasnite mi to trochu, lebo v tomto som strateny.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 88  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt