Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 23:44:28


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 887 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 89  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 23. Aug 2021 15:17:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
Hej hej presne viem čo myslíš. To ako sa zdá byť moc aj mne. Predsa len na niektoré procesy treba trocha času a pri tých ultra rýchlych stavbách hneď človeka napadne, aká bude potom životnosť. Pri stavbe domu by len o rýchlosť ísť istotne nemalo. To sa môže časom vypomstiť


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 25. Aug 2021 20:23:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
V prvom rade netreba podceniť výber samotnej firmy. To je podľa mňa najdôležitejšie a nie čas, za ktorý bude dom dokončený. Predsa len 90% ľudí si na stavbu berie hypotéku, ktorú budú splácať aj 30 rokov. Ono radšej nech je všetko spravené poriadne ako nasilu rýchlo


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 26. Aug 2021 19:17:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Dec 2017 12:07:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Senec
Lokma keď veľa ľudí hodí rukou to je dosť problém, ja nehovorím aj mňa akože zaujíma proste cena pri všetkom, ale to aby som mal predstavu, nie aby som vybral to najlacnejšie. Raz som tak vybral a sa mi to vypomstilo, keď sme robili strechu na chalupe, takže už ozaj na ceny nepozerám, keď ide o dom, tak tam životnosť a kvalita by mala byť na prvom mieste!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 26. Aug 2021 20:05:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 06. Apr 2018 9:11:46
Príspevky: 12
Bydlisko: Trnava
Driver to je fakt, že sú veci, ktoré sa urýchliť nedajú, ale keď niekto má technológie a dostatočné skúsenosti tak dokáže dobrý drevodom postaviť pomerne rýchlo a tiež kvalitne, základom úspechu by som povedala z vlastnej skúsenosti je kvalitné drevo a suché a potom je všetko v poriadku. Sú firmy, ktoré práve na tomto šetria a potom sa objavia kadejaké problémy, preto stavbu treba nechať na odborníkov!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 27. Aug 2021 11:37:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 05. Sep 2018 15:01:33
Príspevky: 29
Bydlisko: Jasenovo
smina ako to myslíš, že problémy? môžeš mi priblížiť, čo konkrétne máš na mysli?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 27. Aug 2021 14:32:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Feb 2019 12:59:46
Príspevky: 18
Bydlisko: Prievidza
ahoj @zelda tak ono moze sa stat, ked neni kvalitne drevo, ze ho nieco napadne alebo bude uz napadnute a teda to nie je dobre, to potom z toho plynie kopa zbytocnych problemov, predsa len ked uz sa das na stavbu domu tak cakas, ze to bude stat za to, ze to bude dobre a bude ten dom stat desiatky rokov, ze proste to budes mat na cely zivot, cize proste treba vyberat firmy so skusenostami, ktore si uvedomuju co by nekvalitny material mohol sposobit a tak pod


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 29. Aug 2021 19:30:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 11. Okt 2017 8:57:10
Príspevky: 51
Bydlisko: Trnava
dobrá firma by mala vedieť poskytnúť infotmácie o tom, odkiaľ materiál berie a možno aj nejaké tie certifikáty o forme úpravy a ošetrení dreva. tá úprava a napustenie je asi to najdôležitejšie, keďže je potrebné, aby vedelo odolávať rôznym vplyvpm ako je nasiaknutie, odolnosť voči plesniam no tak isto aj nehorľavosť


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 30. Aug 2021 11:32:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Feb 2019 12:59:46
Príspevky: 18
Bydlisko: Prievidza
ahoj @monty malo by to tak byt, co mam skusenost tak Kontrakting, ti ti daju info o kvalite dreva, aj ta oboznamia s tym, ze preco je potrebne kvalitne a suche, co by nekvalitne mohlo sposobit a mnoho ineho a to su veci, ktore ja osobne cenim, lebo to na toto ta upozorni len malokto a to aspon vidiet, ze ozaj na kvalite stavaju, ze vedia o com hovoria a to proste je pri stavbe domu zaklad!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 01. Sep 2021 13:25:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Aug 2018 9:12:03
Príspevky: 44
Aké kúrenie je mať najvhodnejšie v takomto dome?
Nestretli ste sa niekto s tým, že proste by firma vzala zálohu a nezačala by stavať? Lebo to je pre mňa dosť veľký strašiak.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2021 9:08:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 06. Feb 2018 8:06:33
Príspevky: 32
Hrdy pre kazdeho asi nieco ine, myslim, ze to je vec nazoru, poznam ludi, ktory aj v drevodome maju napriklad krb, je to o tom co kto preferuje. Sto ludi, sto chuti, vies ako to chodi.
Co sa tyka tohto co sa pytas, tak preto je dobre zistit si ako to je s firmou kolko rokov je na trhu, ake ma skusenosti, kolko stavieb postavili, ake materialy pouzivaju a az potom sa dohodnut, rozhodnut a dat peniaze ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 887 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt