Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 5:07:15


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 889 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 89  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 30. Sep 2021 12:14:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
To je potom super a mohla by si teda spomenut konkretnejsie, komu ste si dali takto dom postavit. stavali ste vzorovy dom co sa tyka pojektu alebo ste mali vlastny. Mas pravdu, na takyto vyber si treba dat obzvlast pozor, aby clovek vedel o kazdom kroku a posune na dome


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 04. Okt 2021 11:27:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 02. Nov 2017 14:21:36
Príspevky: 74
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom
Menor vzorový máš na mysli katalógový?...
Tak to je už na tebe pre čo sa rozhodneš, sú ľudia, ktorým žiadny katalógový nevyhovuje alebo ich nebaví hľadať a ted keď si dáš urobiť podľa predstáv tak máš istotu, že nemusíš robiť žiadne nejaké kompromisy...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 05. Okt 2021 12:46:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
Hej taky som myslel. Ved ako chapem, len som chcel vediet, ci stavba, teda cely proces vystavby pri katalogovom dome nie je nahodou rychlejsi ako pri vlastnom projekte. Ci na taky dom nie je firma proste pripravenejsia


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 07. Okt 2021 10:39:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 05. Máj 2017 8:17:08
Príspevky: 29
Menor myslim, ze to je jedna, na to sa nejako asi vopred pripravit neda, to sa vsetko asi na zaklade projektu potom vsetko dalej riesi nie? Aspon ja si tak myslim, cize by to malo byt jedno.
Len teda mna by zaujimalo aj to, ze ci nejako sa lahko takyto dom neprehrieva v lete.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 07. Okt 2021 12:59:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Ak je kvalitne postavený tak nie. Kamarátka majú postavený montovaný dom a vieš čo celkom som prekvapená ako si vie ako v zime držať teplo a v lete je u nich zas tak príjemne, žiadne prehriate miestnosti. Treba asi dávať pozor na dobrú izoláciu


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 08. Okt 2021 8:06:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Lokma v prvom rade by firma na to mala dozerat aby bola dobra izolacia, aby som mal dobre tepelno izolacne vlastnosti, nech nie su problemy za ziadneho pocasia. A teda my ako laici to mnohokrat nemame jak odhadnut, co pouziju, preto myslim, ze je dobre sa proste o tom vopred informovat, ze co pouzivaju, preco, ci je na trhu aj nieco lepsie a tak podobne. Podla mna je velmi podstatne klast otazky a pytat sa, ze co nas zaujima nech mame prehlad z coho bude nas dom :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 13. Okt 2021 8:52:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
A uz aj podla tej ochoty ako niekto ti povie co a ako budes vediet ci sa oplati do toho ist alebo radsej cuvnut. Ja odkedy proste mam nejake vlastne skusenosti, tak si vsimam uz ozaj vsetko. Zistujem si ake ma firma veci za sebou, ake stavby, aku robotu, kolko rokov skusenosti, ako sa s nimi komunikuje, kedysi by som nad komunikaciou hodil rukou, ale dnes uz nie.
Pretoze prave to dokaze vela napovedat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 13. Okt 2021 18:45:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Nov 2017 14:22:22
Príspevky: 70
To je pravda. Ak je firma kvalitna a ma co to za sebou, tak proste pri nej nemozes badat ziadny naznak neistoty pri roznych otazkach. Pristup je napriklad pre mna dolezity a vela si podla neho vyberam. Lepsie sa spolupracuje a veri niekomu, s kym sa ti prijemne komunikuje


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 14. Okt 2021 10:30:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
kadejake skusenosti ludia maju aj okolo mna co som si zistoval...co aj od kamaratov pocuvam...ale teda ono je fakt, ze proste ked firma je dlho na trhu tak vie co a ako...ake technologie aky postup je vhodny a mnoho ineho...a to by mal byt zaklad...viem ze vela ludi si stavia domy tak, ze vlastne podla seba, vlastnymi rukami, ale teda ja sa nebudem pustat do niecoho o com nemam vobec paru...preco by som to robil?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 18. Okt 2021 11:28:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 81
lokma toto by ma potesilo keby to tak ozaj bolo, ze teda sa mozem na to spolahnut, nevies mi prosim ta zistit, ze co take sa pouziva?
aka izolacia a taketo veci nech mam o tom, co najlepsiu predstavu?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 889 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt