Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 20:45:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 889 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 89  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 10. Okt 2022 11:05:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Mar 2017 10:29:10
Príspevky: 17
carol dnes pri tych cenach ake su, ako ide vsetko hore, tak ako to je s cenami v porovnani s murovanym domom? stavali ste niekto aj tento rok? nemate nejake fotky? rad by som videl, ze ako to ide, nie je problem napriklad aj s dodanim materialu?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 10. Okt 2022 12:03:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
jurasko ceny su priblizne rovnake co sa tyka drevodomu a murovaneho domu...nie su tam nejake zasadne rozdiely...akoze nesiel by som do drevodomu z dovodu, ze by mi niekto povedal, ze je to lacnejsie alebo nieco take...to vobec nie...ked chces ist do drevodomu, teda ked sa o takyto dom zaujimas, tak by bolo dobre si zvazit, ze preco...co ta oslovilo...cena by nemala byt vec, ktorou sa budes prioritne riadit...drevodom mna z velkej miery oslovil za to, ze je to zdrave byvanie...ekologicke...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2022 9:21:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
ceny isli tak ci tak hore a to sa tyka celeho spektra materialu, takze rastli ceny ako na murovany dom tak aj na drevodom, takze v tomto, to mas si myslim, ze za jedno. nemalo by to byt hlavne o cene


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2022 10:33:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
@woody30: Prirodzene, ze nie, ale vela ludi chce ist do drevodomu zato, ze si myslia, ze ich to vyjde lacnejsie ako murovany. Co nie je celkom pravda, ani neviem preco si to myslia, pretoze pri drevodome ak sa dba na kvalitu stavby, na kvalitu materialu, tak aj to nieco stoji a nie je to malo.
Takze cena to je taky dost zavadzajuci faktor by som povedal.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2022 19:13:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 67
podla mna by to malo byt skor o takom tom presvedceni ekologickejsieho byvania. to mas take nieco ako s fotovoltaikou, tam tiez ide primarne o vyuzivanie obnovitelnych zdrojov, ako o nejaku extremne rychlu navratnost. je to o akomsi style zivota a byvania

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2022 9:47:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 04. Nov 2016 11:55:38
Príspevky: 49
Simurini tiez si myslim. Ked clovek chce tak do takehoto niecoho ide. Tiez ma to oslovilo z tohto titulu. Ale je vela ludi, co si myslia, ze drevodom je lacnejsi, ze preto do toho skor idu, ale to vobec nie je pravdou a to si treba uvedomit.
Len co je skoda, ze stale sa najdu taky co su len za murovane domy a voci inym su zaujati.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2022 11:21:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Dec 2016 11:51:08
Príspevky: 47
Ale veď nech sú, veď každý to má inak, každý niečo iné preferuje. Je to normálne, ale teda ja by som si nedovolil napríklad kamarátovi alebo tak kecať do jeho rozhodnutia, veď každý nech si dá, čo myslí, že je najlepšie, tak je to fajn.
Hlavne keď vidím tie rekonštrukcie aj u nás susedia a tak, koľko stavebného odpadu a keď už je to nad nejakú váhu, tak je treba proste si priplatiť za odvoz.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 14. Okt 2022 12:39:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 23. Feb 2018 12:41:10
Príspevky: 35
Bydlisko: Hlohovec
majomak po pravde sa ani nečudujem, že išli hore aj ceny za takéto veci, je to normálna vec, je to vlastne pochopiteľné. donekonečna nebude kde dávať ten stavebný materiál, ten odpad, mali by sme na to myslieť proste oveľa viacej, akože nebol som takýto odjakživa, že som na to prizeral, ale posledné roky si na tom teda dosť zakladám.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 15. Okt 2022 13:39:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Mar 2018 17:01:38
Príspevky: 17
Bydlisko: Bratislava
Kopo - Ale pre nás napríklad cena nie je to na základe čoho sa rozhodneme, na základe čoho si povieme, že či do toho ideme alebo nejdeme. Pre nás je dôležité, že chceme drevodom a akurát musíme si urobiť jasno v tom, že komu to dať do rúk, kto by nám vedel postaviť taký dom, aby to bolo dobre urobené všetko a aby sme mali kľud.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 17. Okt 2022 9:44:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 72
matina tak treba ísť na to postupne. Projekt už máte nejaký, že čo by ste chceli stavať? Lebo samozrejme, že to je základ. Ak nie, tak treba nájsť firmu, ktorá aj toto vie urobiť a budete to mať jedným vrzom a to je podľa mňa dobré. Len nie všetky firmy to robia, nie každá ti s tým vie pomôcť.
Takže vopred si treba pozisťovať. Poschodový, či bungalov?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 889 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt