Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 18:11:59


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 88  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 20. Jan 2023 8:11:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 78
niektore ano, ale to je nutne si vopred pozistovat, kto to ako ma, tiez ked sme my hladali, tak sme sa pytali na vela veci, aby sme mali predstavu ako co bude, ako budeme postupovat a vsetko, lebo ono to nie je sranda, ved ides stavat dom, to je nemala investicia, tak nech to potom stoji za to 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 21. Jan 2023 18:41:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
ved to je jasne. ono ako niektore katalogove domy nie su zle, no aj tak sa tam najdu veci, ktore by mal rad clovek inak a pre mnohych je prijatelnejsie si spravit cely dom podla svojho - proste ziadne prisposobovanie a podobne

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 25. Jan 2023 10:51:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Feb 2019 12:59:46
Príspevky: 18
Bydlisko: Prievidza
ahoj @cmiro tak to prisposobovanie casto stoji viac penazi ako ked si da niekto urobit individualny projekt, viem to podla nas, ze proste sme lepsie urobili, ze sme si dali urobit jednej firme aj projekt a nasledne nam aj dom stavali.
chceli sme drevodom a nevedeli sme co tomu treba prisposobit na co pri projekte mame davat pozor, ako vlastne sa taky dom stavia, takze som bola rada, ze vlastne nam vsetko vysvetlili od zaciatku.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 25. Jan 2023 12:50:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
tomu rozumiem, niekedy to vide lepsie a vsetko mas podla svojich predstav. to je fajn a preco ste sa vlastne rozhodli stavat drevodom? kvoly cene alebo rychlosti vystavby?

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 26. Jan 2023 9:32:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
kvoli cene? preco myslis, ze by niekto isiel do drevodomu kvoli cene? moja skusenost je taka, ze drevodom vobec nevychadza nejako lacnejsie ako murovany dom alebo tak akoby si mnohi ludia mysleli, podstatne je to, ze ked sa proste pouziva na drevodom kvalitny material, tak to nieco stoji a to si treba uvedomit ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 26. Jan 2023 13:29:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 82
Bydlisko: Bratislava
vsetko zalezi od toho, kto ti dom stavia, na internete najdes rozne ponuky na fakt by som povedal lacne stavby, len je to aj o tom aka kvalitna je ta stavba, co vsetko si musis este k nej priratat a podobne, takze je to take. samozrezme cim vacsi a kvalitnejsi, tak tym drahsi. skor by som povedal, ze drevodomy, to je o zivotnom style


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 27. Jan 2023 9:11:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Tak tych dovodov preco ludia idu do drevodomu moze byt viacero. Ale myslim, ze cena to nie je u nikoho. Je to skor o tom zdravsom byvani a to myslim, ze v dnesnej dobe preferuje velmi vela ludi. A vlastne ani sa necudujem, lebo aj vela deti ma zdravotne problemy, alergie a byvanie v murovanom dome, kde je kopa kadejakych prasnych veci a potom to clovek cely zivot dycha, to nie je bohvie co.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 30. Jan 2023 18:03:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 11. Okt 2017 8:57:10
Príspevky: 51
Bydlisko: Trnava
kazdy sa moze rozhodnut podla svojich predstav. kazdopadne si ale treba davat pozor na vyber firmy a pri drevodomoch by som povedal, ze je to o cosi dolezitejsie. predsa len clovek potrebuje aby bola stavba kvalitne postavena a bolo pouzite drevo, s ktorym aj casom nebude ziadny problem


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Feb 2023 8:28:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 06. Apr 2018 9:11:46
Príspevky: 12
Bydlisko: Trnava
To je nutné pri každej jednej stavbe a vlastne pri všetkom, čo sa robí, pre mňa je základ zamerať sa na to ako dlho firma funguje, koľko majú toho za sebou.
Aké materiály používajú a ako sa s nimi komunikuje, lebo to sú tie veci, ktoré sú podstatné.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Feb 2023 13:55:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
Viem, ze tie drevene dosky su prakticky zmesou roznych materialov, no neviete ten dreveny zaklad je aky najlepsi, z akeho dreva?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 88  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt