Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 19:34:00


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 88  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 06. Mar 2023 11:42:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
@driver556: Firiem je uz dost, co stavaju drevodomy montovane, uz ked my sme vyberali firmu, tak sme si viacej ponuk dali urobit, aby sme mali predstavu. Ale pre nas bolo podstatne to ako dlho robi firma to co robi.
Ako dlho proste sa venuje stavbam a tym padom vedia co je dobre, aj aku izolaciu, aky material pouzit, lebo to je zaklad uspechu pri montovanych drevodomoch a hlavne sa nesmie nic zanedbat.
My od septembra 2020 byvame v drevodome, mame ho od Kontraktingu, takze ak ta nieco konkretne zaujima kludne sa pytaj.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Mar 2023 12:21:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
Takže ste mali svoj vlastný projekt? Lebo už som počul aj také, že ak máš vlastný, tak s tým majú niektoré firmy problém a stavajú tak povediac len tie ich katalógové stavby


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Mar 2023 12:51:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Nov 2018 11:35:55
Príspevky: 36
Bydlisko: Bratislava
driver556 píše:
Takže ste mali svoj vlastný projekt? Lebo už som počul aj také, že ak máš vlastný, tak s tým majú niektoré firmy problém a stavajú tak povediac len tie ich katalógové stavby


tak to je všetko o firme, kadejaké firmy sú, my čo sme stavali s firmou, tak oni nemajú katalógové projekty, ale oni majú ľudí, ktorí s tebou urobia ten projekt, na základe tvojich požiadaviek, čiže každý je iný, jedinečný 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 11:27:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 22. Feb 2018 10:42:37
Príspevky: 18
Lambor tiez sme si v tom roku davali postavit dom, aj som rada, ze sme to vsetko stihli pred tou divocinou co sa potom strhla na trhu aj so stavebninami a vsetkym.

Vyhodou montovaneho domu je podla mna z velkej miery to, ze ta stavba ide rychlo, ze najma ked bolo obdobie, ze sa tak rapidne menili ceny materialov, tak pri montovanych domoch ta cena sa nemenila tak rapidne, kedze stavba trva len niekolko mesiacov. Ze to nie je ako pri murovanych domoch.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 13:38:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:07:41
Príspevky: 38
Bydlisko: trnava
Ceny sa menili to je fakt a za rok sa vela pomenilo, ale teda mam pocit, ze teraz sa to nejako zastabilizovalo. Ale tak mozno je to len moj dojem, ale ano mas pravdu, ma to velmi vela vyhod.

_________________
zivot je ako hra: nezalezi na to ako dlho hras ale na tom ako to bolo zahrane ...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 16:00:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 10. Sep 2017 22:32:39
Príspevky: 58
Bydlisko: Banská Bystrica
no tak to zdrazovanie je citelne vsade, len ma tak napada, ze ked drevo islo teda rapidne hore, ci sa to teda nejak moc neodrazilo aj na cene takychto drevodomov?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2023 12:24:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Okt 2016 9:21:47
Príspevky: 54
Vakil akoze myslis v porovnani z pred niekolkych rokov? Tak ceny vsetkeho sa pomenili, cize aj toto myslim, ale moj nazor je taky, ze ked sa raz rozhodnem, ze idem dom stavat, tak ho idem stavat a neriesim ake boli ceny pred niekolkymi rokmi alebo nieco podobne, pretoze taketo uvahy myslim, ze vobec k nicomu nepomozu a hlavne nikomu.
Pri stavbe domu je podstatna kvalita, spolahlivost firmy a nie cena.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2023 19:18:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 10. Sep 2017 22:32:39
Príspevky: 58
Bydlisko: Banská Bystrica
ani nie az tak mozno rok dva. to bola len taka otazka, vies kupujes obycajnu osb dosku, ktora sla hore viac ako 100 nasobne, tak ma len zaujimalo, ci to je tak aj pri takychto domoch, alebo je to este stale prijatelne


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Mar 2023 8:12:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Okt 2016 9:21:47
Príspevky: 54
Tak postavit dom sa da, su tie ceny o nieco vyssie, ale teda ked clovek chce stavat dom, tak do toho ide aspon no my sme so zenou taki.
Sme boli rozhodnuti, ze chceme ist do domu, tak sme si za tym isli, ano dali sme si aj viacero cenovych ponuk urobit od roznych firiem, aby sme mali nejaku tu predstavu aj o cenach, ale hlavne mi islo o to aby som vedel ako komunikuju, lebo pri stavbe domu potrebujem aby komunikacia nebola problemom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Mar 2023 9:39:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 39
...malinkabibi a toto je presne vec, ktora nam uplne vyhovovala...ze sme mali projekt presne podla mojich a muzovych predstav, ze sme sa dohodli...architekt, ten nas tak korigoval aby sme si moc neuleteli aby to bolo prakticke a velmi nam to pomohlo...lebo teda on ked sa uz s tebou zhovara tak vie si utvorit nazor, ze na co ste ako rodina zvyknuti, co by bolo dobre a podla toho aj ide...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 88  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt